SSD Alırken Nelere Dikkat Etmelidir?

Genel

Veri Kurtarma Merkezi olarak, verikurtarmamerkezi.com sitemiz olarak 7/24 sizlerleyiz. Hem sitemiz üzerinden, hem de çağrı merkezimiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Her konuda desteğe ihtiyacınız olabilir. Bilgi almak istediğiniz noktalarda, sitemiz üzerinden sorularınızı yönlendirebilirsiniz. 24 saat içerisinde firmamız tarafından dönüş yapılacaktır. Çağrı merkezimizden de tüm sorularınızı yönlendirebilirsiniz. Ayrıca işlem yapılması noktasında, cihaz teslimi ve danışmanlık hizmetleriniz noktasında çağrı merkezimizi kullanabilirsiniz. Genel anlamda hizmetlerimiz, veri kurtarma, veri silme, verilerin kopyalanması, klonlanması, şifre çözme işlemleri, veri analizlerinin yapılması olarak şekillenmektedir. Ayrıca çalışmalarımız, veri kurtarma işlemleri noktasında, hard disk, raid, SSD disk, sunucu ve ata, usb flash bellek veri kurtarma olarak şekillenmektedir.

SSD diskler üzerinde, müşteri odaklı olarak ve detaylı şekilde hizmet sunmaktayız. Diğer çalışmalarımızda olduğu gibi. SSD alırken sizlerin de dikkat etmesi gereken birtakım noktalar bulunmaktadır. Peki SSD alırken nelere dikkat edilmelidir? Bazı kriterlere dikkat ederek, hem bütçenize uygun, hem de kullanım ihtiyaçlarınızı karşılayacak seçimler yapabilirsiniz. Öncelikle, cihaz kriterlerini belirlerken, okuma ve yazma hızına dikkat etmelisiniz. Bu hız oranları SSD üzerinde bulunmaktadır. Unutmayın ki, hız yükseldikçe SSD kullanım avantajı artar. Sata 2 ve Sata 3 bilgilerini de incelemeniz çok önemlidir. Bunlar da cihazlarınızın üzerinde ibareler şeklinde yer almaktadır. Ana kartınızın desteklediği sata terminaline uygun seçim yapmanız en iyisidir. SSD boyutunu da kullanımlarınıza uygun şekilde almalısınız. Buna göre, çok program kullanmayacaksanız 124 MB gücü size yeter. Daha üzeri için, 240 GB daha uygun olacaktır.

SSD alırken nelere dikkat edilmelidir? sorusu başta olmak üzere her zaman yanınızdayız. Müşterilerimizin her zaman doğru seçimleri yapmaları için gerekli bilgileri vermekten çekinmeyiz. Bir sorunla karşılaşmanız durumunda ise, hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Kurtarma sürecimiz 3 aşamada gerçekleşmektedir. İlk aşama, talep formunun doldurulmasıdır. İkinci aşama olarak, cihazınız uygun olarak, hasar görmeyecek şekilde paketlenerek gönderiminin sağlanmasıdır. Üçüncü aşama olarak, firmamıza tesliminden sonra gerekli işlemlerin firmamız tarafından yapılmasıdır. Özel laboratuarlarımızda, detaylı ve uzman ellerde cihazlarınız ilk günkü gibi olacaktır. Sitemizden cihaz takibini yapabilirsiniz. Çalışma esaslarımızı sitemizde bulunan işlem videomuzdan izleyebilirsiniz. Disiplinli ve işini severek yapan ekibimizle sizinleyiz.

Yorum yapın