Bilgisayardan Fotoğraf Kurtarma

Genel

Veri Kurtarma Merkezi firmamız olarak, tecrübemiz ve çalışmalarımıza olan aşkımız ile sizlerleyiz. Firmamızın merkezi, Okmeydanı Şişli İstanbul’da bulunmaktadır. Merkezimizde her zaman bizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca çağrı merkezimiz olan 0 212 276 64 59 numaralı telefonumuzdan devamlı şekilde danışabilirsiniz. Online olarak hizmetlerimiz ise, verikurtarmamerkezi.com devam etmektedir. Resmi internet sitemiz üzerinden her zaman bilgi alabilirsiniz. Firmamız hakkında bilgilerimiz, referanslarımız, hizmet alanlarımız ve belgelerimiz sitemizden incelenebilir. Sorularınızı online destek hattımızdan yöneltebilirsiniz. 24 saat içinde kesinlikle danışmanlarımız tarafından geri bildirim yapılacaktır. Cihazlarınız noktasında sorun yaşamanız durumunda, talep formumuzu doldurarak başvurularınızı yapmalısınız. Talep formu sitemizde sizleri bekliyor. Kimlik ya da firmanızın unvan bilgilerini giriniz. Ardından cihaz hakkında bilgileri ve sorunu doldurunuz.

Bu aşamadan sonra, firmamız sizinle iletişime geçecektir. Cihazınızı güvenli şekilde ambalajlayın ve kargo firmasına teslim edin. Bu aşamadan sonra firmamızın teslim süreci söz konusu olacaktır. Teslim aldıktan sonra, cihazınızın özenle işleme sokacağız. Firmamız bünyesinde, birkaç dünya firmasında bulunan temiz oda sistemi bulunmaktadır. Çalışmalarımız noktasında, teknolojik gelişmeleri an be an izlediğimizden emin olabilirsiniz. Bu noktada, elemanlarımızın kalitesine de son derece güvenmekteyiz. Mühendislerimiz ve teknikerlerimiz diplomalı,alanlarında mükemmel eğitimden geçen ve deneyimli isimlerdir. Kemikleşmiş bir kadroya sahibiz. Bu nedenle, cihazlarınızda %100 profesyonel hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz. Steril ortamın yaratılması verilerin kurtarılması işlemlerinde çok önemlidir.

Hizmetlerimiz arasında, bilgisayardan fotoğraf kurtarma çalışmaları da gelmektedir. Bilgisayarınızdan ani bir nedenle, çok değer verdiğiniz, manevi değeri olan fotoğrafların silinmesi söz konusu olabilir. Bir baktınız ki fotoğraflarınızın bir kısmı ya da tamamı yok. Bunun birçok nedeni olabilir. Bilgisayarınızın yılı, markası ve modeli ne olursa olsun, bilgisayardan fotoğraf kurtarma konusunda size yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz. Fotoğraflarınızın yeniden kazanılacak, cihazınızın orijinali gibi kapanması ve size teslimi sağlanacaktır. Çalışmalarımız faturalı, makbuzlu resmidir. Hizmetimize, özenimize ve müşteri odaklı çalışmalarımıza güvenebilirsiniz. Elektronik cihazlarınız sizin için son derece özel ve haliyle fiyatlı olan ürünlerdir. Bunların bir ömür sizinle olmasını istiyorsanız, firmamızın çalışmalarına güvenebilirsiniz. Bu şekilde, cihazlarınızın ömrünü kalıcı şekilde uzatmanız mümkün olacaktır.

Yorum yapın