Blog - Veri Kurtarma Merkezi

Veri Kurtarma Merkezi markamızı kullanarak siz değerli müşterilerimizi aldatmaya yönelik kişi ve kurumlardan kaçınmanızı öneriyoruz.

Bilgisayardan Fotoğraf Kurtarma

ileVeri Kurtarma Merkezi

Bilgisayardan Fotoğraf Kurtarma

Veri Kurtarma Merkezi firmamız olarak, tecrübemiz ve çalışmalarımıza olan aşkımız ile sizlerleyiz. Firmamızın merkezi, Okmeydanı Şişli İstanbul’da bulunmaktadır. Merkezimizde her zaman bizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca çağrı merkezimiz olan 0212 276 6459 numaralı telefonumuzdan devamlı şekilde danışabilirsiniz. Online olarak hizmetlerimiz ise, verikurtarmamerkezi.com devam etmektedir. Resmi internet sitemiz üzerinden her zaman bilgi alabilirsiniz. Firmamız hakkında bilgilerimiz, referanslarımız, hizmet alanlarımız ve belgelerimiz sitemizden incelenebilir. Sorularınızı online destek hattımızdan yöneltebilirsiniz. 24 saat içinde kesinlikle danışmanlarımız tarafından geri bildirim yapılacaktır. Cihazlarınız noktasında sorun yaşamanız durumunda, talep formumuzu doldurarak başvurularınızı yapmalısınız. Talep formu sitemizde sizleri bekliyor. Kimlik ya da firmanızın unvan bilgilerini giriniz. Ardından cihaz hakkında bilgileri ve sorunu doldurunuz.

Devamını oku

ileVeri Kurtarma Merkezi

Bilgisayarda Silinen Verileri Kurtarma

Bilgisayarların kapasiteleri, teknolojinin ilerlemesi ile doğru orantılı olarak, etkili şekilde gelişme gösterdi. Günümüzde, son derece gelişmiş bellekleri olan bilgisayarlarda, çok sayıda dosyanın, verinin saklanması söz konusu olmaktadır. Ancak, siber saldırılar, verilerin yedeklenmemesi ve cihazın çökmesi gibi durumlarda, bu verilerin kaybı durumu söz konusu olabilir. Personel hatalarından kaynaklanan verilerin silinmesi durumları da söz konusu olabilir. Bu olumsuz sonucun yaşanmasının bir nedeni ise virüs saldırılarıdır. Özetle, birçok nedenle bilgisayardan verilerin silinmesi durumu yaşanabilir. Bu durumda, yapmanız gereken ülkemizin verilerin kurtarılması alanında, parmakla gösterilen firmalarından biri olan Veri Kurtarma Merkezi ile iletişime geçmenizdir. Firmamız olarak sitemiz verikurtarmamerkezi.com üzerinden sizlere 7/24 hizmet sunmaktayız. Bilgisayarda silinen verileri kurtarma işlemlerini bize bırakabilirsiniz.

Devamını oku

ileVeri Kurtarma Merkezi

SSD’lerin Ömrünü Uzatmak İçin 5 İpucu

Firmamız ve sitemiz Veri Kurtarma Merkezi, veri kurtarma merkezi.com olarak tüm bilgisayar donanımlı cihazlarınızla ilgili sizinleyiz. Firmamız, Veri Kurtarma Merkezi, sürekli olarak müşteri memnuniyeti odaklı şekilde hizmet sunmaktadır. Buna göre, müşterilerimizin memnun kalması ve her müşterimizin ayrı ayrı en iyi hizmeti alması bizim için çok önemlidir. Hiçbir danışanımızı ayırmadan, özenle, titizlikle, uzmanlarımızın dikkati ve işlerindeki özveri ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. %100 müşterilerimize odaklanarak hizmet sunmaktayız. Her cihazın içeriği farklı olabilir ve bu cihazların durumu kullanıma, kapasitesine göre değişir. Ezbere olarak değil, her cihazın özelliklerine uygun olarak çalışmalarımızı yapmaktayız. Tamamen müşteri odaklı çalışmamız, çalışmalarımızın %100 isabetli olmasını sağlamaktadır.

