Veri Kurtarma Merkezi markamızı kullanarak siz değerli müşterilerimizi aldatmaya yönelik kişi ve kurumlardan kaçınmanızı öneriyoruz.

En İyi Sabit Diskler 2018

ileVeri Kurtarma Merkezi

En İyi Sabit Diskler 2018

Veri kurtarma merkezimizde, danışanlarımız ve müşterilerimiz için en uygun bedellere, en doğru bedelleri ve hizmetleri sunmaktayız. Hizmetlerimizden genel olarak bahsedecek olursak, danışmanlık hizmetimiz her zaman sizler için hazırdır. En iyi sabit diskler 2018 yılında hangi markalardır, kullanım detaylarına göre uygun modellerin seçilmesi, silinen excel dosyalarında kurtarma işlemleri nasıl yapılır gibi, a dan z ye birçok farklı konuda rehberlik ve yardım hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bunun yanında, veri kurtarma hizmetlerimiz de uzman kadromuz ve donanımlı laboratuarlarımızda gerçekleştirilmektedir. Dijital fotoğraf makinelerinde ve sd kartlarda silinen fotoğrafların kurtarılması, akıllı telefonlardan verilerin kurtarılması, SSD, RAİD, USB, HARD DİSK, Sunucu veri kurtarma hizmetlerimizle sizinleyiz.

Devamını oku

ileVeri Kurtarma Merkezi

Fotoğraf Makinesi Veya SD Karttan Silinen Fotoğraflar Nasıl Kurtarılır?

Fotoğraf makinesi veya SD karttan silinen fotoğraflar nasıl kurtarılır? Fotoğraf makineleri malum, ilk icat edildiği yıllardan bu yana, teknolojik gelişmelerle eş zamanlı olarak son derece gelişti. Günümüzde dijital çekim yapma özelliğine sahip makineler yaygın şekilde kullanılmaktadır. Bu makinelerin, elbette çekim özellikleri klasik fotoğraf makinelerine göre çok daha kolaydır ve çekilen görüntünün anında görülebilmesine olanak sağlar. Banyo yapılmasına, basılmana gerek olmaksızın, fotoğrafların ekrana yansıtılması, bilgisayar bazlı aletlere aktarılarak görüntülenmesi de mümkündür. Farklı nedenlerle, bu fotoğrafların silinmesi durumu yaşanabilir. Herhangi bir nedenle, fotoğraf makinesi veya sd karttan silinen fotoğrafların tespiti durumunda, firmamızın size bu konuda en doğru profesyonel desteği vereceğinden emin olabilirsiniz. Fotoğraf makinesi veya SD karttan silinen fotoğraflar nasıl kurtarılır? Bu konuda en doğru yardımı alacaksınız.

Devamını oku

ileVeri Kurtarma Merkezi

Raw Harddiskten Veri Kurtarma

Raw harddiskten veri kurtarma; günümüzde verilerin depolanması için en uygun cihazlar şüphesiz ki hard disklerdir. Bu nedenle kullanımları da son derece yaygındır, bu durum, hem ülkemiz hem de yurtdışı içinde geçerlidir. Bu genellik bilişim firmalarının hard disk tasarımlarına önem vermesini sağlamaktadır. Hard diskler kullanım noktasında, hem güvenlidir, hem de kolay bir tasarım ve kullanım sunmaktadır. Raw hard disklerde verilerin korunması genel durum iken, bazı nedenlerle verilerin kaybedilmesi yaşanabilir. Bu durumda, firmamızın uzman ekibinden RAW harddiskten veri kurtarma yardımı ve desteği alabilirsiniz.

Devamını oku

ileVeri Kurtarma Merkezi

Silinen Excel Dosyalarını Kurtarma

Silinen excel dosyalarını kurtarma, kurumsal ya da bireysel anlamda hepimiz bilişim alanına az ya da çok dahil olmaktayız. Günümüzde, özel işlemlerden, iş çalışmalarına, devlet kademelerindeki resmi işlemlere kadar tüm işlemler %100’e yakın şekilde online ortamda gerçekleşmektedir. Bu nedenle, ister istemez hepimiz elektronik ve bilgisayar donanımlı cihazları kullanmaktayız. Zaman zaman cihazlarla ilgili sorunlar yaşanır, bunların içinde şüphesiz en önemli olanları veri kayıp risklerinin yaşanmasıdır. Bu durumda, kesinlikle olaya fazlaca müdahale etmeden veri kurtarma hizmeti veren, profesyonel ve güvenilir firmalardan yardım almak gerekir. Firmamız bu noktada, dört dörtlük hizmet sunan son derece özel bir kurumdur. İnternet sitemizden bilgi alabilir, hizmetlerimizi ve referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

Devamını oku

ileVeri Kurtarma Merkezi

Raid Veri Kurtarma

Veri kurtarma merkezimizle, raid veri kurtarma hizmetimiz başta olmak üzere çalışmalarımızdan yararlanabilirsiniz. Çalışmalarımız farklı alanlarla, farklı cihazlar üzerinden tamamen profesyonel ve özenli şekilde devam etmektedir. USB, dijital fotoğraf makineleri ve sd kartlar, SAS, Hard disk ve SSD veri kurtarma çalışmalarımızla sizinleyiz. Hizmetlerimizde, özenli çalışmalarımızla, en yeni ve en modern teknolojileri uygulamamızla, veri kurtarma çalışmalarımızda en steril ortamı kullanmamızla alanımızda parmakla gösterilen bir firma olduğumuzu belirtelim. Cihazların özel ve donanımlı laboratuarımızda açılımı yapmakta, özenli işlemlerimizin ardından kesinlikle zarar vermeden, orijinal formunu koruyarak kapatılmasını ve tekrar kullanıma hazır hale gelmesini sağlamaktayız.

