Su Baskını, Sel ve Yangın Gibi Doğal Afetlerde Veri Kurtarma

Genel

Su baskını, sel ve yangın gibi doğal afetler beklenmeyen durumlardır. Hiç beklemediğiniz bir anda, deprem ya da benzer istenmeyen durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu durumda, elbette can ve mal kaybı yaşanabilir. Bundan başka, elektronik ve bilgisayar donanımlı cihazların hasar görmesi durumu da söz konusu olabilir. Su baskını, sel ve yangın gibi doğal afetlerde veri kurtarma çalışmaları yapılması da gerekebilir. Bu durumlarda yaşanan zararların en az sonuçla, en hasarsız şekilde geri kazanılması için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Bu beklenmeyen olayların, veri kayıpları yaşatmasına, bu nedenle belki de geri döndürülemeyecek maddi kayıplar, işgücü kaybına yol açmasına izin vermeden, zaman geçirmeden firmamızla iletişime geçmelisiniz. Sizler için en iyi çözümü sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Su baskını, sel ve yangın gibi doğal afetlerde veri kurtarma çalışmaları uzmanlık isteyen bir konudur. Bu durum, virüs ya da tozlanma gibi nedenlerle verilerin silinmesi durumundan farklı bir çalımla ister. Uzman mühendislerimizin elinde bu şekilde zarar görmüş birçok cihazın verilerinin kurtarıldığını belirtelim. Sizlere yardımcı olmak için de hazırız. Veri kurtarma hizmetlerimiz, başta bilgisayar olmak üzere, dijital kamera, akıllı telefonlar, video, cep telefonu modelleri üzerinden gerçekleştirilmektedir. Flash bellek, hard disk, ssd solid state disk, cryprolocker dosya, scsı ve sas kurtarma, sunucu kurtarma gibi çalışmalarız hizmetlerimiz arasındadır.

Ülkemizde bu konuda en donanımlı firmalardan biri olduğumuzu belirtmek isteriz. Bu tür cihazlarda işlem yapılması için steril ortam son derece önemlidir. Cihazların açılması ve detayları için laboratuar ortamımız bulunmaktadır. Temiz oda yani clean room donanıma sahip bir firmayız. Uzman bilgisayar mühendislerimiz ve teknikerlerimiz a dan z ye işlemlerinde büyük bir titizlikle çalışmaktadır. Ekibimiz ve steril imkanlarımızla %100 çözüm odaklı olarak hizmet sunmaktayız. Su baskını, sel ve yangın gibi afetlerde veri kurtarma çalışmaları dahil, veri kurtarma ve diğer hizmetlerimizle çözüm sağlayacak şekilde sizlerleyiz. Dünya standartlar çalışma koşullarımız bulunmakta olup, disk bankamızın da zengin olduğunu belirtelim. Gerekli durumlarda donör disk temini de eksiksiz şekilde yapılmaktadır.

Sitemizden firmamız ve referanslarımız hakkında inceleme yapabilirsiniz. Ayrıca, ücretsiz durum analizi için yaşadığınız sorunu bilgileriniz ile birlikte bize iletiniz. Bundan sonra, inceleme yapılacak ve durum gerektirmekte ise ekibimiz cihazın gönderilmesini isteyecektir. Temiz odamızda cihaz açılarak veri kurtarma çalışmalarımız için gerekli işlemler yapılacaktır. Bu şekilde, en doğru ve net kurtarma sonucu sizler vereceğiz. Cihaz takibiniz için de sitemizin ilgili bölümünden yararlanabilirsiniz. Cihazlarınızı, güvenle alınacağı, özenle işlemlerin yapılacağı ve aynı orijinal şekilde, özenle size teslim edileceği bir firmaya emanet edeceksiniz. Türkiye’nin her bölgesinden ve her kentimizden cihazlarınızı gönderebilirsiniz. Bizimle hem sitemizden, hem de çağrı merkezimizden devamlı şekilde 7/24 iletişime geçebilirsiniz.