Hakkımızda

VERİ KURTARMA MERKEZİ

Veri Kurtarma Merkezi

Yılların deneyimi, alanında lider olmanın, en geniş müşteri portförüne sahip olmanın memnuniyetini yaşamaktayız.

Veri Kurtarma Merkezi 9001:2008 ISO Sertifika

Bunu da özenli, teknolojiyi takip eden çalışmalarımıza borçluyuz. Yurtdışına, veri kurtarma ve diğer hizmetler alanında olan bağımlığının azalması en büyük hedefimizdi. Bunu önemli oranda başardığımıza inanıyoruz. Bugüne kadar birçok firmanın bu tür sorunlarını çözdük ve halen de çalışmalarımız devam etmektedir. Her türlü hard diskleriniz, microdrive, usb flash bellekler, floppy diskler, bilişim suçlarına yönelik son derece önemli çalışmaları, çeşitli dosya sistemlerinin kurtarılması gibi işlemlerimizle sizlerleyiz.

Veri kurtarma merkezi olarak, hem de dürüst ve profesyonel şekilde çalışmalarımız sürmektedir. Kadromuz mühendislerimizden oluşmakta ve eğitim altyapıları mükemmeldir. Ayrıca, çalışanlarımızın eğitim süreçleri hiç bitmez. Çeşitli sertifika programları ile her zaman kendilerini bu alanda yenilerler. Malum alanımız sürekli kendini yenileyen bir sektör. Firma olarak, yurtdışında yaşanan gelişmeleri devamlı şekilde takip ediyoruz. Hem deneyimli, hem de tecrübeli elemanlarımıza sonuna kadar güvenebilirsiniz. Ayrıca, kesinlikle müşterilerimizden hak etmediğimiz bir ödemeyi istemeyiz. Bu konuda başarı odaklı ücret prensibi uyguluyoruz. Yani başarısız olduğumuz çalışmalardan ödeme almamaktayız. Genel olarak ücret politikamızın ise, sizi zorlamayacak miktarlarda olduğunu belirtmek isteriz. Sizin için en titiz şekilde çalıştığımızdan ve özendiğimizden emin olabilirsiniz.

Firmamız, veri kurtarma merkezi olarak, cleanroom yani temiz oda sistemini uygulamaktadır. Tertemiz bir ortamda, gerekli elektronik donanım da sağlanarak, disklerin kesinlikle tozlanmadan işlem yapılması söz konusu olmaktadır. Bu nedenle, bize teslim ettiğiniz ürünlerin size aynı sağlamlıkla, kesinlikle hiçbir anlamda zarar görmeden size teslim edileceğinden emin olabilirsiniz. Veri kurtarma laboratuvarımız ile sizinleyiz. Bir sorun olduğunda, zaman geçirmeden bize ulaşabilirsiniz. İçinden çıkılmaz bir hale gelmemek için sorunu kendiniz çözmeye uğraşmamalısınız. Size en hızlı şekilde yardımcı olabiliriz. Bize güvenin. Hızlı çalışmak en önemli prensiplerimizden biridir. En kısa sürede, sizi asla gereksiz şekilde bekletmeden çözüm sunmaktayız. Hemen sitemize tıklayın ve başvuru formumuzu doldurun. Her zaman sizinle iletişime hazırız.