Veri Kurtarma Merkezi markamızı kullanarak siz değerli müşterilerimizi aldatmaya yönelik kişi ve kurumlardan kaçınmanızı öneriyoruz.

Manevi Değeri Olan Diskten Veri Kurtarma

ileVeri Kurtarma Merkezi

Manevi Değeri Olan Diskten Veri Kurtarma

Yaşamımızda artık elektronik cihazların, bilgisayarların ve buna bağlı ürünlerin gerçekten geniş bir yeri var. Dijital aletler üzerinden, akıllı telefonlar üzerinden ve diskler üzerinden bilgilerimizi saklamakta, fotoğraflarımızı çekmekte ya da işlemlerimizi yapmaktadır. Bu cihazların ve yapılan bilişim işlemlerinin hem avantajları, hem de dezavantajları bulunmaktadır. Bilgisayar donanımlı aletlerin pratik ve hızlı olması, aynı anda birçok veriyi saklama kapasitesinin olması, online ortamda aktarılması ve görüntülenmesi avantaj sağlamaktadır. Ancak, verilerin silinmesi tehlikesi de ortaya çıkabilir. Bu durumda, veri kurtarma işlemlerinin yapılması gerekir. Firmamız titiz çalışmaları ve uzman, eğitimli kadrosu ile sizlerledir. Manevi değeri olan diskten veri kurtarma, fotoğraf makinesinden ve sd karttan silinen fotoğrafların kurtarılması, adli bilişim hizmetleri, silinen excel dosyalarının kurtarılması, raid veri kurtarma, raw hard disk veri kurtarma, akıllı telefonlardan veri kurtarma, ssd veri kurtarma, sunucu veri kurtarma, sas veri kurtarma, usb veri kurtarma gibi hizmetlerimizle sizlerleyiz. Çalışmalarımızla, donanımlı teknik ekip, modern çalışma ortamları ve malzemeler, titiz çalışma anlayışı ve sabit fiyat politikamızla hizmetinizdeyiz.

Devamını oku

ileVeri Kurtarma Merkezi

Adli Bilişim Hizmetleri

Adli bilişim hizmetleri ve tespitlere verilen önem gün geçtikçe artmaktadır. Veri kurtarma merkezimiz olarak, uzman kadromuzla ve titiz çalışmalarımızla adli bilişim hizmetlerimiz konusunda da sizlere hizmet sunmaktayız. İster istemez hepimiz bilgisayar ve internet ortamında işlemlerimizi sürdürmekteyiz. Bu durum hem finansal işlemlerimiz, hem özel hayatımız, hem de resmi işlemlerimiz için geçerlidir. Bu noktada, ister istemez maalesef siber saldırılarla karşı karşıya kalma riski söz konusu olmaktadır. Siber saldırılardan korunmak ve olumsuz etkilerini bertaraf etmek için adli bilişim çalışmalarının yapılması, elbette uzman ellerde doğru şekilde yapılması son derece önemlidir. Danışanlarımızdan yardım talebi geldiğinde, öncelikle siber saldırı ve özelliği ekibimiz tarafından incelenmektedir.

Devamını oku

ileVeri Kurtarma Merkezi

En İyi Sabit Diskler 2018

Veri kurtarma merkezimizde, danışanlarımız ve müşterilerimiz için en uygun bedellere, en doğru bedelleri ve hizmetleri sunmaktayız. Hizmetlerimizden genel olarak bahsedecek olursak, danışmanlık hizmetimiz her zaman sizler için hazırdır. En iyi sabit diskler 2018 yılında hangi markalardır, kullanım detaylarına göre uygun modellerin seçilmesi, silinen excel dosyalarında kurtarma işlemleri nasıl yapılır gibi, a dan z ye birçok farklı konuda rehberlik ve yardım hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bunun yanında, veri kurtarma hizmetlerimiz de uzman kadromuz ve donanımlı laboratuarlarımızda gerçekleştirilmektedir. Dijital fotoğraf makinelerinde ve sd kartlarda silinen fotoğrafların kurtarılması, akıllı telefonlardan verilerin kurtarılması, SSD, RAİD, USB, HARD DİSK, Sunucu veri kurtarma hizmetlerimizle sizinleyiz.

