Çöken Bilgisayardan Dosya Kurtarma

Genel

Hemen hepimizin başına bilgisayarın çökmesi durumu gelmiştir. Birçok nedenle bilgisayarlarımız çökebilir. Bilgilerimizi kaybetme durumu ile karşı karşıya kalabiliriz. Yedekleme yapmamak verilen kaybına neden olabilir. Bu durumda gerçekten önemli sorunlarla yüz yüze gelebilirsiniz, çünkü sizin için geri dönüşü olmayan, son derece hayati birtakım bilgilerin kaybı söz konusu olabilmektedir. Firmamız olarak, çöken bilgisayardan dosya kurtarma başta olmak üzere veri kurtarma hizmetlerimizle sizlerleyiz. Profesyonel ekibimiz veri kurtarma hizmetlerinde bir numaradır. Yapmanız gereken, bir paniğe kapılmadan cihazınız hakkında firmamızla iletişim kurmaktır. Çöken bilgisayardan dosya kurtarma hizmetlerimiz için, zaman geçirmeden online olarak ya da çağrı merkezimiz üzerinden yararlanabilirsiniz. Sadece İstanbul’un değil, aynı zamanda ülkemizin de önde gelen veri kurtarma merkezlerinden biri olarak sizlerleyiz.

Sorularınız varsa, ki elektronik cihazlarımızla ilgili olarak her zaman problem yaşayabiliriz, 7/24 kesintisiz olarak firmamıza iletebilirsiniz. Uzmanlarımız en kısa sürede size yardımcı olacaktır. Firmamızdan yardım ve destek almak için cihazınızı teslim etmeniz gerekmektedir. Bunun için formumuzu doldurun ve güvenli şekilde cihazı göndermek için ambalajınızı yapın, güvenli kargo firmasına teslim edin. Yakınsanız merkezimize elden teslim edebilirsiniz. Bundan sonra, elemanlarımız tarafından cihazınızın merkezimizde incelemeye alınması söz konusu olacaktır. Laboratuarlarımızda cihazlarımız gelişmiş, ekiplerimiz ise eğitimli ve donanımlı kişilerdir. Önemli olan işimizi severek yapmamız ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmamızdır. Müşteri odaklı çalışmamızla size en iyisini sunmayı hedeflemekteyiz.

Bilgisayar ve elektronik mühendislerimiz firmamızda iş ahlakı ve verimli çalışma potansiyeline uygun şekilde hizmet sunmaktadır. Ülkemizde ve dünya genelinde çok sayılı firmada olan temiz oda sistemi ile çalışmaktayız. Temiz oda, bir laboratuar sistemi olup, elektronik cihazların steril şekilde açılmasını ve işlemlerin yapılmasını sağlamaktadır. Cihazlarınız ekibimizle asla zarar görmeden açılır ve işlemler yapıldıktan sonra kapatılır. Cihazınız, verilerin kurtarılması sağlanarak kapatılır ve mükemmel şekilde size teslim edilir. İlk günkü gibi, etkili şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Üstelik, ekibimizle bundan sonra daima iletişim içinde kalabilirsiniz. Her sorunuza yanıt alacağınızdan emin olunuz. Bu şekilde, harika bir danışmanınız olacak ve asla zorluk yaşamayacaksınız. Bu noktada, her zaman yanınızda olacağımıza güvenebilirsiniz.

Yorum yapın