Bilgisayarda Silinen Verileri Kurtarma

Genel

Bilgisayarların kapasiteleri, teknolojinin ilerlemesi ile doğru orantılı olarak, etkili şekilde gelişme gösterdi. Günümüzde, son derece gelişmiş bellekleri olan bilgisayarlarda, çok sayıda dosyanın, verinin saklanması söz konusu olmaktadır. Ancak, siber saldırılar, verilerin yedeklenmemesi ve cihazın çökmesi gibi durumlarda, bu verilerin kaybı durumu söz konusu olabilir. Personel hatalarından kaynaklanan verilerin silinmesi durumları da söz konusu olabilir. Bu olumsuz sonucun yaşanmasının bir nedeni ise virüs saldırılarıdır. Özetle, birçok nedenle bilgisayardan verilerin silinmesi durumu yaşanabilir. Bu durumda, yapmanız gereken ülkemizin verilerin kurtarılması alanında, parmakla gösterilen firmalarından biri olan Veri Kurtarma Merkezi ile iletişime geçmenizdir. Firmamız olarak sitemiz verikurtarmamerkezi.com üzerinden sizlere 7/24 hizmet sunmaktayız. Bilgisayarda silinen verileri kurtarma işlemlerini bize bırakabilirsiniz.

Hem bilgisayarda silinen verileri kurtarma, hem de diğer sorunlarınızda, hem internet üzerinden, hem de çağrı merkezimizden sorularınızı yöneltebilir ve cihazınızın durumunu bildirebilirsiniz. Hem sitemiz, hem de çağrı merkezimiz her zaman sizlere hizmet sunmak için hazırdır. Sorularınız için iletişim bölümümüzden, cihazınızın durumu hakkında bilgi vermek için ise talep formu bölümümüzden başvuru yapabilirsiniz. Talep formuna tıkladığınızda, karşınıza, ad, soyad, ya da unvan, telefon ve e mail adresi bilgileri, adres bilgileri, sorun detayı için kaybolma nedeni (verilerin) ve kısaca açıklama kısmımız yer almaktadır. Bunları dikkatlice doldurmayı ihmal etmeyiniz. Başvurunuz derhal sistemimize düşecektir. Bundan sonra uygun şartlarda  cihazınızın firmamıza gönderimini yapmalısınız.  Kargo ile ya da elden teslim şeklinde bunu yapabilirsiniz.

Kurtarma sürecimizin başlangıcı, talep formunu doldurmanız ve cihazınızın merkezimize göndermenizdir. Bundan sonra, cihazının artık profesyonel ekibimizin emin ellerinde olacaktır. %100 steril bir ortamda, özel laboratuarlarımızda işlemlerin yapılması söz konusu olacaktır. Steril ortamda, cihazların açılması, gerekli işlemlerin yapılması ve ardından cihazın aynı şekilde kapatılması işlemi yapılacaktır. Cihaz takibini sitemiz üzerinden an be an yapabilirsiniz. Online cihaz takibi her zaman açık ve size bilgi vermeye hazır.

Değerli müşterilerimiz ve danışanlarımız, çalışmalarımızın yüksek performans sunmaları noktasında, farklı firmaların unvanımızı kullandığını belirtmek isteriz. Sahet birtakım firmalarla zaman kaybetmeyiniz. Sitemizde, resmi çalışma sertifikamızın örneği bulunmaktadır. Referanslarımıza da göz atabilirsiniz. Bizimle çalışmaktan siz de çok memnun kalacaksınız.

Yorum yapın