Devamını oku

ileVeri Kurtarma Merkezi

Fotoğraf Makinesi Veya SD Karttan Silinen Fotoğraflar Nasıl Kurtarılır?

Fotoğraf makinesi veya SD karttan silinen fotoğraflar nasıl kurtarılır? Fotoğraf makineleri malum, ilk icat edildiği yıllardan bu yana, teknolojik gelişmelerle eş zamanlı olarak son derece gelişti. Günümüzde dijital çekim yapma özelliğine sahip makineler yaygın şekilde kullanılmaktadır. Bu makinelerin, elbette çekim özellikleri klasik fotoğraf makinelerine göre çok daha kolaydır ve çekilen görüntünün anında görülebilmesine olanak sağlar. Banyo yapılmasına, basılmana gerek olmaksızın, fotoğrafların ekrana yansıtılması, bilgisayar bazlı aletlere aktarılarak görüntülenmesi de mümkündür. Farklı nedenlerle, bu fotoğrafların silinmesi durumu yaşanabilir. Herhangi bir nedenle, fotoğraf makinesi veya sd karttan silinen fotoğrafların tespiti durumunda, firmamızın size bu konuda en doğru profesyonel desteği vereceğinden emin olabilirsiniz. Fotoğraf makinesi veya SD karttan silinen fotoğraflar nasıl kurtarılır? Bu konuda en doğru yardımı alacaksınız.

Devamını oku

ileVeri Kurtarma Merkezi

Raw Harddiskten Veri Kurtarma

Raw harddiskten veri kurtarma; günümüzde verilerin depolanması için en uygun cihazlar şüphesiz ki hard disklerdir. Bu nedenle kullanımları da son derece yaygındır, bu durum, hem ülkemiz hem de yurtdışı içinde geçerlidir. Bu genellik bilişim firmalarının hard disk tasarımlarına önem vermesini sağlamaktadır. Hard diskler kullanım noktasında, hem güvenlidir, hem de kolay bir tasarım ve kullanım sunmaktadır. Raw hard disklerde verilerin korunması genel durum iken, bazı nedenlerle verilerin kaybedilmesi yaşanabilir. Bu durumda, firmamızın uzman ekibinden RAW harddiskten veri kurtarma yardımı ve desteği alabilirsiniz.

Devamını oku

ileVeri Kurtarma Merkezi

Silinen Excel Dosyalarını Kurtarma

Silinen excel dosyalarını kurtarma, kurumsal ya da bireysel anlamda hepimiz bilişim alanına az ya da çok dahil olmaktayız. Günümüzde, özel işlemlerden, iş çalışmalarına, devlet kademelerindeki resmi işlemlere kadar tüm işlemler %100’e yakın şekilde online ortamda gerçekleşmektedir. Bu nedenle, ister istemez hepimiz elektronik ve bilgisayar donanımlı cihazları kullanmaktayız. Zaman zaman cihazlarla ilgili sorunlar yaşanır, bunların içinde şüphesiz en önemli olanları veri kayıp risklerinin yaşanmasıdır. Bu durumda, kesinlikle olaya fazlaca müdahale etmeden veri kurtarma hizmeti veren, profesyonel ve güvenilir firmalardan yardım almak gerekir. Firmamız bu noktada, dört dörtlük hizmet sunan son derece özel bir kurumdur. İnternet sitemizden bilgi alabilir, hizmetlerimizi ve referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

Devamını oku

ileVeri Kurtarma Merkezi

Raid Veri Kurtarma

Veri kurtarma merkezimizle, raid veri kurtarma hizmetimiz başta olmak üzere çalışmalarımızdan yararlanabilirsiniz. Çalışmalarımız farklı alanlarla, farklı cihazlar üzerinden tamamen profesyonel ve özenli şekilde devam etmektedir. USB, dijital fotoğraf makineleri ve sd kartlar, SAS, Hard disk ve SSD veri kurtarma çalışmalarımızla sizinleyiz. Hizmetlerimizde, özenli çalışmalarımızla, en yeni ve en modern teknolojileri uygulamamızla, veri kurtarma çalışmalarımızda en steril ortamı kullanmamızla alanımızda parmakla gösterilen bir firma olduğumuzu belirtelim. Cihazların özel ve donanımlı laboratuarımızda açılımı yapmakta, özenli işlemlerimizin ardından kesinlikle zarar vermeden, orijinal formunu koruyarak kapatılmasını ve tekrar kullanıma hazır hale gelmesini sağlamaktayız.

