Veri Kurtarma Merkezi markamızı kullanarak siz değerli müşterilerimizi aldatmaya yönelik kişi ve kurumlardan kaçınmanızı öneriyoruz.

Veri Kurtarma Nedir?

ileVeri Kurtarma Merkezi

Veri Kurtarma Nedir?

Hepimiz hayatımızın her alanında teknolojik ürünleri kullandığımız bir çağda yaşamaktayız. En güzel anlarımızın fotoğraf ve videolarını, işimizle ilgili planlarımız, projelerimiz, çizimlerimizi bu cihazların hafızasında muhafaza etmekteyiz. Ancak birçoğumuzun başına gelmiş olduğu üzere bu veriler hafızadan kaybolabilmektedir. Bu çok can sıkıcı bir durumdu. Tüm emekleriniz bir anda boşa giderdi.
Devamını oku

ileVeri Kurtarma Merkezi

Veri Kurtarma Nasıl Yapılır?

Veri kurtarma profesyonellik ve bilgi birikimi isteyen özel bir hizmet alanıdır. Veri kurtarma nasıl yapılır sorusu herkesin sık sık karşı karşıya kaldığı soruların başında gelmektedir. Son dönemlerde teknolojinin gelişmesiyle birlikte pek çok kişi bilgisayar, tablet ve akıllı telefon kullanmaya başladı. Çeşitli nedenlerle elektronik cihazlarda yaşanan sorunlar nedeniyle veri kurtarma problemi otaya çıkar. Veri kurtarma cep telefonu, notebook, bilgisayar gibi depolama cihazlarında bulunan bilgilere herhangi bir sebepten dolayı ulaşılamaması halinde bilgilere yeniden ulaşabilmeye fırsat veren sisteme veri kurtarma adı verilir. Veri kurtarma sayesinde kaybolmuş verilerin geri kazanılması sağlanır.
Devamını oku

ileVeri Kurtarma Merkezi

Veri Kurtarma İstanbul – İzmir – Ankara

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte artık her iş internet ortamından halledilmeye başlanmıştır. Bu yüzden de çoğu kişi işlerini bilgisayarlar, telefonlar, tabletler aracılığıyla halletmektedirler. Yapılan yazışmalar, imzalanan sözleşmeler, taslaklar yani firmanın tüm bilgileri ya da kişisel tüm bilgiler teknolojik aletlerde saklanmaktadır. Ancak bununda şöyle bir riski bulunmaktadır. Bir virüs bulaşması, mekanik hatalar, insan hataları, elektriksel sorunlardan kaynaklanan bazı veri kayıpları kişinin başına gelebilmekte ve büyük kayıplar yaşamasına neden olmaktadır. Sizde böyle zor bir durumda kalmak istemiyorsanız veri kurtarma İstanbul-İzmir-Ankara ilinde bulunan firmalar sayesinde kaybettiğiniz bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
Devamını oku

ileVeri Kurtarma Merkezi

Veri Kurtarma Hizmeti – Hizmetleri

Veri kurtarma hizmeti- hizmetleri pek çok kişinin ihtiyaç duyabileceği hizmet alanlarındandır. Bu hizmete ne zaman ihtiyaç duyacağınız bilinmemektedir. Bu nedenle veri kurtarmak adına bu hizmetleri en kaliteli çalışma prensibi ile veren firmalara ihtiyaç duyarız. Bu konuda ihtiyaç sahibi olan herkesin bize ulaşması tavsiyesi içerisindeyiz. Sizlerin aradığınız en nitelikli veri kurtarma hizmetlerini vererek kaybolan verilerinizi ayağınıza kadar göndermekteyiz. Veri kaybı konusunda bizden yardım almak için veri talep formunu doldurarak işe koyulabilirsiniz. Sitemizi ziyaretiniz ile forma kısa zamanda ulaşarak doldurup bize veri kayıp cihazı gönderimini gerçekleştirmelisiniz. Veri kurtarma hususunda bize güvenen markaları sitemizde inceleyerek referanslarımızın ne kadar güçlü olduğunu bilerek bizden faydalanabilirsiniz.
Devamını oku

