Harici Depolama

Genel

Günümüzde verilerin depolanmasında, klasik olarak yazılı evrak değil, bilgisayar ya da bilgisayar donanımına eşlik edecek cihazlar kullanılmaktadır. Bilgisayar dışında kullanılan veri depolama cihazları harici depolama aygıtlarıdır. Bunlara örnek olarak, flash bellek, taşınabilir bellek, hard disk ile ssd gösterilebilir. Bir nedenle, veri kurtarma hizmeti almanız gerekebilir. Firmamızın harici depolama cihazlarında veri kurtarma noktasında son derece başarılı olduğunun altını çizelim. İnternet sitemizde, referanslarımızı inceleyebilirsiniz. Alanında donanımlı eğitimleri ve deneyimleri alan personelimiz de her biri bilim adamı donanımında, uzman isimlerdir. Ülkemizde son derece az firma tarafından uygulanan clean room sistemi ile laboratuar düzeninde veri kurtarma çalışmalarımızı yapmaktayız.

Harici hard disklerini ya da diğer depolama aygıtlarını kullanmaya başladığınız bir anda verilerinizin kaybolduğunu görebilirsiniz. Bunun birçok nedeni, hem fiziksel nedenleri, hem de yapısal kaynakları olabilir. Belgeler, fotoğraflar ya da videolar, birçok önemli unsur içeriğinde olabilir ve özellikle firmalar için bazı belgelerin kesinlikle kaybolmaması gerekmektedir. İşte bu durumda, profesyonel çalışmalarımız için firmamızın titiz ellerine cihazlarınızı bırakabilirsiniz. Veri kurtarma çalışmalarımız, silinmiş olan, biçim değiştiren ya da bozuk durumda olan dosyalar üzerinden olabilir. Hizmetlerimiz cihazlarınıza zarar vermeniz, güvenlidir ve steril ortamda cihazların açılması ve kapanması gerçekleşmektedir. Danışanlarımız, internet sitemiz üzerinden cihazlarla ilgili olarak durum bildirimi yapabilirler. Kimlik ve iletişim bilgileri ile yaşadığınız problemi aktaracağınız başvuru formumuzu doldurabilirsiniz. Ayrıca, çağrı merkezi üzerinden de iletişim kurabilirsiniz.

Cihazlarınızın gönderimlerini muhafazalı şekilde kargo ile yapabilirsiniz. Firmamız tarafından teslim alınmasından itibaren de incelemelerimiz yapılır, teslim tarihi ve ücret danışanlarımıza aktarılır. Firmamız her adımda cihazların üzerinde incelemeleri aktarırlar ve durum bilgilendirmeleri de yapılır. Sürekli oyalama ve ücret eklemeleri yapmak ve danışanlarımızı mağdur etmek kesinlikle çalışma ilkelerimiz ve prensiplerimiz arasında değildir. Firmamızdan, harici depolama cihazları yanında, hard disk veri kurtarma, bad sector çözümleri, veri sızıntılarının önlenmesi gibi birçok noktada hizmet almak için de destek alabilirsiniz. Ülkemizin tüm kentlerinden firmamıza başvurularınızı yapabilirsiniz. Cihazlarınız, orijinalliği kesinlikle bozulmadan, güvenli kargo ile size iade edilecektir. Firmamız 7 gün 24 saat iletişime açıktır.

Yorum yapın