Veri Kurtarma Merkezi markamızı kullanarak siz değerli müşterilerimizi aldatmaya yönelik kişi ve kurumlardan kaçınmanızı öneriyoruz.

Disk Okuma Hatası Nedir?

ileVeri Kurtarma Merkezi

Disk Okuma Hatası Nedir?

Diskler bilgisayarların temel işlevini sağlayan eklentilerinden biridir. Hard disk ya da solid state disk gibi sistemler üzerinden bilgisayarların disk sistemleri sağlanabilir. Bilgisayarınızı kullanmak istediniz ve kilitlendiğini fark ettiniz. Peki bunun nedeni ne olabilir? Bilgisayar kilitlenmesinin çeşitli nedenleri olabilir. Buna göre, bellek okuma hatası söz konusu olabilir. Ayrıca, diskin okunmaması işlemi de söz konusu olabilir. Disk okuma hatası nedir ve hangi durumlarda söz konusu olabilir? Disk okuma hatası, bilgisayarın temel eklentilerinden olan diskin işlev görmemesi, bilgisayar tarafından açılmaması, işleme konulamaması anlamına gelmektedir. Sistem çalışmaz, yani disk yapması gereken işlevleri yerine getirmez. Bu da bilgisayarın çalışmaması, yapması gereken işlemleri yapmaması anlamına gelmektedir.

Devamını oku

ileVeri Kurtarma Merkezi

Casus Yazılım Nedir?

Son yıllarda dijital veri hırsızlığını hakkında çok daha fazla duyulmaya başlanan olaylar insanların bu konuda her zaman daha dikkatli olmalarını ve gerekli güvenlik önlemlerini zaman kaybetmeden almalarını sağlamaktadır. Özellikle sırf bedava oldukları için indirilen birçok yazılım sebebi ile canları yanan insanlar bu yazılımların kimler veya hangi kurumlar tarafından oluşturulduğunu araştırmak zorundadırlar. Hangi amaçlar için olursa olsun mutlaka kullanılan tüm yazılımlar güvenilir firmaların ürettikleri ürünler olmalı ve geçmişleri hakkında kesin bir şekilde araştırma yapılmalıdır. Casus yazılımlar olarak adlandırılan ve tamamen bilgisayar korsanlarının diğer kullanıcıların bilgilerini çalmak amacı ile hazırladıkları bu yazılımlar kullanıldıkları bilgisayarlardaki tüm verilerin kısa zaman içinde ele geçirilmesi veya yine kullanılan bilgisayarın gerek donanımsal gerekse yazılımsal olarak sorun yaşamasına odaklıdır.

Devamını oku

ileVeri Kurtarma Merkezi

Bad Sector Neden Oluşur?

Bilgisayar kullanıcılarının en korktukları olayların başında depolama cihazlarındaki verilerin kaybolması gelmektedir. Son derece hassas bir yapıya sahip olan bu cihazların kesinlikle darbe almaması veya kullanım kurallarına uygun bir şekilde kullanılmaları gerekmektedir. Birçok kişi bu cihazların küçük sektörlerden oluştuğunu ve bu sektörlerin her birinin veri depolanan küçük odacıklar olarak düşünülebileceğini bilmemektedir. Bilgisayar ekranında gördüğümüz tüm verilerin depolandığı bu küçük bölümler kimi zaman dış etkenler sebebi ile zarar görebilmektedir. Bu da o bölümde yer alan verilerin tamamen yok olmasına ve kaybedilmesine neden olur.

Devamını oku

ileVeri Kurtarma Merkezi

Veri Yedekleme Ve Kurtarma

Teknolojinin, bilgisayar programlarının her geçen gün daha çok geliştiği günümüzde bilgisayarlar hayatımızın, işimizin merkezi haline gelmiş durumdadır. Bilgisayarlarda bulundurduğumuz verilerin çoğu bizler için çok büyük bir öneme sahiptir. Gün içinde arkadaşlarımızla, ailemizle veya tek başımıza çekindiğimiz fotoğrafları saklayabilmek için, işimiz ile ilgili bilgileri saklayabilmek için kısacası gün içinde kullandığımız çoğu veriyi saklayabilmek için bilgisayarlarımızı kullanıyoruz. Bu yüzden de bizim için önemli konuma sahiptirler. Bu verilerin herhangi bir nedenden dolayı kaybolması veya silinmesi demek bizim için üzücü sonuçlar doğurabilir. Bu yüzden veri yedekleme ve kurtarma çok önemli bir konudur. Böyle bir durum ile karşılaşıldığında panik yapmadan profesyonel bir yardım alabilirsiniz.
Devamını oku

ileVeri Kurtarma Merkezi

Windows Veri Kurtarma

Sık sık karşılaşılan durumlardan birisi olan Windows veri kurtarma işlemleri firmamız aracılığıyla kolaylıkla yapılabilmektedir. Bu durumlarda Windows açılmamaktadır. Ancak hard diskte önemli verilerinizin olduğu düşünüldüğünde Windows veri kurtarma işlemleri önem kazanır. Windows’u yeniden yüklemek veya format atmak gibi işlemler kesinlikle yapılmamalı. Yalnızca profesyonel bir firmadan destek alınarak sorun çözülmeli.

