SSD’lerin Ömrünü Uzatmak İçin 5 İpucu

Genel

Firmamız ve sitemiz Veri Kurtarma Merkezi, veri kurtarma merkezi.com olarak tüm bilgisayar donanımlı cihazlarınızla ilgili sizinleyiz. Firmamız, Veri Kurtarma Merkezi, sürekli olarak müşteri memnuniyeti odaklı şekilde hizmet sunmaktadır. Buna göre, müşterilerimizin memnun kalması ve her müşterimizin ayrı ayrı en iyi hizmeti alması bizim için çok önemlidir. Hiçbir danışanımızı ayırmadan, özenle, titizlikle, uzmanlarımızın dikkati ve işlerindeki özveri ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. %100 müşterilerimize odaklanarak hizmet sunmaktayız. Her cihazın içeriği farklı olabilir ve bu cihazların durumu kullanıma,kapasitesine göre değişir. Ezbere olarak değil, her cihazın özelliklerine uygun olarak çalışmalarımızı yapmaktayız. Tamamen müşteri odaklı çalışmamız, çalışmalarımızın %100 isabetli olmasını sağlamaktadır.

Veri Kurtarma Merkezi olarak hizmetlerimizle her zaman sizlerleyiz. Genel anlamda, hard disk veri kurtarma, raid veri kurtarma, SSD Disk veri kurtarma, sunucu ve ATA veri kurtarma, USB Flash bellek veri kurtarma çalışmalarımızla sizlerleyiz. Veri kurtarma durumları birçok nedenle yaşanabilir. Cihazların yanlış kullanımı gibi dahili nedenler ya da hackerlerin saldırısı yani siber saldırı gibi harici nedenler olabilir. Aslında, bir anda karşınıza çıkacak veri kaybı her zaman yaşanabilir. Bu durumda, asla bir müdahalede bulunmaya çalışmadan, firmamızla iletişime geçmelisiniz. En kısa süre içinde sizinle temasa geçecek, cihazınızı teslim alacağız. Cihaz teslimlerini özel kargo sistemimizle yapabilirsiniz. Cihazlarınız işlemleri tamamlandıktan sonra, orijinalliğine asla zarar vermeden, sağ salim size güvenli koşullarda teslim edilecektir.

Veri Kurtarma Merkezi olara sitemiz üzerinden her zaman iletişim kurabilirsiniz. Sorularınızı, sitemizin iletişim bölümünden yapabilirsiniz ve 24 saat içinde detaylı olarak cevaplanacaktır. Cihaz başvurularınızı ise talep formu köşemizden yapabilirsiniz. Değerli danışanlarımız, sadece veri kurtarma, silme, klonlama, kopyalama gibi hizmetlerimiz için değil, sorularınıza yanıt bulma noktasında da yardım alabilirsiniz. SSD lerin ömrünü uzatmak için isterseniz size genel olarak  5 ipucu verelim. SSDlerin ömrünü uzatmak için beş ipucu özetle şöyledir.  Güç kaynaklarınızı dikkatli şekilde kullanmanız çok önemlidir. SSD cihazınızı Windows için, HDD cihazınızı ise diğer dosyalarınızın depolanması için kullanabilirsiniz. Sabit diskinizin doğru ortam şartlarında kullanılması da önem taşır. Güç yönetimi yani bilgisayarlarınızı kullanımda olmadığı zamanlarda kapalı tutmak çok önemlidir. HDD bakımlarını itinalı olarak, ihmal etmeden yapmalısınız. Darbe almamasına, cihazlarınızın itinalı şekilde kullanılmasına da dikkat etmelisiniz. SSD lerin ömrünü uzatmak için beş ipucu size rehberlik edecektir.

Yorum yapın