Raid Veri Kurtarma

VERİ KURTARMA MERKEZİ

Teknoloji hayatımızı her açıdan kolaylaştırıyor. Eski dönemlerde el ile tuttuğumuz tüm şirket verileri zamanımızı öldürmekte ve emek, zaman kaybı yaşatmaktaydı. Ayrıca maliyetleri de arttırmaktaydı. Günümüzde veri depolama aygıtları sayesinde tüm bu verileri bir arada tutabilmekteyiz ve onları ağ paylaşımına açabilmekte, yönetebilmekteyiz. Bu da hem zamandan hem emekten hem de paradan tasarruf sağlamaktadır.  Ancak bu veri depolama aygıtları birçok nedenden dolayı zarar görebiliyor. Deprem, yangın, sel gibi doğal afetler; aygıt üzerine sıvı dökülmesi, aygıtın yere düşürülmesi, hard diskin çalışmaması, tozlu ortamlar verilerin silinmesinde etken olabiliyor.

En önemlisi veri kaybı sebebi de elektrik ve voltaj problemleridir. Birçoğumuz elektriklerin aniden gidip gelmesi sorununu yaşıyoruz. Voltaj sorunları ile de karşılaşıyoruz. Bu durumların sık sık meydana gelmesi veri kayıplarına sebep olmaktadır. Bu durumda bizim için değerli olan ve geri dönüşü maliyetli olan sorunları beraberinde getiriyor. Veri kayıpları sonucunda veri kurtarma gerçekleşmezse sonuçlar bizim için emek, zaman ve para kaybı yaratabiliyor. Böyle bir durum ile karşılaştığınızda Raid Veri Kurtarma konusunda uzman olan kişiler yani bizler tarafından yapıldığında %100’e kadar verileri kurtarmak mümkün olabiliyor. Yılların tecrübesi ile tüm veri kurtarma işlemlerini yapabiliyor ve kaliteli ekipmanlarımızın yer aldığı yüksek teknoloji laboratuvarlarımızda tüm işlemleri gerçekleştiriyoruz. İşin ehli olmayan kişilerce yapılan veri kurtarma çalışmaları tüm arşivinizi geri dönüşü olmayacak şekilde kaybetmenize yol açabilir. Böyle durumlarla karşılaşmamak için işin uzmanları olan bizlerle Raid Veri Kurtarma gerçekleştirilmelidir. Cihazlarınızın açılması gerektiği durumlarda temiz oda kullanılmaktadır. Burada açılan cihaz zerre kadar toza maruz kalmamaktadır. Böylece cihaz bozulmadan veri kaybı yaşanmadan müdahale edilebilmektedir. Bizim işimiz müşteri memnuniyetini sağlayacak kaliteyi sunmak ve kaybedilen verileri %100 oranda geri getirebilmektir.

Raid Veri Kurtarma ile bizler sizin için çalışmalarımıza devam etmekte ve daima en son teknolojik yazılımları ve laboratuvarları kullanmaktadır. Bizi tüm veri depolama aygıtları konusunda destek olabiliyor ve verileri geri kazanarak sizleri büyük bir dertten kurtarıyor. Bize ulaşın ve ücretsiz analiz hizmetimizden yararlanmaya hemen başlayın.