Veri Kurtarma İstanbul

Genel

Bilgisayarlarınızda, cep telefonlarınızda, kamera ya da dijital fotoğraf makinelerinizde bir nedenden veri kaybı yaşamakta iseniz, veri kurtarma işlemleri için 7/24 firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Biz kim miyiz? Veri Kurtarma İstanbul Merkezli firmamızla daha önce çalışanlar özenli hizmetlerimizi ve çözüm odaklı uygulamalarımızı iyi bilirler. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda, siz de firmamızdan her zaman yardım alabilirsiniz. Amacımız, uygun fiyatlara en modern tekniklere sorunlara çözüm bulmak. Bunun için yıllardır, kaliteden ödün vermeden, gelişmeleri yakından takip edip uygulayarak sizlere yardımcı olmaktayız. İnternet sitemizden Veri kurtarma merkezi firmamız hakkında her zaman bilgi alabilirsiniz. Dahası, herhangi bir sorun yaşamanız durumunda, talep formunu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

Unutmayın 24 saat, yani her zaman sorunlarınızı bildirebilirsiniz. Veri Kurtarma Merkezi olarak, veri kurtarma hizmetlerimizin yanında, verilerin silinmesi, verilerin kopyalanması ve klonlanması, şifre çözüm çalışmaları, veri analizlerinin yapılması hizmetlerimiz arasındadır. Her türlü cihazınız için size yardımcı olmaya hazırız. Hem çağrı merkezimizden, hem de sitemizden iletişime geçmeniz mümkün. Ürününüzü firmamıza gönderin ve gerisini bize bırakın. Bundan sonra, ürünlerinizi modern ve steril ortamda açacak, verilerin korunmasını çok özel cihazlarımız ve deneyimli, eğitimli elemanlarımızla sağlayacağız. Veri kurtarma çalışmalarımızı takip etmek için özel ürün takibi sistemimizden yararlanabilirsiniz. Bu nedenle, cihazlarınızın incelenmesinin ve hizmetin ne aşamada olduğunu kolayca anlayabilirsiniz.

Veri Kurtarma Merkezi işlemlerimizde bilgilerinizin saklanmasına ve paylaşılmamasına da kesinlikle son derece önem veriyoruz. Malum, hem firma bilgileri, hem de kişisel bilgiler size özeldir ve paylaşılması kesinlikle doğru olmaz. Sizden gelen talep doğrultusunda, bilgilerinizin içeriklerini size göndermekteyiz. Gelmemesi durumunda ise, belirlenen süre dolduğunda bilgilerinizi paylaşmadan veya kopyalamadan imha ettiğimizi bilmelisiniz. Özenli ve profesyonel çalışmamızla sizi memnun etmekteyiz. Bundan sonra, ücretlerimiz ise son derece uygundur. Hem bilgi almak, hem de sorularınıza yanıt bulmak için sitemizden, çağrı merkezimizden ya da mail sistemi üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Veri Kurtarma İstanbul’da bulunan firmamız üzerinden ülkemizin her yerinden başvuru kabul etmekteyiz. Mutlaka iletişime geçin, bilgilerinizin kaybolmasını siz de  önleyin.