Veri Kurtarma Merkezi markamızı kullanarak siz değerli müşterilerimizi aldatmaya yönelik kişi ve kurumlardan kaçınmanızı öneriyoruz.

Raid Veri Kurtarma

ileVeri Kurtarma Merkezi

Raid Veri Kurtarma

Veri kurtarma merkezimizle, raid veri kurtarma hizmetimiz başta olmak üzere çalışmalarımızdan yararlanabilirsiniz. Çalışmalarımız farklı alanlarla, farklı cihazlar üzerinden tamamen profesyonel ve özenli şekilde devam etmektedir. USB, dijital fotoğraf makineleri ve sd kartlar, SAS, Hard disk ve SSD veri kurtarma çalışmalarımızla sizinleyiz. Hizmetlerimizde, özenli çalışmalarımızla, en yeni ve en modern teknolojileri uygulamamızla, veri kurtarma çalışmalarımızda en steril ortamı kullanmamızla alanımızda parmakla gösterilen bir firma olduğumuzu belirtelim. Cihazların özel ve donanımlı laboratuarımızda açılımı yapmakta, özenli işlemlerimizin ardından kesinlikle zarar vermeden, orijinal formunu koruyarak kapatılmasını ve tekrar kullanıma hazır hale gelmesini sağlamaktayız.

Devamını oku

ileVeri Kurtarma Merkezi

En Güvenilir Sabit Sürücüleri Markaları Hangileridir?

En Güvenilir Sabit Sürücüleri Markaları Hangileridir? Veri Kurtarma merkezimiz olarak, her zaman modern teknikler, uygun fiyatlar, özenli çalışma ve doğru destek hizmetlerimizle sizinleyiz. Çalışmalarımız ve firma bilgilerimizi sitemizden inceleyebilirsiniz. Çağrı merkezimizden, canlı destek hattımızdan devamlı şekilde iletişim kurmanız da mümkündür. Oturmuş firma ilkelerimiz ve uzman kadromuzla, donanımlı altyapımızla size en iyisini sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Hard disk, SSD veri kurtarma, sunucu, SAS, RAİD, USB veri kurtarma çalışmalarımız, fotoğraf makinesinden ve sd karttan veri kurtarma, adli bilişim çalışmalarımız gibi hizmetlerimizle sizlerleyiz. Sabit sürücüler ve cihaz özellikleri ile ilgili en güvenilir bilgileri de firmamızdan alabilirsiniz. En Güvenilir Sabit Sürücüleri Markaları Hangileridir? Bu konuda en doğru detayları da firmamızdan almanız mümkündür.

Devamını oku

ileVeri Kurtarma Merkezi

Samsung Veri Kurtarma

Akıllı telefonlar ve bilgisayarlar ile bilişim alanında kullanılan cihazların birçok nedenle veri kaybı söz konusu olabilir. Verilerin herhangi bir nedenle silinmesi, görünmemesi durumunda, veri kurtarma işlemleri için profesyonel firmalardan yardım almak gerekmektedir. Firmamız, ülkemizin her yerinden başvurularınızı kabul etmektedir. Eğitimli ve deneyimli personelimiz ve özel ortamımızla, cihazların açılması, gerekli işlemlerin yapılması ile veri kurtarma çalışmalarını en doğru şekilde yapmaktayız. Cihazların ise kesinlikle orijinalliğini bozmamaktayız. Samsung veri kurtarma gibi android cihazlardan verilerin kurtarılması işlemlerini başarılı şekilde gerçekleştirmekteyiz. Mesajların görünmemesi, video ya da fotoğrafların silinmesi gibi farklı nedenlerle başvurularınızı yapabilirsiniz. Bu konuda gerekli işlemleri eksiksiz şekilde yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Devamını oku

ileVeri Kurtarma Merkezi

Veri Kurtarma Ne Kadar Sürüyor?

Veri Kurtarma Ne Kadar Sürüyor? Veri kurtarma hizmetleri sunan firmamızdan, dijital cihazlarınızda yaşayacağınız veri kaybı sorunlarınızın önüne geçebilirsiniz. Firmamız tamamen profesyonel ve alanında uzman bir kadroya sahiptir. Veri kurtarma hizmetlerimiz kapsamında, harddisk veri kurtarma, ssd veri kurtarma, sunucu ve SAS veri kurtarma, RAİD veri kurtarma, USB veri kurtarma, fotoğraf makinesi veya sd karttan silinen verilerin kurtarılması, adli bilişim hizmetleri, Samsung veri kurtarma gibi kapsamlı ve farklı çalışma alanlarımızla sizlerleyiz. Bilgisayar bazlı cihazlar günümüzde son derece geniş kullanma alanlarına sahiptir. Günümüzde özel ve resmi işlemlerin neredeyse tamamını dijital ortamda gerçekleştirmekteyiz. Bu durum kaçınılmaz olmakla birlikte, elbette birtakım nedenlerle, beklenmeyen veri kayıplarının yaşanması da görülebilir.

