Flash Diskte Silinen Dosyaları Kurtarma

Genel

Teknolojik cihazlarımızda her zaman sorunlarla karşılaşabiliriz. Tıpkı flash diskte dahili ya da harici birtakım nedenlerle verilerin silinmesi durumunun yaşanabilmesi gibi. Flash diskinizi kullanmaya başladınız ve bir anda bilgisayarlarınızla temas ettirdiğinizde, verilerin olmadığını gördünüz. Bu beklenmedik durum karşısında panik olmanız son derece normal. Neyse ki, firmamız olarak flash diskte silinen dosyaları kurtarma başta olmak üzere her zaman sizin yanınızdayız. Firmamız ve sitemiz veri kurtarma merkezi olarak size en iyisini, en ekonomik ve en hızlı şekilde sunmayı hedeflemekteyiz. Bir kayıp durumu yaşadığınızda, isterseniz çağrı merkezimizden, isterseniz online talep formumuzu doldurarak sorununuzu bize iletiniz. En kısa zamanda bildiriminiz sisteminize düşecektir. Bundan sonra cihazınızı uzman ekibimizin ellerine teslim edebilirsiniz. Gereken %100 yapılacaktır.

Flash diskte silinen dosyaları kurtarma ve diğer sorunlarınızda hemen verikurtarmamerkezi.com sitemizden iletişime geçiniz. Talep formunda, bilgilerinizi ve sorun hakkında detayları giriniz. Ardından firmamız sizinle iletişiem geçecektir ve cihazınızı firmamıza gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz ve teslimi gerçekleşen cihazlarınızı online takip izleme sistemimizden takip edebilirsiniz. Okmeydanı, Şişli’de bulunan çalışma ofisimize yakın iseniz elden, yoksa ülkemizin her yerinden, kargo ile cihazlarınızı gönderebilirsiniz. Güvenli ve korunaklı şekilde göndermeniz yeterlidir. Teslimden sonra ekiplerimiz cihazın incelemesini yaparak, açılmasını sağlar ve verilerin kurtarılması için gerekli işlemleri yapar. Eğitimli ve uzman ekibimizle büyük bir aileyiz. İşimizi müşteri odaklı olarak, severek yapmaktayız. Her müşterimiz bizim için önemlidir ve cihazlarınız bizim için kendi cihazlarımız gibidir. Onların zarar görmesi asla söz konusu olmaz.

Veri kurtarma işlemlerimiz yanında, verilerin silinmesi, verilerin kopyalanması ve klonlanması, şifrelerin çözülmesi, veri analizlerinin yapılması hizmetlerimizle sizlerleyiz. Son derece önemli bir hizmet alanı ise adli bilişim sistemleri hizmetlerimizdir. Referanslarımıza sitemizden göz atabilirsiniz. Ayrıca, çalışmalarımız konusunda resmi yetki belgemiz de sitemizde yer almaktadır. Biz resmi anlamda çalışma yetkisi olan bir firmayız. Sitemizden sadece başvurularınız için değil, genel anlamda bilgi almak ve son derece yararlı blog yazılarımızdan faydalanmak için de sitemizde zaman geçirebilirsiniz. Hizmetlerimiz sonunda, cihazlarınızın işlemleri yapılmış şekilde, size teslimi yapılacaktır. Çalışmalarımızda her zaman makbuz ve faturalarımızı kesmekteyiz. Firmamız %100 özenli ve profesyoneldir.

Yorum yapın