Veri Kurtarma Merkezi markamızı kullanarak siz değerli müşterilerimizi aldatmaya yönelik kişi ve kurumlardan kaçınmanızı öneriyoruz.

En Güvenilir Sabit Sürücüleri Markaları Hangileridir?

ileVeri Kurtarma Merkezi

En Güvenilir Sabit Sürücüleri Markaları Hangileridir?

En Güvenilir Sabit Sürücüleri Markaları Hangileridir? Veri Kurtarma merkezimiz olarak, her zaman modern teknikler, uygun fiyatlar, özenli çalışma ve doğru destek hizmetlerimizle sizinleyiz. Çalışmalarımız ve firma bilgilerimizi sitemizden inceleyebilirsiniz. Çağrı merkezimizden, canlı destek hattımızdan devamlı şekilde iletişim kurmanız da mümkündür. Oturmuş firma ilkelerimiz ve uzman kadromuzla, donanımlı altyapımızla size en iyisini sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Hard disk, SSD veri kurtarma, sunucu, SAS, RAİD, USB veri kurtarma çalışmalarımız, fotoğraf makinesinden ve sd karttan veri kurtarma, adli bilişim çalışmalarımız gibi hizmetlerimizle sizlerleyiz. Sabit sürücüler ve cihaz özellikleri ile ilgili en güvenilir bilgileri de firmamızdan alabilirsiniz. En Güvenilir Sabit Sürücüleri Markaları Hangileridir? Bu konuda en doğru detayları da firmamızdan almanız mümkündür.

Veri kurtarma hakkında bilgi almak için, talep formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizden destek alabilirsiniz.

En Güvenilir Sabit Sürücüleri Markaları Hangileridir? Bu konuda birkaç marka incelememizi sunmak isteriz.

Western Digital

Western Digital ( WD) sabit sürücüler kapsamında en beğenilen ve donanımlı markalardan biridir. Çeşitli modelleri ile sabit sürücü (hard drive) seçeneklerini markadan tercih etmeniz mümkündür. 7200 ya da 5400 RPM class özellik seçenekleri bulunmaktadır. Arayüz özellikleri, SATA 6 Gb sn dir. Ön bellek olarak farklı mb kapasitelerinde, kullanım için son derece yeterli seçenekler bulunmaktadır. Kapasiteleri ise, 500 GB dan, 10 TB ye kadar modellerin farklı seçenekleri olduğunu belirtmek gerekir.

Seagate

Seagate kullanışlı sabit sürücü modelleri ile dikkat çekmektedir. Çoğu düzenek ve ortamda, ekstra bir sürücü eklemeden ya da kullanmadan sadece markanın ürünleri ile düzenek sağlayabilirsiniz. Modeller, İOS ve android sistemlerde çalışma kapasitesi olan, mobil cihazlarda, tabletlerde, masaüstü bilgisayarlarda kullanmak mümkündür.

Toshiba

Toshiba markarı, güvenilir ve kapsamlı sabit sürücü modelleri ile beğeni kazanmaktadır. Modellerin kapasiteleri itibariyle birinci sınıf depolama alanları sunduklarını belirtelim. Güvenilir ve kullanıcılarına yüksek performans sunan ürünlerdir. Toshiba markası ileti teknoloji ile özenli üretimler yapan ve modellerinin performansları kanıtlanmış bir markadır. Modeller, hem profesyonel şekilde kullanılan, hem de daha amatör amaçlar için örneğin oyun için kullanılan bilgisayarlarda tercih edilebilir. Yükse performans sağlar ve farklı kapasiteleri olan modellerden seçim yapmak mümkündür.

Yazar hakkında

Veri Kurtarma Merkezi administrator

Veri kurtarma merkezi olarak, hem de dürüst ve profesyonel şekilde çalışmalarımız sürmektedir.

    Bir cevap yazın