Üç Adımda Veri Kurtarma

Genel

Değerli müşterilerimiz, veri kurtarma çalışmalarımızla sizlerleyiz. Firmamız Veri Kurtarma Merkezi, bugüne kadar başarılı çalışmaları ile sizinle oldu, bundan sonra da olmaya devam edecek. Firmamızın merkezi İstanbul’da Okmeydanı Şişli’de bulunmaktadır. Modern laboratuvarlarımızda son teknolojik donanımları kullanıldığı çalışma alanlarımızda, sizler için veri kurtarma hizmetlerimizi yapmaktayız.  Amacımız modern uygulamalarla, donanımlı personelimizle veri kaybınızı en aza indirmek. Türkiye’nin her yerinden firmamızla iletişime geçebilirsiniz ve yardım isteyebilirsiniz. Veri kurtarma sürecimiz üç adımda gerçekleşmektedir.

Verilerin silinmesi gibi bir sorunla karşılaştığınızda, yani kurtarma hizmeti almak istediğinizde, çağrı merkezimizden ya da internet sitemizden firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Veri kurtarma merkezi olarak, sadece kurtarma çalışmalarında değil, aynı zamanda, verilerin silinmesi, veri kopyalama, veri klonlama, şifre çözülmesi, veri analizi yapma gibi hizmetlerimizle de sizinleyiz. Bize bu işlemler için de sonuna kadar güvenebilirsiniz. Kurtarma süreci ve diğer hizmet süreçlerimizden yararlanmak için, bizimle iletişime geçerek sorun bildirebilirsiniz. Buna göre, sitemizde bulunan talep formu kategorisinden hemen sorununuzu bildirebilirsiniz. Hemen size yardımcı olmak için iletişime geçeceğiz. Bundan sonra, sorun olan ve işlem yapılmasını istediğiniz ürününüzün firmamıza gönderilmesi gerekmektedir. Bunu güvenli, hasar görmeyecek şekilde paketleyerek adresimize göndermelisiniz. Kargo ile bu işlemi son derece güvenli ve hızlı şekilde yapabilirsiniz. Kargonuzun elimize geçmesinden sonra ise hemen gerekli işlemlere başlayacağız.

Gerek veri kurtarma çalışmalarımızda, gerekse diğer hizmetlerimizde ürünlerinizdeki bilgilerin saklanması ve paylaşılmaması konusunda son derece titiz olduğumuzu belirtelim. Veri kurtarma merkezi olarak kesinlikle, müşterilerimizin bilgilerinin paylaşılmasını, internet ortamı dahil yayınlanmasına izin vermeyiz. Size belirttiğimiz süre için sizden talep gelmemesi durumunda, bilgileri kalıcı şekilde imha ederiz. Tüm bu çalışma kurallarımız internet sitemizden de bulabileceğiniz sözleşmemizde belirtilmektedir. İnceleyebilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek için mutlaka sorun yaşamanız gerekmez. Herhangi bir konuda danışmak, soru sormak için de sitemizden veya iletişim hattımızdan yararlanabilirsiniz. Size, deneyimli personelimizle, her konuda yardımcı olmaya hazırız. Amacımız müşterilerimizin hem verilerinin korunmasında, hem de kurtarılmasında yardımcı olmak, hem de genel anlamda cihazların kullanılması noktasında size yardımcı olmak.