Devamını oku

ileVeri Kurtarma Merkezi

Hard Diskten Silinen Dosyaları Geri Getirme

Hard diskler bilgisayarların hayati parçalarından biridir. Bir bilgisayarda verilerin depolanmasını hard diskler sağlamaktadır. Birçok önemli dosyanın ve verinin saklanması noktasında, dikkatle korunması gereken bir cihazdır. Ancak, hard disk zaman zaman, birçok farklı nedenle size sorun yaşatabilir. Hard diskten verilerin silinmesi durumu yaşanabilir. Bilgisayarınızda, aradığınız belgelerin, fotoğrafların olmadığını görebilirsiniz. Bu durum, hard disk içeriğindeki verilerin kaybolduğu anlamına gelmektedir. Size sorun yaşatması muhtemel bu durumun giderilmesi için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Veri Kurtarma Merkezi size istediğiniz çözümleri sunacaktır. Firmamız hakkında bilgi almak için verikurtarmamerkezi.com adresinden sitemize tıklayabilirsiniz. Hard diskten silinen dosyaları geri getirme hizmetlerimiz başta olmak üzere, tüm sorularınız için online hizmetlerimiz kesintisiz olarak sizinle. Sorularınız olabilir ve online destek hattımızdan her zaman firmamıza ulaşabilirsiniz.

Devamını oku

ileVeri Kurtarma Merkezi

SSD Alırken Nelere Dikkat Etmelidir?

Veri Kurtarma Merkezi olarak, verikurtarmamerkezi.com sitemiz olarak 7/24 sizlerleyiz. Hem sitemiz üzerinden, hem de çağrı merkezimiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Her konuda desteğe ihtiyacınız olabilir. Bilgi almak istediğiniz noktalarda, sitemiz üzerinden sorularınızı yönlendirebilirsiniz. 24 saat içerisinde firmamız tarafından dönüş yapılacaktır. Çağrı merkezimizden de tüm sorularınızı yönlendirebilirsiniz. Ayrıca işlem yapılması noktasında, cihaz teslimi ve danışmanlık hizmetleriniz noktasında çağrı merkezimizi kullanabilirsiniz. Genel anlamda hizmetlerimiz, veri kurtarma, veri silme, verilerin kopyalanması, klonlanması, şifre çözme işlemleri, veri analizlerinin yapılması olarak şekillenmektedir. Ayrıca çalışmalarımız, veri kurtarma işlemleri noktasında, hard disk, raid, SSD disk, sunucu ve ata, USB flash bellek veri kurtarma olarak şekillenmektedir.

Devamını oku

ileVeri Kurtarma Merkezi

Flash Diskte Silinen Dosyaları Kurtarma

Teknolojik cihazlarımızda her zaman sorunlarla karşılaşabiliriz. Tıpkı flash diskte dahili ya da harici birtakım nedenlerle verilerin silinmesi durumunun yaşanabilmesi gibi. Flash diskinizi kullanmaya başladınız ve bir anda bilgisayarlarınızla temas ettirdiğinizde, verilerin olmadığını gördünüz. Bu beklenmedik durum karşısında panik olmanız son derece normal. Neyse ki, firmamız olarak flash diskte silinen dosyaları kurtarma başta olmak üzere her zaman sizin yanınızdayız. Firmamız ve sitemiz veri kurtarma merkezi olarak size en iyisini, en ekonomik ve en hızlı şekilde sunmayı hedeflemekteyiz. Bir kayıp durumu yaşadığınızda, isterseniz çağrı merkezimizden, isterseniz online talep formumuzu doldurarak sorununuzu bize iletiniz. En kısa zamanda bildiriminiz sisteminize düşecektir. Bundan sonra cihazınızı uzman ekibimizin ellerine teslim edebilirsiniz. Gereken %100 yapılacaktır.

