Veri Kurtarma Merkezi markamızı kullanarak siz değerli müşterilerimizi aldatmaya yönelik kişi ve kurumlardan kaçınmanızı öneriyoruz.

Veri Kurtarma Merkezi

null

Hard Disk Veri Kurtarma

Hard disk veri kurtarma oldukça zor, tecrübe ve bilgi gerektiren bir iştir. Hard disk bilgisayarı bilgisayar yapan en önemli parçadır.

null

Raid Veri Kurtarma

Raid Veri Kurtarma konusunda uzman olan kişiler yani bizler tarafından yapıldığında %100’e kadar verileri kurtarmak mümkün olabiliyor.

null

SSD Solid State Disk Veri Kurtarma

Bilişim sektöründe bir işlem yapmakta iseniz, en azından başınıza bir kere verilerin silinmesi gibi bir durum gelebilir.

null

Sunucu Veri Kurtarma

Sunucu bilgiyi birbirinden farklı kullanıcılara ya da sistemlere ulaştıran donanım ya da yazılımdır. Burası bir bilgi deposudur.

null

Cryptolocker Dosya Kurtarma

Bilgisayar ve bilgisayar donanımlı cihazlar üzerinde veri kaybı ve diğer istenmeyen durumların yaşanması, firmamızla iletişime geçmeniz anın geldiğini gösterir.

null

USB Flash Bellek Veri Kurtarma

Veri kurtarma sitemizle karşınızdayız. Günümüzde hemen hemen tüm işlemler bilgisayar üzerinden ve elektronik ortamda yapılmaktadır.

null

NAS Veri Kurtarma

NAS veri kurtarma nasıl gerçekleşir? NAS ağa bağlı bir depolama ünitesidir. Bir mini bilgisayar olarak düşünebiliriz.

null

ATA Veri Kurtarma

Bilişim alanında çalışan, ya da çalışmalarında bilişim alt yapısı olan firmalar için verilerin korunması son derece önemlidir.