ATA Veri Kurtarma

VERİ KURTARMA MERKEZİ

Bilişim alanında çalışan, ya da çalışmalarında bilişim alt yapısı olan firmalar için verilerin korunması son derece önemlidir. Herhangi bir nedenle, veri kurtarma sorunu yaşayabilirsiniz. Ata veri kurtarma hizmetleri ve diğer kurtarma işlemlerimizle sizlerleyiz. Sorunlarınızla her zaman %100 profesyonel ve işinde özenli firmamızla çalışabilirsiniz. Her çeşit hard disklerde, usb flash bellek, cctv, dvr, nvr video kamera, ssd solid state disk, dosyaların kurtarılması, raid, nas, san, drive, çok çeşitli bellek kartları kurtarma işlemlerinde sizinleyiz. Size mutlaka belirtmek istediğimiz nokta, bu çalışmaların yüksek teknoloji ile yapılmasının gerektiği ve firmamızın kesinlikle gelişen teknolojiyi son derece yakından izlediğidir. Amacımız veri kurtarma işlemlerinde, yurt dışına gönderim yapılması zorunluluğundan piyasamızı kurtarmaktır. Firmamızın yurtdışında örnekleri bulunan veri kurtarma firmalarından hiçbir eksiği bulunmamaktadır.

Ata veri kurtarma ve diğer çalışmalarımızda başarılı odaklı sizden ücret alıyoruz. Bu durum, işimize ne kadar özendiğimizi göstermektedir. Çözemediğimiz sorunlar için, hizmetler için sizden ödeme almamaktayız. Hizmetlerimizi sıralayacak olursak, veri kurtarma, veri silme, veri kopyalama, verilerin klonlanması işlemleri, şifrelere ilişkin olarak, şifre çözümü, veri analizi hizmetlerimizle sizinleyiz. Bizimle, firma bazında devamlı olarak da çalışabilirsiniz. Son derece uygun hizmet kampanyalarımız olduğunu eklememize izin verin. Detayları sitemizde bulabilirsiniz. Çok özel, steril bir ortamın sağlandığı laboratuvarlarımızda işlemlerimiz yapılmaktadır. Disklerin tozlanması ya da virüs kapması gibi bir durumla karşı karşıya kalmayacaksınız.

Hem ata veri kurtarma, hem de yukarı da belirttiğimiz diğer çalışmalarımızda, yurt içi ve yurt dışı eğitimli, seçkin okullardan mezun mühendislerimiz çalışma yapmaktadır. Firmamızın alanında en yüksek ve seçkin müşteri sayısı olduğunu ekleyelim. Kadromuza sonuna kadar güvenebilirsiniz. Referanslarımızı da sitemizden inceleyebilirsiniz. Bir sorun yaşadığınızda, kurtarmak için müdahale etmeden, hemen firmamızla iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. Panik yapmanıza gerek yok. İster çağrı merkezimizden, isterseniz sitemizden bilgi formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Size derhal dönerek duruma müdahale edeceğiz. Kapsamlı ve hızlı çalışmalarımızdan son derece memnun kalacaksınız. Mutlaka firmamızla tanışmalısınız. Memnun müşterilerimiz arasına siz de katılabilirsiniz. Hemen tıklayın ve sitemizle, firmamızla tanışmak için siz de bilgilenin.