Devamını oku

ileVeri Kurtarma Merkezi

Silinen Resimleri ve Videoları Geri Getirme

Cep telefonları hayatımızın vazgeçilmez birer parçası haline geldi. Düzenli olarak resim ve video çekmek için kullanılan teknolojik alet ile ilgili sorun yaşamanız mümkün. Herhangi bir problem yaşayarak verilerinizi kaybettiyseniz ya da silinen resimleri ve videoları geri getirme istiyorsanız yapmanız gereken oldukça basit. Veri kurtarma merkezimiz iş başında. Kolay bir şekilde silinen dosyalarınızın geri getirilmesi işlemini yerine getirmekte olan firmamız size zor durumlarınızda yardımcı oluyor.

Devamını oku

ileVeri Kurtarma Merkezi

Görünmeyen Hafıza Kartını Kurtarma

Fiziksel hasar problemleri nedeniyle ya da yere düşme, ıslanma afet, yangın ya da virüs gibi sebepler ile hafıza kartınız görünmüyor olabilir. Hafıza kartınızı kurtarmak amacıyla büyük başarı oranıyla veri kurtarma ve cihazınızı kurtarma işlemlerini yapmaktayız. Görünmeyen hafıza kartını kurtarma işlemleri için talep formu doldurabilirsiniz. Dijital platformlarda saklanan birçok bilgi sayesinde yaşamımız da konforlu bir duruma geliyor.

Devamını oku

ileVeri Kurtarma Merkezi

Bozuk Flash Diskten Veri Kurtarma

Flash diskler birçok bilginin depolandığı, her zaman taşınabilir olmaları bakımında pratik kullanım sunan ürünlerdir. Birçok dosya, fotoğraf ve bilgiyi bu şekilde saklayabiliriz. Beklenmedik bir durum yüzünden flash diskin bozulması söz konusu olabilir. Bir bakarsınız, flash diskiniz içinde bilgilere ulaşamamaktasınız. Bozulmuş olabilir ve bu durumda önerimiz kesinlikle panik olmamanız. Yapmanız gereken bozuk flash diskten veri kurtarma hizmeti almak. Hemen verikurtarmamerkezi.com sitemizden ya da çağrı merkezimizden bizimle bağlantıya geçmeniz. Veri Kurtarma Merkezi olarak, Okmeydanı Şişli İstanbul merkezimizle sizlerleyiz. Çağrı merkezimizden yada online formumuzu doldurarak sitemiz üzerinden talep yapabilirsiniz. Bundan sonra, firmamız size ulaşacak ve cihaz teslimini yapmanız için size bildirimde bulunacaktır. Talep formunuzu doldurmanız sadece birkaç dakikanızı alacak.

Devamını oku

ileVeri Kurtarma Merkezi

Bozulan Hafıza Kartından Veri Kurtarma

Veri kurtarma merkezi, firma merkezimiz ve sitemiz verikurtarmamerkezi.com olarak ve çağrı merkezimiz üzerinden her zaman sizinleyiz. Firmamızın merkezi Okmeydanı, Şişli İstanbul’da bulunmaktadır. Her zaman firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Çağrı merkezimiz üzerinden ve online talep formu üzerinden cihazlarınız hakkında bilgi alabilir, hizmet alınması noktasında başvurularınızı yapabilirsiniz. Elektronik ve bilgisayar donanımlı cihazları kullanmaktayız. Harici ve dahili nedenlerle, farklı sebeplerle cihazlarınız üzerinde sorun yaşayabilirsiniz. Bu durum, hafıza kartları için de geçerlidir. Bozulan hafıza kartından veri kurtarma işlemlerinde parmakla gösterilen bir firma olarak sizinleyiz. Hafıza kartları bilgisayarlarımız için çok önemlidir. Ana ünitelerinden ve belirleyicilerden biridir. Bu nedenle, iyi korunmaları ve verilerin silinmesi durumunda profesyonel yardım alınması gerekir.

Devamını oku