ileVeri Kurtarma Merkezi

Veri Kurtarma (Data Recovery) İle Emeğin Boşa Gitmesin

Günümüzde teknolojik nimetlerden hepimiz faydalanıyoruz. Zaman ile yarıştığımız rekabet ortamında daima bir adım önde olabilmemizi sağlayan teknolojik araç ve gereçler sayesinde her alanda rakiplerimizin önüne geçmeyi başarıyoruz.  Tüm verilerimiz, kütüphaneler dolusu doküman, fotoğraf gibi birçok arşiv bu küçücük teknolojik ürünlerin içerisinde gizleniyor.
Devamını oku

ileVeri Kurtarma Merkezi

Veri Kurtarma Merkezi ISO 9001 Sertifika

Veri kurtarma sektöründe kalite oldukça önemlidir, kalite için de ISO 9001 belgesi gereklidir. Dünyada dönmekte olan ticaretin küreselleşmesi, rekabetin çoğulluğunu ve sınırlarını oldukça fazla genişletmiştir ve bu yarışa katılmış olanların sayısı çok yüksek düzeyde artmıştır. İşin bir ilginç yanı ise, bu yarışa katılmış olanların gün geçtikçe niteliklerini daha üst düzeye taşımalarıdır. Müşterilerin ise bu konulara karşı olan bilinci oldukça yüksek bir dereceye gelmiştir. Müşteriler bu bilinç ile beraber hem daha ileri düzey bilgiye ulaşmış, hem de üreticilere karşı beklentilerini arttırmıştır.

Günümüzdeki ileri düzeydeki teknoloji çağında, iletişim, bilgi ve teknoloji alanında yaşanmakta olan büyük gelişmeler toplumları yüksek derecede rekabete sürüklemektedir. Bu rekabetin sonucunda her geçen gün yeni gelişmeler yaşanmaktadır ve ekonomik yarış hat safalara çıkmaktadır. Bu tarz gelişimlerin ve rekabetlerin en fazla olduğu sektörlerden birisi de veri kurtarma sektörüdür.

Müşteriler daima kaliteli firmalarla iş yapmak istemektedir, fakat firmalar için sadece kaliteli olmak yeterli değildir, kalitenin ISO 9001 belgesi ile kanıtlanması da gerekmektedir.  Artık olaylar öyle bir duruma gelmiştir ki, müşterilerin beklentilerini karşılamak, müşteriler için yeterli olmamaktadır, müşteriler beklentilerinin daha da üstünde hizmet istemektedir. Firmamız bunların bilincinde olduğundan, müşterilerinin beklentileri doğrultusunda, beklentilerin üstüne birkaç tık daha koyarak, müşterilerin yeterince tatmin olmasını sağlamaktadır. Müşteri beklentilerinin oldukça yüksek bir konuma gelmesiyle birlikte, değişim hızı yükselmiş ve teknoloji alanında meydana gelen gelişmeler kimsenin hayal bile edemeyeceği bir duruma gelmiştir. Firmalar, yeni değişimlere ve gelişmelere ayak uyduramazlarsa, ayakta durmaları imkânsız bir durumdadır.

Bu gelişim ve değişimlere ayak uyduramamış firmalar teker teker kapanmıştır. Bu olaylar doğrultusunda, neredeyse her sektörden kapanan ve kaybolup giden firmalar bulunmaktadır. Firmaların ayakta kalabilmesi ve kar elde edebilmesi için lazım olan en gerekli şeyler, müşterilerine yeterli malzemeyi temin edebilmek, ya da müşterinin tatmin olacağı bir düzeyde onlara hizmet vermektir. Veri Kurtarma Merkezi olarak, firmamız kendi sektöründe bu tarz gelişim ve değişimlere öncelik eden firmalardan olup, kendisini her gün geliştirmeye devam etmektedir. Veri kurtarma konusunda müşterilerimizin istediği hizmetin hep daha fazlasını vermekteyiz. Veri Kurtarma Merkezi, bu kalite standartlarını sadece sözde bırakmayıp, ISO 9001 kalite belgesini alarak, yüksek kalitesini tescil ettirmiştir. Veri Kurtarma Merkezi, veri kurtarma firmaları arasında en öncü ve en kaliteli olan firmalardan birisidir. ISO 9001, firmaların kalitesinin belirlenmesi ve kanıtlanması için oldukça gerekli bir durumdadır.