Devamını oku

ileVeri Kurtarma Merkezi

Hard Diskten Ses Gelmeye Başlarsa Ne Yapmalı?

Bilgisayarların en önemli parçalarından biri olan hard diskler tüm verilen depolandığı ve saklandığı yerlerdir. Çok farklı kapasitelerde üretilen bu ürünler özelikle son dönemlerde ebat olarak ufalıp kapasite bakımından büyüdükleri için sürekli olarak hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Bu ürünler son derece hassas bir yapıya sahip oldukları için çok dikkatli bir şekilde kullanılmaları ve bu amaçla bilgisayar kasalarına çok sıkı bir şekilde sabitlenmeleri gerekmektedir. Her bilgisayar için vazgeçilmez bir bileşen olan bu bellek ürünleri özellikle uzun kullanımlarda veya daha farklı nedenlere bağlı olarak arıza verebilmektedirler.

Devamını oku

ileVeri Kurtarma Merkezi

Veri Yedekleme Gerçekten Gerekli mi?

Bilindiği gibi artık günümüzün en çok kullanılan eşyaların başında telefonlar veya bilgisayarlar gelmektedir. Bu ürünler insanlara her türlü verileri çok küçük çaplı bir depolama alanında depolama olanağı sunabilmektedir. Özellikle eski zamanlarda kitaplar dolusu verileri saklamak için çok geniş fiziki alanlar ihtiyaçları olan insanlar için artık bit kütüphane dolusu veriyi depolamak için sadece parmak boyutundan bir depolama ürünü yeterli olmaktadır.

Devamını oku

ileVeri Kurtarma Merkezi

Veri Kurtarma Süreci Nasıl İşler?

Bilgisayarlar ve bilgisayarların donanımlı çalışması için gerekli olan ek parçaların birçok nedenle kitlenmesi, çalışmaması, verilerin silinmemesi yaşanan durumlardır. Öncesinde hiçbir sorun yokken, bir gün cihazınızı açtığınızda bu şekilde bir sorunla karşılaşabilirsiniz. Bu beklenmedik durum, elbette bilgilerinizin korunmasını riske atacaktır. Bu durumda, yapmanız gereken kesinlikle uzman bir firmadan yardım almaktır. Veri kurtarma hizmetlerimizle, bugüne kadar birçok kişi ve kurumun desteğini sağladık. Sizlere de hizmetlerimizle yardımcı olmak için hazırız. Çalışmalarımızdan memnun kalacağınızdan şüphe olmasın çünkü %100 profesyonel şekilde, donanımlı ve eğitimli elemanlarımızla çalışmaktayız. Modern tekniklerle donatılmış veri kurtarma alanlarımız ülkemizde sayılıdır. Peki veri kurtarma süreci nasıl işler? Bu konuda size bilgi verelim.

Devamını oku

ileVeri Kurtarma Merkezi

Veri Kurtarma Programlarının Zararları

Farklı sebeplerden dolayı yaşanan veri kayıplarında birçok farklı veri kurtarma tekniğini deneyen insanlar özellikle bu işlemler için kullanılan yazılımlardan faydalanabilmektedirler. Bu amaçla hazırlanan özel programlar çoğu zaman kolay kullanılan ve özellikle en acemi kullanıcıların dahi istedikleri tüm verileri kolay bir şekilde kurtarabilecekleri programlardır. Bu alanda kullanılmakta olan birçok yazılım olmasına rağmen insanlar yine de en çok kullanılan ve en çok ilgi gören programları kullanmaya çalışmaktadırlar.

Devamını oku

ileVeri Kurtarma Merkezi

Veri Kaybının Belirtileri Neler?

Veri kaybı yaşayan kişiler özellikle önemli verilerin yeniden kurtulabilmesi için kullanılan tekniklerin birçoğunun fayda vermemesinden dolayı ciddi mağduriyetler yaşayabilmektedirler. Bu konuda kesinlikle sorun yaşamak istemeyen ve özellikle en büyük korkuları sahip oldukları dijital verilerin kaybı olan insanlar bu konuda belli başlı tedbirleri almak zorundadırlar. Bilindiği gibi insanların bu konuda alabilecekleri birçok tedbir bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi yedek bir bellek kullanmaktır.

Devamını oku

ileVeri Kurtarma Merkezi

Veri Depolama ve Veri Kaybı

Dijital dünyada verilerin depolanmaları veya yedeklenmesi konusu her zaman insanları yeni buluşlara yönlendirmiş ve bu konuda kullanılan ürünlerin sürekli olarak gelişmesine neden olmuştur. Bu konuda zaman içinde ortaya çıkan çözüm önerileri ortaya çok farklı özellikleri olan birçok farklı depolama ürününün çıkmasına neden olmuştur. Bilindiği gibi veri depolama ürünlerinde insanlar genellikle en büyük önemi kapasiteye vermektedirler.

Devamını oku