ISO 27001 Danışmanlığı

Genel

Bilindiği gibi tüm resmi kurumlar sahip oldukları dijital verilerin güvenliğini farklı şekillerde sağlamalıdırlar. Art niyetli kişiler tarafından çok kolay bir şekilde ele geçirilebilen veya hasar verilebilen bu bilgilerin güvenliği kesinlikle ihmale gelmemelidir. Bu sebeple bu konuda yapılacak olan ilk iş profosyonel bir destek almak olacaktır. Ancak destek alınacak olan iş ortakları mutlaka doğru seçilmelidir. Özellikle ISO 27001 sertifikasına sahip olan bir kurumdan alınacak olan yardımlar ile her türlü verinin güvende olduğundan emin olunabilmektedir. Bilindiği gibi bu alanda uygulanması gereken birçok farklı teknik bulunmaktadır. Ancak hangi tekniğin ne şekilde uygulanacağına karar  vermeden önce birçok farklı analiz yapılmalıdır. Özellikle verilerin türü, önemi, boyuut veya benzeri özellikleri hakkında yapılacak olan analizlerden sonra en uygun korunma teknikleri belirlenmekte ve uygulanmaktadır. Firmamız da uzun zamandan bu yana verdiği ISO 27001 danışmanlığı hizmetleri ile müşterilerinin tüm verilerinin güvenliğini tam olarak sağlamaları için yanlarında olmakta ve aynı zamanda gelen taleplere göre gerekli tüm korunma sistemlerini hazırlamaktadır.

ISO 27001, dünya genelinde kabul gören ve bilgi güvenliği yönetim sistemlerinin gereksinimlerini belirleyen bir standarttır. Yani bilgi güvenliği yönetimi sistemi kurmak isteyen bir kişi öncelikle bu sertifikaya sahip olan bir kurumdan talepte bulunmalıdır. Daha sonra yetkili firma veya kişiler sistemi oluşturma, uygulama, işletme, izleme, inceleme, sürdürme ve geliştirme gibi konularda gerekli tüm çalışmaları yapmaktadır. Artık dünyanın her yerine hayati bir önem kazanmış olan bu hizmetleri almak isteyen kişiler diledikleri zaman bizimle iletişime geçebilmekte ve tüm dijital verilerinin güven altında olduğundan emin olabilmektedirler. Bugüne kadar birçok firmaya veya şahısa verdiğimiz bu hizmetler hakkında bilgi almak isteyen kişiler diledikleri zaman bizimle iletişime geçerek gerekli teknik desteği alabilmektedirler. Güvenilir bir veri güvenliği sistemi oluşturmak için birçok farklı adım atılması gerekmektedir.

Veri Güvenliği Konusunda Güvenilir Destek

Kimi zaman ekipmanlar kimi zaman ise özel yazılımar ile sağlanabilmekte olan veri güvenliği hakkında kesinlikle risk almamak ve her zaman için kendilerini kanıtlamış olan kişiler ile çalışmak gerekmektedir. Bizler uzun zamandan bu yana sektörün en önemli ve en çok talep alan isimlerinden biri olarak tüm müşterilerimiz için gerekli sistemleri kısa zaman içinde kuruyoruz. Özellikle hazırladığı sistemlerin çalışabilirliği ve sektöre uygunluğu gibi konular hakkında her zaman gerekli kontrolleri yapmakta olan firmamız bu sayede tüm müşterilerine gerekli güveni de vermektedir. Sahip olduğu deneyim ile artık teknoloji çağına fazlası ile ayak uydurmuş olan firmamız verdiği kaliteli ve güvenli hizmetler ile bilinmektedir. Her alanda hizmet veren farklı işletmelerden oluşan müşteri portföyü ile her geçen gün sektörün en önemli ve en güvenilir isimlerinden biri olmaya devam eden firmamız hakkında bilgiler almak isteyen kişiler tüm müşterilerimiz ile görüşebilir veya müşteri hizmetlerimize ulaşarak merak ettikleri tüm soruları sorabilirler. Şirketlerin tüm verilerinin %100 güven altında olması için en uygun sistemleri çok kısa zaman içinde hazırlayabilmekte olan firmamız bu zamana kadar verdiği kaliteli hizmetler ile dikkatleri çekmekte olan firmamız hazırladığı tüm sistemler hakkında tam garanti verdiği gibi aynı zamanda yaşanan her türlü sorun hakkında mutlaka teknik destek hizmetleri de vermektedir.