Devamını oku

ileVeri Kurtarma Merkezi

En Güvenilir Sabit Sürücüleri Markaları Hangileridir?

En Güvenilir Sabit Sürücüleri Markaları Hangileridir? Veri Kurtarma merkezimiz olarak, her zaman modern teknikler, uygun fiyatlar, özenli çalışma ve doğru destek hizmetlerimizle sizinleyiz. Çalışmalarımız ve firma bilgilerimizi sitemizden inceleyebilirsiniz. Çağrı merkezimizden, canlı destek hattımızdan devamlı şekilde iletişim kurmanız da mümkündür. Oturmuş firma ilkelerimiz ve uzman kadromuzla, donanımlı altyapımızla size en iyisini sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Hard disk, SSD veri kurtarma, sunucu, SAS, RAİD, USB veri kurtarma çalışmalarımız, fotoğraf makinesinden ve sd karttan veri kurtarma, adli bilişim çalışmalarımız gibi hizmetlerimizle sizlerleyiz. Sabit sürücüler ve cihaz özellikleri ile ilgili en güvenilir bilgileri de firmamızdan alabilirsiniz. En Güvenilir Sabit Sürücüleri Markaları Hangileridir? Bu konuda en doğru detayları da firmamızdan almanız mümkündür.

Devamını oku

ileVeri Kurtarma Merkezi

Samsung Veri Kurtarma

Akıllı telefonlar ve bilgisayarlar ile bilişim alanında kullanılan cihazların birçok nedenle veri kaybı söz konusu olabilir. Verilerin herhangi bir nedenle silinmesi, görünmemesi durumunda, veri kurtarma işlemleri için profesyonel firmalardan yardım almak gerekmektedir. Firmamız, ülkemizin her yerinden başvurularınızı kabul etmektedir. Eğitimli ve deneyimli personelimiz ve özel ortamımızla, cihazların açılması, gerekli işlemlerin yapılması ile veri kurtarma çalışmalarını en doğru şekilde yapmaktayız. Cihazların ise kesinlikle orijinalliğini bozmamaktayız. Samsung veri kurtarma gibi android cihazlardan verilerin kurtarılması işlemlerini başarılı şekilde gerçekleştirmekteyiz. Mesajların görünmemesi, video ya da fotoğrafların silinmesi gibi farklı nedenlerle başvurularınızı yapabilirsiniz. Bu konuda gerekli işlemleri eksiksiz şekilde yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Devamını oku

ileVeri Kurtarma Merkezi

Veri Kurtarma Ne Kadar Sürüyor?

Veri Kurtarma Ne Kadar Sürüyor? Veri kurtarma hizmetleri sunan firmamızdan, dijital cihazlarınızda yaşayacağınız veri kaybı sorunlarınızın önüne geçebilirsiniz. Firmamız tamamen profesyonel ve alanında uzman bir kadroya sahiptir. Veri kurtarma hizmetlerimiz kapsamında, harddisk veri kurtarma, ssd veri kurtarma, sunucu ve SAS veri kurtarma, RAİD veri kurtarma, USB veri kurtarma, fotoğraf makinesi veya sd karttan silinen verilerin kurtarılması, adli bilişim hizmetleri, Samsung veri kurtarma gibi kapsamlı ve farklı çalışma alanlarımızla sizlerleyiz. Bilgisayar bazlı cihazlar günümüzde son derece geniş kullanma alanlarına sahiptir. Günümüzde özel ve resmi işlemlerin neredeyse tamamını dijital ortamda gerçekleştirmekteyiz. Bu durum kaçınılmaz olmakla birlikte, elbette birtakım nedenlerle, beklenmeyen veri kayıplarının yaşanması da görülebilir.

Devamını oku