e-Defter Zarar Görmesi Halinde Yapılması Gerekenler

Genel

Mükemmel hizmet anlayışımız ve en ileri tekniklerle süregelen veri kurtarma çalışmalarımız kapsamında, e defter veri kurtarma hizmetlerini de sunmaktayız. E defterlerinzle ilgili birçok nedenle verilerin kaybı, silinmesi durumları yaşanabilir. Oysa, vergi kanunlarımız uyarınca, vergi defterlerinin mutlakla düzenli şekilde tutulması lazımdır. Defterlerin yasal yükleme süresi geçmiş olabilir, muhasebe ve benzer programların girişleri hatalı yapılmış olabilir, teknik hataların yapılması ve bu nedenle yevmiye defterlerinde, kebir defterlerinde birtakım geri dönülmez hataların yapılması, ya da dahili hiçbir sorun olmamakla birlikte bir siber saldırının olması durumunda e defterler üzerinde veri kayıpları yaşanabilir. Şirketler için e defterler son derece önemli, neredeyse yaşamsaldır. Tüm ticari kayıtlar, müşteri bilgileri, maddi bilgiler, mali ve hukuki anlamda son derece önemli bilgilerin kaybı söz konusu olabilir.

Siber saldırıların söz konusu olması, ya da diğer nedenlerle bir sorun yaşanması durumunda zaman geçiremeden firmamızla iletişime geçiniz. İnternet sitemizden ve çağrı merkezimizden kesintisiz olarak, 24 saat iletişim kurabilirsiniz. Firmamız için son derece önemli olan bu sorunun halledilmesi noktasında, size profesyonel bir hizmet sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Tüm işlemlerimiz yapıldıktan sonra, size e defter berat silme raporu detaylı olarak verilmektedir. %100 doğru bilgilerle düzenlenen raporla firma olarak durum tespitinizi yapabilirsiniz. Firmamız, profesyonel çalışan ve titiz ekibiyle dikkat çekmektedir. Raporlarımızda tüm çalışmalarımızı detaylı olarak, objektif ve tamamen gerçek şekilde tutanak altına almaktayız. Bu şekilde, danışanlarımızın da doğru bilgilenmesini ve kayıtlarını sağlıklı şekilde tutmalarını sağlamaktayız.

Değerli danışanlarımız, bu noktada samimi şekilde siber saldırıya uğrayan ve farklı bir nedenle e defter verilerini kaybeden firmaların, kötüniyetli kişilerden ayrılması için raporumuzun son derece önemli olduğunu belirtelim. Vergi ödemelerinde ve kayıtlarında eksiklik olan birtakım firmalar, vergi ödeme mükellefiyetlerini yapmamak için siber saldırı bahanesine sarılmaktadır. Bu tür bir dolandırıcılıktan uzak kalarak, samimi şekilde bu istenmeyen durumu yaşadığınızı, raporumuzla kanıtlayabilirsiniz. Firmamız ISO 9001 ve ISO 27001 standartlarına uygun olarak, işinde uzman ekibimiz raporlama işini üstlenmektedir. Alanında uzman bilirkişilerimiz ile tüm yasal unsurları içeren raporlarımızı tüm resmi makamlarda kullanabilirsiniz.

Değerli danışan firmalarımız, siber saldırı sonucunda, tarafımıza veri kurtarma çalışmaları için teslim etmiş olduğunuz e defter kayıtlarınızı, durum düzeltilmiş ve tarafımızdan raporunuzu aldıktan sonra, hemen Cumhuriyet Savcılığı’na başvurunuzu yapabilirsiniz. Bundan sonra, emniyet birimler bilişim suçları masası ile işbirliği yaparak gerekli incelemeleri yapacaktır. Raporumuzun bu noktada, yasal anlamda son derece hayati önemde olduğunu belirtelim.

E defter berat iptali ve e defter berat silme hallerinde detaylı raporumuzla son derece önemli yol katedebilirsiniz. Hizmetlerimiz sadece e defter çalışmaları ile sınırlı değildir. Bundan başka, firmamız olarak, her zaman aynı özenle, hard disk veri kurtarma, raid, server ve sanal sunucu kurtarma, nas, san, das veri kurtarma hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Ayrıca, SSD solid state disk, hafıza kartları ile usb flash bellek çalışmaları, harici disk veri kurtarma, video kameralar üzerinde beri kurtarma, veritabanı database, ticari programların üzerinde yapılan çalışmalar, crypto locker veri kurtarma çalışmalarımızla da sizlerleyiz.

Sitemiz üzerinden ya da çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz. Sizin için son derece önemli olan cihazlarınızın korunması ve verilerin kurtarılması için altyapımız son derece sağlamdır. Steril özel laboratuarlarımızda çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Cihazların orijinalliğinin kesinlikle bozulmasına izin vermeden, açılıp kapanması yapılmaktadır. Elemanlarımız alanında uzman, eğitimli ve özenli isimlerdir. İlk günkü gibi sağlam şekilde cihazınızı size teslim edeceğiz.

Yorum yapın