Yanlışlıkla Silinen Dosyaları Kurtarma

Genel

Veri kurtarma hizmetlerinde öncü olan firmamızdan yanlışlıkla silinen dosyaları kurtarma işlemleri için yardım ve destek alabilirsiniz. Firmamız yılların deneyimi ve mühendis kadrosu ile her başvuruda, en basit işlemlerden, en kapsamlı işlemlere kadar sizinledir. Firmamızın mükemmel bir laboratuar ortamında, clean room sisteminde hizmet verdiğini belirtelim. Buna göre, mühendis kadromuz, hizmet verme konusunda alanında yetkin isimler olarak, çalışmalarını cihazların açılması gerekmekte ise, asla toz girmeyen bir ortamda açılması ve gerekli işlemlerin steril şekilde yapılması olarak hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Bu şekilde, dosyalarınızın kurtarılması da gerçekleşmiş olacaktır.

Veri kurtarma hizmetlerimiz, hard disk, ssd, raid, usb ile flash bellek veri kurtarma, sunucu veri kurtarma ile cep telefonu veri kurtarma, casus yazılımların silinmesi gibi birçok alanda sizleri beklemektedir. Hatalı şekilde dosyaların silinmesi sorunu ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu durumda, panik olmadan hemen firmamızla bağlantıya geçebilirsiniz. Mühendislerimiz, çağrı merkezimiz üzerinden size en net şekilde bilgi verecektir. Web sitemizden online olarak formumuz ile başvurularınızı da yapabilirsiniz. Birkaç adımda, cihazınızın kurumumuza gönderilmesine gerek kalmadan çözüm olabilir. Bu şekilde yerinde destek verebiliriz. Ayrıca, laboratuar ortamında çözüm gerekli ise, bu durumda, cihazın merkezimize gönderilmesine gerek olacaktır. Cihazın tesliminden itibaren cihaz takip sistemi ile takibinizi yapabilirsiniz. Kullanılacak malzemeler ve parçalar ile de kesinlikle cihazlarınızın orijinalliği bozulmaz. Bu konuda son derece özenli bir firmayız.

Ücretlendirme politikamızla da son derece itinalı bir firmayız. Sürekli ek ücretler ve masraflar çıkarmayız, ancak çok gerekli ise bunu detaylı olarak bildirerek müşterilerimizden onay aldıktan sonra işlemi yaparız. Cihazınızın sorunu çözülmesinden sonra özenli gönderim ile cihazları da sizlere teslim ederiz. Web sitemizden çalışma ilkelerimizi ve firma bilgilerimizi inceleyebilirsiniz. Referanslarımızı ve müşteri yorumlarımızı da incelemenizi tavsiye ederiz. Yetkili bir firmayız ve hizmetlerimizde güvenilir olmak en önemli ilkelerimiz arasındadır. Kurtarma işlemleri ya da herhangi bir işlem olmaması durumunda sizden ücret talep etmiyoruz. Uygun fiyatlarımız ve ücretsiz analiz hizmetlerimizle her zaman sizlerin de bütçelerini düşünüyoruz. Uygun hizmet koşullarımız ve ücretlerimizden memnun kalacaksınız.

Yorum yapın