Silinen Excel Dosyalarını Kurtarma - Veri Kurtarma Merkezi

Veri Kurtarma Merkezi markamızı kullanarak siz değerli müşterilerimizi aldatmaya yönelik kişi ve kurumlardan kaçınmanızı öneriyoruz.

Silinen Excel Dosyalarını Kurtarma

ileVeri Kurtarma Merkezi

Silinen Excel Dosyalarını Kurtarma

Silinen excel dosyalarını kurtarma, kurumsal ya da bireysel anlamda hepimiz bilişim alanına az ya da çok dahil olmaktayız. Günümüzde, özel işlemlerden, iş çalışmalarına, devlet kademelerindeki resmi işlemlere kadar tüm işlemler %100’e yakın şekilde online ortamda gerçekleşmektedir. Bu nedenle, ister istemez hepimiz elektronik ve bilgisayar donanımlı cihazları kullanmaktayız. Zaman zaman cihazlarla ilgili sorunlar yaşanır, bunların içinde şüphesiz en önemli olanları veri kayıp risklerinin yaşanmasıdır. Bu durumda, kesinlikle olaya fazlaca müdahale etmeden veri kurtarma hizmeti veren, profesyonel ve güvenilir firmalardan yardım almak gerekir. Firmamız bu noktada, dört dörtlük hizmet sunan son derece özel bir kurumdur. İnternet sitemizden bilgi alabilir, hizmetlerimizi ve referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

Veri kurtarma işlemlerini başlatmak için, talep formunu doldurun.

Silinen excel dosyalarını kurtarma, fotoğraf makinesinden, sd karttan silinen fotoğrafların kurtarılması, adli bilişim hizmetleri, raid veri kurtarma, SSD, SAS, USB ve hard disk veri kurtarma, sunucu veri kurtarma, akıllı telefonlardan veri kurtarma gibi çalışma alanlarımızla sizinleyiz. Silinen excel dosyalarını kurtarma işlemi yapmanız gerekebilir. Excel dosyalarınızı açtığınızda verilerin artık olmadığını, bir kısmının eksik olduğunu görebilirsiniz. Bu durumu yaşadığınızda, verilerin kalıcı şekilde kaybolmaması ya da tamamının da elden gitmemesi için işbu dosyası askıya almalısınız. Bu şekilde, silinmiş bilgilerin üzerine yeni bilgi girişi yapılmasını da önlersiniz. Bundan sonra, internet sitemizden firmamızla hemen iletişime geçebilirsiniz.

Bozuk Excel Dosyalarını Kurtarma

Bu noktada, canlı destek hattımız üzerinde devamlı şekilde danışmanlarımıza ve müşterilerimize hizmet sunduğumuzu belirtelim. Sizden istenen detayları aktarınız ve firmamız uzmanları tarafından hemen durum tespiti yapılacaktır. Sistemin ya da cihazların merkezimizde incelenmesi de gerekebilir. Bu biraz da durumun detaylarına ve kayıp nedenine göre değişmektedir. Eğer cihazların, merkezimizde açılması gerekmekte ise, hasar almayacak şekilde muhafaza ambalajı yapıldıktan sonra, kargo ile ya da elden teslimi için gönderimi yapılmalıdır. Bundan sonra, steril özel odalarımız olan laboratuvarlarımızda cihazların açılması ve veri kurtarmaları için çalışmalarımız yapılmaktadır. Cihazların sağlıklı şekilde, işlemler yapıldıktan sonra teslimi sağlanmaktadır.

Yazar hakkında

Veri Kurtarma Merkezi administrator

Veri kurtarma merkezi olarak, hem de dürüst ve profesyonel şekilde çalışmalarımız sürmektedir.

    Bir cevap yazın