Devamını oku

ileVeri Kurtarma Merkezi

En Güvenilir Sabit Sürücüleri Markaları Hangileridir?

En Güvenilir Sabit Sürücüleri Markaları Hangileridir? Veri Kurtarma merkezimiz olarak, her zaman modern teknikler, uygun fiyatlar, özenli çalışma ve doğru destek hizmetlerimizle sizinleyiz. Çalışmalarımız ve firma bilgilerimizi sitemizden inceleyebilirsiniz. Çağrı merkezimizden, canlı destek hattımızdan devamlı şekilde iletişim kurmanız da mümkündür. Oturmuş firma ilkelerimiz ve uzman kadromuzla, donanımlı altyapımızla size en iyisini sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Hard disk, SSD veri kurtarma, sunucu, SAS, RAİD, USB veri kurtarma çalışmalarımız, fotoğraf makinesinden ve sd karttan veri kurtarma, adli bilişim çalışmalarımız gibi hizmetlerimizle sizlerleyiz. Sabit sürücüler ve cihaz özellikleri ile ilgili en güvenilir bilgileri de firmamızdan alabilirsiniz. En Güvenilir Sabit Sürücüleri Markaları Hangileridir? Bu konuda en doğru detayları da firmamızdan almanız mümkündür.

Devamını oku

ileVeri Kurtarma Merkezi

Samsung Veri Kurtarma

Akıllı telefonlar ve bilgisayarlar ile bilişim alanında kullanılan cihazların birçok nedenle veri kaybı söz konusu olabilir. Verilerin herhangi bir nedenle silinmesi, görünmemesi durumunda, veri kurtarma işlemleri için profesyonel firmalardan yardım almak gerekmektedir. Firmamız, ülkemizin her yerinden başvurularınızı kabul etmektedir. Eğitimli ve deneyimli personelimiz ve özel ortamımızla, cihazların açılması, gerekli işlemlerin yapılması ile veri kurtarma çalışmalarını en doğru şekilde yapmaktayız. Cihazların ise kesinlikle orijinalliğini bozmamaktayız. Samsung veri kurtarma gibi android cihazlardan verilerin kurtarılması işlemlerini başarılı şekilde gerçekleştirmekteyiz. Mesajların görünmemesi, video ya da fotoğrafların silinmesi gibi farklı nedenlerle başvurularınızı yapabilirsiniz. Bu konuda gerekli işlemleri eksiksiz şekilde yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Devamını oku

ileVeri Kurtarma Merkezi

Veri Kurtarma Ne Kadar Sürüyor?

Veri Kurtarma Ne Kadar Sürüyor? Veri kurtarma hizmetleri sunan firmamızdan, dijital cihazlarınızda yaşayacağınız veri kaybı sorunlarınızın önüne geçebilirsiniz. Firmamız tamamen profesyonel ve alanında uzman bir kadroya sahiptir. Veri kurtarma hizmetlerimiz kapsamında, harddisk veri kurtarma, ssd veri kurtarma, sunucu ve SAS veri kurtarma, RAİD veri kurtarma, USB veri kurtarma, fotoğraf makinesi veya sd karttan silinen verilerin kurtarılması, adli bilişim hizmetleri, Samsung veri kurtarma gibi kapsamlı ve farklı çalışma alanlarımızla sizlerleyiz. Bilgisayar bazlı cihazlar günümüzde son derece geniş kullanma alanlarına sahiptir. Günümüzde özel ve resmi işlemlerin neredeyse tamamını dijital ortamda gerçekleştirmekteyiz. Bu durum kaçınılmaz olmakla birlikte, elbette birtakım nedenlerle, beklenmeyen veri kayıplarının yaşanması da görülebilir.

Devamını oku

ileVeri Kurtarma Merkezi

Hard Diskten Ses Gelmeye Başlarsa Ne Yapmalı?

Bilgisayarların en önemli parçalarından biri olan hard diskler tüm verilen depolandığı ve saklandığı yerlerdir. Çok farklı kapasitelerde üretilen bu ürünler özelikle son dönemlerde ebat olarak ufalıp kapasite bakımından büyüdükleri için sürekli olarak hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Bu ürünler son derece hassas bir yapıya sahip oldukları için çok dikkatli bir şekilde kullanılmaları ve bu amaçla bilgisayar kasalarına çok sıkı bir şekilde sabitlenmeleri gerekmektedir. Her bilgisayar için vazgeçilmez bir bileşen olan bu bellek ürünleri özellikle uzun kullanımlarda veya daha farklı nedenlere bağlı olarak arıza verebilmektedirler.

Devamını oku

ileVeri Kurtarma Merkezi

Veri Yedekleme Gerçekten Gerekli mi?

Bilindiği gibi artık günümüzün en çok kullanılan eşyaların başında telefonlar veya bilgisayarlar gelmektedir. Bu ürünler insanlara her türlü verileri çok küçük çaplı bir depolama alanında depolama olanağı sunabilmektedir. Özellikle eski zamanlarda kitaplar dolusu verileri saklamak için çok geniş fiziki alanlar ihtiyaçları olan insanlar için artık bit kütüphane dolusu veriyi depolamak için sadece parmak boyutundan bir depolama ürünü yeterli olmaktadır.

Devamını oku