En İyi Sabit Diskler 2018

Genel

Veri kurtarma merkezimizde, danışanlarımız ve müşterilerimiz için en uygun bedellere, en doğru bedelleri ve hizmetleri sunmaktayız. Hizmetlerimizden genel olarak bahsedecek olursak, danışmanlık hizmetimiz her zaman sizler için hazırdır. En iyi sabit diskler 2018 yılında hangi markalardır, kullanım detaylarına göre uygun modellerin seçilmesi, silinen excel dosyalarında kurtarma işlemleri nasıl yapılır gibi, a dan z ye birçok farklı konuda rehberlik ve yardım hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bunun yanında, veri kurtarma hizmetlerimiz de uzman kadromuz ve donanımlı laboratuarlarımızda gerçekleştirilmektedir. Dijital fotoğraf makinelerinde ve sd kartlarda silinen fotoğrafların kurtarılması, akıllı telefonlardan verilerin kurtarılması, SSD, RAİD, USB, HARD DİSK, Sunucu veri kurtarma hizmetlerimizle sizinleyiz.

Diskinizden silinen verileri kurtarmak için, talep formunu doldurarak bizimle iletişime geçin.

En iyi sabit diskler 2018 senesinde hangi markalardır kısaca bu konuda bilgi verelim. Western Digital markası modelleri beğenilen seçeneklerden biridir ve özellikle hızlı transferler için uygun bir üründür. Western Digital My Passport modeli, senenin en tercih edilen ürünlerinden biri olmuştur. Seagate Backup Plus Hub 6TBSTEL6000100 modeli de güçlü özellikleri ile öne çıkmaktadır. Kapasite sayısı hayli fazladır. Seagate Backup Plus 4TB modeli ise, Macbooks için kesinlikle en iyi seçimlerden biridir. Hız ve güvenlik açısından son derece kapsamlı bir model olan Samsung T5 Portable SSD modeli ise son derece beğenilmektedir. Fiyat açısından geniş seçenekleri olanlar bu modeli değerlendirebilir.

Harici Veri Depolama Birimleri

Toshiba Canvio taşınabilir özellikleri ile tüm dosyalarını kişilerin yanında taşımalarına olanak sağlayan bir tasarımdır. Silicon Power Markası’nın A60 modeli de suya, düşmelere ve darbelere dayanıklı bir modeldir. Model hem kapasitesi yüksek, hem de silikon kaplama malzeme ile son derece dayanıklıdır. Özellikle firma ve işletme sahiplerinin tercih edeceği, kapasitesi yüksek modellerden biri de, Seagate Markası’nın genişletme kapasiteli 1 TB harici disk modelidir. Son derece geniş dosya kapasitesi bulunmakta birlikte, dosyaların kopyalanması yeteneği ise son derece hızlıdır. Oyun bilgisayarları noktasında en iyi seçimlerden biri ise, U32 Shadow USB sabit disk modelidir. Airport Time Capsule ise Apple Markası üretimleri için son derece uygundur. Modelleri kullanım alanlarınız ve ihtiyacınız olan kapasiteye göre seçebilirsiniz.

Yorum yapın