Raw Harddiskten Veri Kurtarma

Genel

Raw harddiskten veri kurtarma; günümüzde verilerin depolanması için en uygun cihazlar şüphesiz ki hard disklerdir. Bu nedenle kullanımları da son derece yaygındır, bu durum, hem ülkemiz hem de yurtdışı içinde geçerlidir. Bu genellik bilişim firmalarının hard disk tasarımlarına önem vermesini sağlamaktadır. Hard diskler kullanım noktasında, hem güvenlidir, hem de kolay bir tasarım ve kullanım sunmaktadır. Raw hard disklerde verilerin korunması genel durum iken, bazı nedenlerle verilerin kaybedilmesi yaşanabilir. Bu durumda, firmamızın uzman ekibinden RAW harddiskten veri kurtarma yardımı ve desteği alabilirsiniz.

Veri kaybı nedenini açıklamalı bir şekilde, talep formunda belirtin.

Gerek kişisel anlamda evlerde kullanılan raw hard disklerde, gerekse işyeri, kurum, işletmelerde bulunan hard disklerde, belirli bir neden olmaksızın aksamalar ve veri kayıpları görülebilir. Bunun görünürde bir fiziksel nedeni olmayabilir. Bazı durumlarda farklı fiziksel nedenler hard disklerin çalışmasında olumsuz etkenler yaratabilir. Neden ne olursa olsun, sistemin açılmaması ya da verilerin görünmemesi durumunda, kullanıcıların yapması gereken durumu çözmeye çalışmadan firmamızla iletişime geçmektir. Çünkü tam olarak bilgisayar donanımlarını bilmeyen, bu konuda eğitim almamış kişilerin çözüme ulaşmaya çalışması, maalesef verilere kalıcı zararlar verebilir. Durum içinden çıkılmaz bir hale gelmeden, RAW harddiskten veri kurtarma noktasında yardım almak için sitemizden iletişime geçebilirsiniz. Sitemizden canlı destek hattı ve başvuru kısmından hemen durumu rapor etmeniz mümkündür. Uzmanlarımız, sizinle yaptıkları görüşmelerde durumu tespit ederler ve hard diskin gönderilmesini sağlarlar.

Cihaz Takibi

Hard disk veri kurtarma işlemleri kesinlikle donanımlı bir altyapı gerektirmektedir. Ekip de uzman olmalıdır. Firmamız bu çalışmaları sayılı firmalarda olan temiz oda ( clean room) donanımı ve altyapısı ile gerçekleştirmektedir. Bu odamız bir laboratuvar ortamında olup, tamamen steril ve özel aletlerle, ekibin çalışmakta olduğu bir alandır. Burada steril şekilde hard disk açılır ve derinlemesine analiz edilir. Veri kurtarma çalışmalarının yapılmasının ardından ise,cihaz tekrar kapatılarak orijinal şekilde işler hale getirilir. Cihazın takibini firmamıza teslimin yapılmasından itibaren cihaz takip işlemlerimiz üzerinden rahatlıkla yapabilirsiniz. Hard disk veri kurtarma yanında akıllı telefon, dijital kamera veri kurtarma, fotoğrafların kurtarılması, excel dosyalarının kurtarılması gibi hizmetlerimizle de sizlerleyiz.

Yorum yapın