ileVeri Kurtarma Merkezi

Veri Geri Kurtarma

Herkesin özel bilgileri olsun, fotoğrafları olsun, şarkıları olsun, işlerini ilgilendiren önemli bilgileri olsun tüm bunları sakladıkları yer bilgisayarlarıdır. Bu yüzden bilgisayarların hayatımızda ne kadar önemli bir yere sahip olduğunu anlatmama gerek dahi yoktur diye düşünüyorum. Her zaman elimizin altında olması bizim için önemli olan çoğu bilgiyi bilgisayarlarımızda saklarız. Hayatımızda çok önemli bir yerde duruyorlar. En basitinden hastanelere gittiğimizde hastalar hakkındaki tüm bilgiler, hastalara yapılan tüm işlemler bilgisayarlardaki sistemlere kaydedilmektedir. Ve sistemin bir çökmesi ile tüm hastane sistemi alt üst olur. Böyle bir durumda silinen verilerin hemen geri getirilmesi gerekir. Veri geri kurtarma çok önemli bir işlemdir.
Devamını oku

ileVeri Kurtarma Merkezi

Sony SxS Bellek Kartı Veri Kurtarma

Veri Kurtarma Merkezi olarak bizler, sizlere sunmuş olduğumuz hizmetler arasına bir yenisini daha ekleyerek SD kartlarınızdan silinen kaza sonucu kaybolan verilerinizi Sony SxS cihazını kullanarak verilerinizi kurtarma işleminizi sağlamaktayız. Firmamız teknolojiyi takip ederek sizlere son teknolojinin verdiği imkânlar ve yılların tecrübesini kullanarak hizmetini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Sony SxS cihazımızı kullanarak sizlerin her türlü kaybolan verilerinizi kısa süre içerisinde yüzeye çıkarmaktayız. SD kartınızdan bir şey silindiğinde veya hasar var ise SD kartınızın üzerine tekrardan veri yazmamanız verilerinizin kurtarıla bilme şansını arttırmaktadır. Sony SxS cihazı şuan kullanılan teknolojilerin başında yer almaktadır, en yüksek teknolojiyi kullanmamız nedeniyle verileriniz en sağlıklı şekilde bizim firmamız tarafından kurtarılabilir. Tecrübesiz ve güvenilir olmayan firmaları tercih etmeniz durumunda kurtarılabilir olan verileriniz yanlış işlem sonrası zarar görebilir ve kurtarılmaz hale gelmesi kaçınılmazdır.

Sony SxS Bellek Kartında veri kurtarma hizmeti için Talep Formunu doldurun.

Kimse anılarının yok olmasını istemez fakat maalesef bu tür veri depolama cihazlarında sıkıntılar yaşanabilmektedir. Yanlışlıkla sildiğiniz görseller, cihazların darbe alıp çalışmaması, su ile temas etme gibi durumlarda resimleriniz silinir, fakat endişelenmenize gerek yok bize ulaşarak hasar gören SD kartınızı göndere bilirsiniz. Sony SxS cihanımız ile gelen SD kartlarınızın analizini yapıp sizlere bilgi vermekteyiz. Siz onay vermediğiniz takdirde kurtarma işlemine başlamamaktayız. Verileriniz yaklaşık olarak 1 iş günü içerisinde kurtarılmaktadır dosya boyutu yüksek ise 2 gün olabilmektedir.

