Cryptolocker Virüsü Nedir?

Genel

Veri kurtarma hizmetlerimizle her zaman sizinleyiz. Güvenli ve ilkeli çalışmalarımızla, işlemlerimizi büyük bir titizlikle ve söz verdiğimiz tarihlerde yapmaktayız. İş teslimlerimiz cihazların orijinalliğini kesinlikle bozmadan ve cihazın güvenliği sağlanarak olmaktadır. Firmamız çalışmalarından genel olarak bahsedecek olursak, veri kurtarma hizmetleri olarak, hard disk veri kurtarma, ssd, nas, flash disk kurtarma, raid, sunucu kurtarma, scsı ve sas kurtarma ile cryptolocker işlemleri olarak sınıflanmaktadır. Sitemizden, firmamız hakkında detaylı olarak ve güncel şekilde bilgi alabilirsiniz. İletişim, hizmetlerimiz ve hizmet sertifikalarımız, çalışma belgelerimiz adresimizde incelemeniz için sizleri bekliyor. Ayrıca, hizmet almak için başvurularınızı da yapabilirsiniz. Buna göre, online iletişim ve başvuru sistemimizden, cihazınızın durumu, iletişim bilgileriniz gibi sizden istene bilgileri girerek ilk adım başvurunuzu yapabilirsiniz.

Cryptolocker Virüsü sorunları için, talep formunu eksiksiz doldurun ve sizinle hemen iletişime geçelim!

Veri Kurtarma Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz arasında cryptolocker sorunları çözüm hizmetleri de yer almaktadır. Cryptolocker virüsü nedir, firmamız uzmanlarına başvurarak her zaman bilgi ve destek alabilirsiniz. Gerek sitemiz üzerinden ve elektronik ortamda, gerekse çağrı merkezimizden rehberlik almanız olasıdır. E-mail üzerinden sirayet eden bu virüs, maalesef bilgisayarların kullanılamaz hale gelmesine neden olacak zararlar meydana getirmektedir. Bu virüsün sisteme girmesi ile birlikte, şifrelenme söz konusu olmaktadır. Şifreleme ile verilerinizin girişini engeller, sizden belirli bir ödeme yapmanız istenir. Bu ödemeyi yapmamanız durumunda ise maalesef verileri almanız mümkün olmaz. Bitcoin ile ödemeniz gerekmektedir. Yayılma  nedeni ise, yine özet bir anlatımla, PDF sisteminde yer alan bir açıktır.

Ödeme yapılmadan bu virüsten kurtulma yöntemleri elbette vardır. Bunun için uzmana danışmak gerekmektedir, çünkü virüsün silinmesi son derece zor işlemleri kapsamaktadır. Virüsün kopyalarının silinmesi işlemi de yapılmaktadır. Bu işlemlerin hangisinin yapılması gerektiğini, eğitimli ve alanında uzman personelimiz uzmanlıklarını kullanarak yaparlar. Cihazınızda bu şekilde bir bildirim aldığında, zaman geçirmeden ve işlem yapmadan firmamızla iletişim geçiniz. Bilgi girilmesinden ve başvuru işlemlerinden sonra, cihazın firmamıza teslimi yapılır. Bundan sonra, tüm gerekli işlemlerin tarafımızdan yapılması söz konusu olacaktır. Kullanıcılara tavsiyemiz ise, bu tür durumları yaşamamak için, kaynağı belli olmayan gönderileri açmamak ve mutlaka etkili ve süresi geçerli anti virüs programları kullanmanızdır.

Yorum yapın