Gizlilik Politikası

VERİ KURTARMA MERKEZİ

%100 alıcı memnuniyeti ilkelerinden yola çıkan VERİ KURTARMA MERKEZİ, amaçlarına sadık kalmayı ve profesyonelliğini her daim sürdürmeyi hedeflemiş, Türkiye’nin kurumsal veri kurtarma merkezidir.

VERİ KURTARMA MERKEZİ veri kurtarma, veri kurtarma süreci boyunca erişim sağladığı ve depoladığı verileri katı gizlilik politikası çerçevesinde korumaktadır. Müşterilere ait dataların korunması bakımından, maximum güvenlikli bir sisteme sahiptir. müşteri haklarının korunmasına yönelik, ‘Veri Gizliliği Sözleşmesi’ ile dataları güvence altına almıştır.

Gizlilik İlkeleri

VERİ KURTARMA MERKEZİ, müşterilere ait tüm dataları, 15 gün süresince, alıcı sebebi ile aksi beyan edilmediği takdirde saklar. Belirtilen sürenin sonunda, tüm veriler ve malzemeler arka dönüş olmaksızın imha edilmektedir.

Verileriniz üç. şahıslara ve yabancı kişilere ulaşamaz, yasalarla güvence altına alınan bu haklarınıza şirketi içi kesin politikalarla sıkı sıkıya riayet ederek şahsi verilerinize mutlak bir özen ile sahip menfaat.

Bunun yanı dizi şirket çalışanları ve ilgili deneyimli personelde görevleri gereği öğrenmek mecburiyetinde oldukları alanların dışında kişisel verilerinizi saklayamaz ve tutamazlar. Bu anlamda sırf üç. Kişilere karşı değil kendimizi de hususi bilgilerinizin dokunulmazlığını sağlayabilmek için sınırlar ve denetleriz.

Kişisel Bilgileriniz ve Korunma Hakları

Müşterilere ait bilgiler ve veriler, internet sitelerindeki reklam ve pazarlama amaçlı uygulanan platformlarda kullanılmak üzere sergilenemez. ‘Gizlilik Sözleşmeleri’ tüm korunma ve haklarınızı, yazılı şekilde beyan eder. tüm bilgileriniz, ıP adresiniz ve ilgi formlarındaki verileriniz, TANIR MEDYA REKL.YAYN.YAZL.HİZ.LTD.ŞTİ resmi kayıtlarında yer alır ve hiç bir belge tam olarak paylaşılamaz.

Bilgi Edinme Haklarınız

VERİ KURTARMA MERKEZİ, alıcı memnuniyeti ilkelerine dayalı şekilde, veri kurtarma süreçlerinde, ONLINE hizmet dahilinde, müşterilerine bilgi vermeyi taahhüt eder. müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla, telefon, mail kanallarıyla da her türlü bilgiyi edinebilirsiniz.