Firmamız gelen cihazların ilk önce inceleyip fiziksel müdahale gerekip gerekmediğine dair karar vermektedir. Ücretsiz analiz yapılarak verilerin kurtarılması durumunda sizlere fiyatı belirterek kurtarılması için onay beklemekteyiz. Onay vermediğiniz takdirde SD kartınızı sizlere aynı şekilde teslim etmekteyiz. Bir çok firma fiyat teklifinden sonra verilere zarar verip göndermektedir o nedenle güvenilir bir Veri Kurtarma Merkezi hizmeti veren bir firma tercih etmelisiniz. Bizler Veri Kurtarma Merkezi olarak 10 yılı aşkındır bu sektörde hizmetimizi sürdürmekteyiz. Bu süre zarfında her türlü sorun ile karşılaşıp çözüm üreterek tecrübe kazandık.

SxS Bellek Kartı Modelleri

SXS Pro Plus Bellek Kartı

Sony’nin iş akışı verimliliğini artıran SxS bellek kartı serisi, profesyonel video kameralar ve doğrusal olmayan video düzenleme sistemleri için yüksek performans ve güvenilirlik sunar.

64 GB, 128 GB ve 256 GB Pro+ Serisi Bellek Kartı

SXS Pro Plus Bellek Kartı 64 GB, 128 GB ve 256 GB Pro+ Serisi Bellek Kartı

SXS Pro Plus Bellek Kartı 64 GB, 128 GB ve 256 GB Pro+ Serisi Bellek Kartı

SXS-1 Serisi Bellek Kartı

32 GB, 64 GB ve 128 GB SxS-1 Serisi Bellek Kartı

SXS-1 Serisi Bellek Kartı 32 GB, 64 GB ve 128 GB SxS-1 Serisi Bellek Kartı

SXS-1 Serisi Bellek Kartı 32 GB, 64 GB ve 128 GB SxS-1 Serisi Bellek Kartı

ileVeri Kurtarma Merkezi

Sanal Sunucu Veri Kurtarma İçin En Doğru Adres Burada

Gelişen internet teknolojileri ile hayatımıza giren web siteleri sayesinde kendimizi ya da şirketimizi dünyaya duyurabilme şansına sahip olduk. Web sitesi tüm şirketler için de ayrıca zorunlu hale geldi. Bir web sitesinin içeriklerini oluşturmak ve onları bir sunucu sayesinde tüm web sitenizi bir sunucu üzerinde yedekleme şansına sahip olursunuz. Fakat bazı durumlarda sunucular ile ilgili sorunlar ile karşı karşıya kalabilir ve sanal sunucu veri kurtarma konusunda desteğe ihtiyaç duyarız. Yıllarca uğraşıp arşivlediğiniz verilerinizin tamamen yok olup gitmesi oldukça sıkıntılı bir durumdur.
Devamını oku

ileVeri Kurtarma Merkezi

San Veri Kurtarma Uzman Eli İle Net Sonuçlar

Çok yoğun veri depolama işlemi gerçekleştiren iş yerleri için datalar son derece büyük önem taşımaktadır. Muhasebe büroları ya da şirket muhasebeleri, e-ticaret siteleri ve daha niceleri verilerini elektronik ya da sanal depolama araçları ile muhafaza edebilmektedir. San veri depolama aygıtı da bu alanda kullanılmaktadır. San veri depolama aygıtı ihtiyacımız olan verilerin sağlıklı bir şekilde kaydedildiği ve yönetildiği bir cihazdır. Sayısız bilgiyi içinde taşıyan ve bizi büyük bir iş yükünden kurtaran bu cihazlar iş hayatımızın vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Oldukça kullanışlıdır. Ancak Veri depolama aygıtları birçok sebepten dolayı sorun yaşatabilmektedirler.  Cihaz üzerinde yer alan işletim sisteminin yanlışlıkla silinmesi, yeniden kurulması esnasında veri kaybı olması mümkündür. Yangın, sel gibi tatsız durumlar da yine verilerin silinmesi ile karşı karşıya kalabilmekteyiz.
Devamını oku