Adli Bilişim Hizmetleri

Genel

Adli bilişim hizmetleri ve tespitlere verilen önem gün geçtikçe artmaktadır. Veri kurtarma merkezimiz olarak, uzman kadromuzla ve titiz çalışmalarımızla adli bilişim hizmetlerimiz konusunda da sizlere hizmet sunmaktayız. İster istemez hepimiz bilgisayar ve internet ortamında işlemlerimizi sürdürmekteyiz. Bu durum hem finansal işlemlerimiz, hem özel hayatımız, hem de resmi işlemlerimiz için geçerlidir. Bu noktada, ister istemez maalesef siber saldırılarla karşı karşıya kalma riski söz konusu olmaktadır. Siber saldırılardan korunmak ve olumsuz etkilerini bertaraf etmek için adli bilişim çalışmalarının yapılması, elbette uzman ellerde doğru şekilde yapılması son derece önemlidir. Danışanlarımızdan yardım talebi geldiğinde, öncelikle siber saldırı ve özelliği ekibimiz tarafından incelenmektedir.

Adli Bilişim Bilirkişi Raporu

Adli bilişim hizmetleri kapsamında, öncelikle siber saldırıya müdahalemiz ve bunun sonlanması işlemi yapılmaktadır. Birebir şekilde kopyalama, durum tespiti ve incelenme, analiz çalışmalarının ardından, durumun raporlanması ve müşterimize durum açıklaması sunumunun yapılması işlemi yapılır. Uzman görüşlerinin alınması ve gerekliyse alanında uzman kişilerden yardım alınması da firmamız tarafından yapılmaktadır. Adli bilişim çalışmalarımız eksiksiz şekilde tamamlandıktan ve durum çözüldükten sonra çalışmalarımız sonlandırılmaktadır. Firmamızın altyapısı son derece donanımlı, elemanlarımız eğitimli ve uzman kardodan oluşmaktadır. Siber saldırı son derece kapsamlı ve detaylı olabilir. Bu durumda da sizler için mükemmel ve eksiksiz bir çözüm sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Veri Kurtarma Merkezi Adli Bilişim Çalışmaları

Firmamız olarak hizmetlerimiz sadece adli bilişim çalışmalarımızla sınırlı değildir. Veri kurtarma merkezimiz cihazlarınızdan verilerin kurtarılması noktasında, hızlı ve en doğru çalışmaları sizlere sunacaktır. Her çeşit ve donanıma sahip, sabit diskleriniz ve taşınabilir disklerinizden fotoğraf makinelerinden, cep telefonlarından, hard disklerden, usb bellek ve hafıza kartlarından veri kurtarma çalışmalarını eksiksiz şekilde yapmaktayız. Adli bilişim çalışmalarımızda, gerekli olması durumunda, müşterilerimiz için malzemelerin tedarik edilmesi çalışmalarımız da bulunmaktadır. Firmamızın laboratuvar hizmetleri son derece gelişmiş olup, bu kapsamda en modern çalışmaları takip etmekteyiz. Tamamen steril bir ortamda cihazların açılması ve veri kurtarma işlemlerinin yapılması gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde hassas cihazların %100 steril şekilde korunması sağlanır. Gerekli işlemlerin yapılmasından sonra, cihazların orijinalliği asla bozulmadan, tekrar kapatılması ve bu şekilde teslimi sağlanmaktadır.

Yorum yapın