Sanal Sunucu Veri Kurtarma

Genel

Geniş kapsamlı verilerin depolanması ve kullanıcıların ulaşımına sunulması amacı ile kullanılmakta olan sanal sunucular son yıllarda çok büyük bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır. Özellikle hızlı veri ulaşımı ve geniş depolama alanı gibi ihtiyaçları karşılayabilmekte olan bu ekipmanlar teknolojinin insanlara sunduğu en önemli ekipmanlardan biri olarak kabul edilmektedir. Ancak kimi zaman sorunlar yaşanabilmekte ve sunucularda yer alan verilere ulaşmak olanaksız hale gelebilmektedir. Gerek yazılımsal gerekse fiziksel olarak zarar görebilen bu ekipmanlara mutlaka doğru bir şekilde müdahale edilmeli ve yaşanan sorunlar en kısa zaman içinde giderilmelidir. Ancak bu müdahaleler kesinlikle bilinçsiz bir şekilde yapılmamalı ve risk alınmamalıdır.

15 yıldan bu yana müşterilerine en kaliteli ve güvenilir veri kurtarma hizmetlerini vermekte olan firmamız özellikle sanal sunucu veri kurtarma hizmetlerin de ilk seçim haline gelmiştir. Son derece gelişmiş ekipmanları ve her biri bu alanda ustalaşmış olan çalışanları ile tüm işlemleri büyük bir hassasiyet ile yapmakta olan firmamız bugüne kadar birçok kişiye bu konuda yardımcı olmuş ve sunucuların zarar gören disklerindeki tüm verileri müşterilerine sunmuştur. Temiz oda adı verilen özel ortamlarda tüm toz ve benzeri etkenlerden uzak bir şekilde yapılan işlemler de disklerde yer alan veriler %95 başarı ortalaması ile kurtarılmaktadır. Uzmanlarımız bu işlemleri yaparken nelere dikkat etmeleri gerektiğini çok iyi bilmekte ve hiçbir risk almamaktadırlar.

Sanal Sürücüler İçin Doğru Veri Kurtarma Teknikleri

Artık dünyanın her yerinde yaygın olarak kullanılmakta olan bu ekipmanlar ile milyonlarca bilgi bir arada tutulabilmekte ve aynı anda birçok kişinin bu verilere ulaşabilmeleri sağlanabilmektedir. Özellikle geniş veri tabanı ihtiyacı olan yerlerde inanılmaz bir işlev gören bu ekipmanlar insanların işlerini ve günlük yaşamlarını son derece kolaylaştırmaktadırlar. Ancak yine de her eşya gibi bu ekipmanlar da farklı sebeplerden dolayı zarar görebilmekte veya arıza yapabilmektedirler. Bu sebeple insanlar sanal sunucular da meydana gelen veri kayıplarından minimum oranda etkilenmek için mutlaka acele bir şekilde müdahale etmeli ve bu iş için her zaman işin uzamlarını bulmalıdırlar.

Bu konularda her zaman güvenilen ve birçok olumlu referansa sahip olan başarılı bir firma olarak amacımız insanların sorunlarını en kısa zaman içinde ve en doğru teknikler ile çözebilmektir. Uzun zamandan bu yana edindiği deneyim ile artık her türlü veri depolama ekipmanında olduğu gibi sanal sunucularda yaşanan veri kayıplarını da kısa zaman içinde giderebilmekte olan firmamız tüm bu işlemleri çok kısa zaman içinde tamamlayabilmektedir. Çok hassas bir yapıları olan disklerin dış etkenlerden kesinlikle zarar görmemesi için gerekli tüm müdahaleleri zamanında ve eksiksiz bir şekilde yapan firmamız da müşterilerimizin sanal sürücü veri kurtarma işlemleri hakkındaki istek ve beklentilerinin karşılanması her zaman en önemli konuların başında gelmektedir.

Veri kaygı olan disklere müdahale ederken ortamın arındırılmış bir halde olması ve aynı zamanda en doğru ekipmanları kullanılması gerekmektedir. Özellikle fiziksel sorunlar da veri kurtarma oranı düşük olabilse ile yine de en kötü durumda olan diskler de dahi bu işlemler yapılmalı ve en ufak şanslar dahi denenmelidir. Ancak sorun yazılımsa ise o zaman arklı teknikler kullanılmalı ve aynı zamanda bu işlemler için her zaman işinin ehli olan kişilerin kapıları çalınmalıdır. Bu sayede hem diskler daha fazla zarar görmeyecek hem de veriler maksimum oranda kurtarılmış olacaktır. Bu şebeke sanal sunucularda yaşanan sorunlar ve veri kurtarma işlemleri için her zaman bizleri tercih etmenizi öneriyoruz.