Güvenli Veri Silme

Genel

Alanında parmakla gösterilen firmamız, veri kurtarma hizmetlerimizle olduğu kadar, güvenli veri silme hizmetlerimizle de sizlerleyiz. Firmamız profesyonel olarak, dürüst ve disiplinli şekilde hizmet sunmaktadır. Ekibimiz mühendis kadromuzla, hizmetlerimizi eksiksiz olarak yapmaya yetkin bir gruptur. Clean room yani temiz oda sistemi ile mükemmel ve tüm malzemelerin, donanımların yer aldığı bir laboratuar ortamında işlemlerimizi yapmaktayız. Bu sayede, hizmetlerimiz eksiksiz olmaktadır ve cihazlarınızın özenle bakılması, gerekli işlemlerin yapılması söz konusu olmaktadır. Gerek veri kurtarma, gerek veri silme işlemleri için firmamıza başvurabilirsiniz. Fiyat politikamız ekonomik ve nettir. Sürekli ek masraflar çıkararak, müşterilerimizi mağdur etmek asla politikamız olamaz.

Birkaç temel işlemle yapılabilecek veri silme işlemlerinden tutun da en kapsamlı veri kurtarma hizmetlerine kadar firmamızın eksiksiz hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Güvenli veri silme hizmetlerimizle, cihazlarınızın kesinlikle hasar görmeyecektir ve silme işlemleri kapsamı ne olursa olsun, size net sonuçlu olarak sunulacaktır. Verilerin silinmesi ile bilgisayar, usb flash bellek ya da  sabit diskler gibi cihazların temizlenmesi ve bu şekilde, gerekli olan verilerin de kurtarılması yani geri alınması mümkün olmaktadır. Dosyaları hatalı olarak silmiş de olabilirsiniz, bu durumda hemen firmamızla iletişime geçerek dosyaların kurtarılması yardımı alabilirsiniz. Cihazlarınızın firmamıza gönderilmesi gerekebilir. Bu durumda sizden güvenli şekilde göndermeniz ya da elden merkezimize teslim etmeniz gerekecektir.

Güvenli Veri Silme Ücreti ve İşlemi

Cihazların teslim edilmesinden sonra, ücret ve işlemler adım adım size aktarılacak ve onayınız alınacaktır. Genel anlamda hizmetlerimiz ise, hard disk veri kurtarma, ssd veri kurtarma, raid veri kurtarma, flash bellek veri kurtarma, cep telefonu veri kurtarma, sunucu veri kurtarma işlemlerimiz için firmamıza güvenebilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden firmamızla ilgili bilgileri alabilirsiniz ve online başvurunuzu da yapabilirsiniz. İletişim formumuz sizleri bekliyor. Sorunu iletin ve ardından iletişim bilgilerinizi girin. Canlı destek hattımız ya da sistemimiz üzerinden de cihazlarınızın durumu için bildirim yapabilirsiniz. Hizmetlerimiz, yerinde destek verilmesi, laboratuarda öncelikle olarak ivedilikle bakılması ya da laboratuar ortamında bakılması şeklinde cihazların durumuna göre şekillenmektedir. Tüm işlemlerin detayları size adım adım aktarılmaktadır ve kesinlikle bilgi vermeden hizmet vermemekteyiz.

Yorum yapın