Devamını oku

ileVeri Kurtarma Merkezi

Veritabanı Database, Ticari Program Kurtarma

Birçok farklı nedenle veri kayıpları yaşanabilir. Bu kayıplar veri tabanı database ticari programlarda veya USB Flash dikslerinizde olabilir. Çeşitli video cihazlarınızda veya mobil telefonlarınızda olabilir. Notebook, floopy disk, bellek kartları gibi birçok alanda yaşadığınız veri kayıpları, silinme durumlarında firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca şifre çözümü, bilişim suçu ile bir saldırıya uğramak gibi durumlarda da firmamız size yardıma hazır. Veritabanı, database ticari program kurtarma çalışmalarımızla özellikle, bilişim bağlantılı çalışan birçok firmaya yardımcı olmayı başardık ve olmaya da devam ediyoruz. Aynı şekilde, size hizmete de hazırız. Kampanyalarımız ve firmalara özel fiyat tekliflerimizle de sizlerleyiz.
Devamını oku

ileVeri Kurtarma Merkezi

Windows 8 Veri Kurtarma

Bilgisayar kullanıcıları için yaşanan en önemli sorunlardan biri kesinlikle veri kurtarma aşamasıdır. Özellikle bu konuda neler yapmaları gerektiğini bilmeyen ve bu sebeple sürekli olarak farklı kaynaklarda yardım arayan kişiler için bilinçsizce atılacak olan adımlar daha ciddi sorunlara neden olabilmektedir. Öncelikle veri kaybı ardından bilgisayar kesinlikle açılıp kapatılmamalıdır. Bu diskte kaybolan veri üzerine yeni veriler yazmanıza yol açar. Veri kurtarma ihtimalini büyük oranda düşürür. Konu donanımsal ya da yazılımsal bir durumdan kaynaklanıyorsa bu durumda mutlaka profesyonel destek almak gerekmektedir. Disk üzerinde yapacağınız her müdahale işi daha da zorlaştırabilir, veriyi kurtarılmaz hale getirebilir.
Devamını oku

ileVeri Kurtarma Merkezi

Veri Kurtarma Yazılımları

Veri kurtarma için büyük meblağlar ödeyeceğinizi mi düşünüyorsunuz? Belki de giden verilerinizi kurtarabilme ihtimaliniz olmadığı aklınızdan geçiyor. Sizlere bu durumlara dur dedirtecek yazılım hizmetlerimiz ile yanıt vermekteyiz. En başarılı yazılım programları ile çalışan bir firmayız. Sitemizi ziyaret ettiğiniz zaman veri kurtarma yazılımları bakımından ne kadar başarılı olduğumuzu bizzat görebileceksiniz. Kaybolan ya da silinen tüm verilerinizi size sunacağımız hizmet karşısında yeniden elde edebileceksiniz. Veri kurtarma hususunda bize güvenerek bir telefon ile irtibat kurmayı deneyebilirsiniz. Resim, müzik, video, yazı ya da dosya gibi verileriniz kullandığımız yazılım programları ile geri getirilebilmektedir. Pc üzerinde ya da harici disk ve hafıza kartı üzerindeki verilerinizi dahi bize güvenerek yeniden elde edebilirsiniz.
Devamını oku

ileVeri Kurtarma Merkezi

Windows 7 Veri Kurtarma

Bilgisayarlar, tabletler ve akıllı cihazlar son yılların en önemli teknolojik gelişmesini yaşayan cihazlardan biri oldu. Her yerde hayatımıza giren elektronik cihazlar sayesinde verilerimizi saklamak çok daha kolay hale geldi. Bilgisayarlarda topladığımız veriler sayesinde güvenli bir veri toplama imkanı sunuldu. Ancak verilerin güvenliğini sağlamak için yeterli programların kullanılması da oldukça önemlidir.
Devamını oku

ileVeri Kurtarma Merkezi

Veri Kurtarma Ücretsiz Analiz

Kaliteli bir veri kurtarma hizmeti arayışı içerisinde misiniz? O halde doğru yere geldiniz diyebiliriz. Sizlere sunacağımız veri kurtarma hizmeti ile üzüldüğünüz verilerin yeniden elinize ulaştığını görerek mutluluk duyabileceksiniz. Aynı zamanda şirket olarak bazı kriterlere uyum göstermeniz durumunda veri kurtarma ücretsiz analiz hizmeti de vermekteyiz. Peki bu kriterler nelerdir diyorsanız sitemize gelerek kısa zamanda öğrenebilirsiniz. Öncelikle kurtarmak istediğiniz veri cihazınız kapağı kapalı olmalıdır. Islanma durumu, şifreli cihaz göndermeleriniz de ya da fiziksel müdahaleye uğramış, yanmış cihazlar üzerinde analiz hizmeti ücretli olarak gerçekleştirilmektedir. Bu tarz sorunları taşımayan bir veri cihazınız için ücretsiz hizmet talep edecekseniz üzülmeyin hemen bize ulaşın.
Devamını oku