Günümüzde ISO 27001 danışmanlığı hizmeti almak isteyen kişiler bu alanda hizmet veren iş ortakları ararken nelere dikkat etmeleri gerektiğini çoğu zaman bilmemektedirler. Bu sebeple mutlaka titiz bir şekilde araştırma yapmak ve her zaman için işinin ehli olan iş ortakları ile çalışmak gerekmektedir. Bu tarz sistemlerin nasıl kurulması gerektiğine karar verebilmek için öncelikle talepte bulunan firma hakkında teknik incelemeler yapılmalıdır. Bu incelemeler özellikle firmaların sahip oldukları verilerin öneminden büyüklüğüne kadar birçok farklı detayı içermelidir. Çok uzun zamandan bu yana bu tarz işlemler hakkında hizmetler vermekte olan firmamız işletmelerinin verilerini güvence altına almak isteyen kişiler için en güüvenilir adreslerden biri haline gelmiştir. Her biri birbirinden deneyimli çalışanlarımız gelen taleplerin en kısa zaman içinde yerine getirilmesi için gerekli her türlü adımı atmaktadırlar. Bilindiği gibi günümüzde birçok firma bu alanda hizmet vermektedir. Ancak her firma bizler gibi yeterli deneyime sahip olmadıkları gibi aynı zamanda ISO 27001 standartlarında hizmet verememektedirler.

Artık Tüm Verileriniz Güven Altında

Ancak bizleri seçen kişiler tüm bilgilerinin tam bir güvence altında olduğundan emin oldukları için her zaman tercihlerini bizlerden yana kullanmakta ve bizleri sürekli olarak çevrelerindeki kişilere de önermektedirler. ISO 27001 danışmanlığı hakkında bizlere başvuran kişiler kısa zaman içinde alacakları özel hizmetler ile şirketlerinin güvenliğini online ortamlarda da sağlayabilmektedirler. Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde artık evrak veya defter kayıtları yerine tüm veriler dijital ortamlar da saklanmaktadır. Bu sayede birçok farklı konuda avantaj sağlamakta olan işletme sahipleri güvenlik konusunda mutlaka doğru teknikleri kullanmalıdırlar. Firmamız da uzun zamandan bu yana bu alanda verdiği hizmetler ile dikkatleri çekmekte ve aynı zamanda tüm müşterileri için gerekli adımları zamanında atmaktadırlar. İsteyen herkesin kolay bir şekilde başvurup kullanabildikleri bu hizmetlerimiz ile hem olası veri kayıplarının önüne geçilmekte hem de dijital verilere karşı olacak olan tüm saldırılar engellenebilmektedir. Her zaman yüksek bir hassasiyet ile verdiğimiz hizmetlerimiz de tüm finansal ve benzeri bilgiler güvence altına alnırken aynı zamanda oluşabilecek her türlü sorunda en kısa zaman içinde gerekli teknik destekler de sağlanabilmektedir.

Çağımızın teknoloji çağı olması birçok işi kolaylaştırmış olmasına rağmen ortaya çok ciddi risklerin de çıkmasına neden olmuştur. Bilindiği gibi eski zamanlarda işletmeler tüm verilerini dosyalar halinde tutmakta ve bu durum hem verilere ulaşmayı hem de korumayı zorlaştırmaktaydı. Aynı zamanda bu durum işletmeler için yer anlamında da çok ciddi sorunların oluşmasına neden olmaktaydı. Ancak artık tüm işletme bilgilerinin dijital ortama aktarılmış olması hem kağıt israfını önlemiş hem de tüm verilere çok hızlı bir şekilde ulaşma olanağı sağlamıştır. Ancak dijital dünyanın kontrol altında tutulması ve aynı zamanda güvenlik önlemlerinin doğru bir şekilde alınabilmesi tahmin edilenden çok daha zor olmaktadır. Doğal olarak bu durum en doğru güvenlik tedbirlerinin alınmasını bir gereklilik haline getirmiştir. bu konuda her zaman müşterilerine gerekli desteği vermekte olan firmamız özellikle titiz bir şekilde verdiği ISO 27001 danışmanlığı hizmetleri ile tüm bu işlemleri resmi protokollere göre vermektedir. Çalışanlarımız sahip oldukları yüksek deneyimler ile gelen her türlü talep karşısında kısa zaman içinde harekete geçmekte ve firmalar üzerinde yapacakları analizler ile en doğru güvenlik sistemlerini hazırlamaktadırlar. Verilen tüm hizmetler de tam garanti vermekte olan firmamız aynı zamanda tüm bu işlemlerden sonra teknik destekler vermeye de devam etmektedir. Bu sayede müşterilerimiz bizlerden aldıkları bu hizmetlerden her zaman memnun kalmakta ve bu tarz hizmetler almak isteyen kişilere sürekli olarak bizleri önermektedirler. Sizde işletme bilgilerinizin güvenliğini eksiksiz olarak sağlamak için bizi seçin ve ISO 27001 danışmanlığı hizmetlerimiz ile kısa zaman içinde amacınıza ulaşın.