Veri Kurtarma Süreci Nasıl İşler?

Genel

Bilgisayarlar ve bilgisayarların donanımlı çalışması için gerekli olan ek parçaların birçok nedenle kitlenmesi, çalışmaması, verilerin silinmemesi yaşanan durumlardır. Öncesinde hiçbir sorun yokken, bir gün cihazınızı açtığınızda bu şekilde bir sorunla karşılaşabilirsiniz. Bu beklenmedik durum, elbette bilgilerinizin korunmasını riske atacaktır. Bu durumda, yapmanız gereken kesinlikle uzman bir firmadan yardım almaktır. Veri kurtarma hizmetlerimizle, bugüne kadar birçok kişi ve kurumun desteğini sağladık. Sizlere de hizmetlerimizle yardımcı olmak için hazırız. Çalışmalarımızdan memnun kalacağınızdan şüphe olmasın çünkü %100 profesyonel şekilde, donanımlı ve eğitimli elemanlarımızla çalışmaktayız. Modern tekniklerle donatılmış veri kurtarma alanlarımız ülkemizde sayılıdır. Peki veri kurtarma süreci nasıl işler? Bu konuda size bilgi verelim.

Firma olarak, hard disk kurtarma işlemleri kapsamında, sata ve ıde disklerin kurtarılması, ssd kurtarma kapsamında, gerçekten avantajları ile tercih edilen solid state disklerin kurtarılması çalışmalarımızla sizlerleyiz. Bundan başka, nas kurtarma çalışmalarımızda, nas ve san sistemlerde veri kurtarma, flash disk kurtarma çalışmalarımızda, flash disklerin ve hafıza kartlarının kurtarılması, raid kurtarma, tüm sunucu tipleri için sunucu kurtarma, scıs ve sas diskler için scıs ve sas kurtarma çalışmaları, cryptolocker dosyaların özel ortamlarımızda kurtarılması işlemlerimizle sizlerleyiz. Mükemmel çözümlerimize veri kurtarma çalışmalarımızda sorunsuz olarak sizlerle olduğumuzu belirtelim.

Veri kurtarma süreci nasıl işler? Buna göre, cihazlarınızda ya da programlarınızda herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda derhal firmamızla iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bunu internet sitemizden rahatlıkla yapabilirsiniz. Hemen sitemize tıklayın, hem bilgisayarınızdan, hem mobil olarak akıllı telefonlarınızdan sitemize ulaşabilirsiniz. Başvuru bölümünde bulunan alana tıklayarak, sizden istenen bilgiler ve sorun hakkında detayları bizler yazınız ve gönderiniz. Merkezimizden derhal başvurunuza yanıt verilecektir. Buna göre, sorunun durumuna göre, size birtakım işlemlerin yapılması salık verilebilir. Öte yandan, ilerleyen bir sorun ise cihazınızın firmamıza gönderilmesi gerekecektir. Gönderilen cihazın  veri kurtarma laboratuarımızda, orijinali kesinlikle bozulmadan, steril ortamda açılacağını ekleyelim. Bundan sonra sorunun çözülmesi içim uzmanlarımız detaylı çalışacaktır ve cihaz yine aynı şekilde, kesinlikle hasar görmeden kapatılacaktır.

Veri kurtarma süreci nasıl işler, sorusunda, bakım ve inceleme sürecinden sonra, gerekli tüm işlemlerin steril ortamda gerçekleştirilmesi ve cihazların içinde bulunan bilgilerin kesinlikle kaybedilmediğini belirtelim. Bilgileriniz firmamız tarafından kesinlikle saklanmamaktadır ve internet ortamı dahil, hiçbir ortamda paylaşılmamaktadır. Bundan emin olunuz. Öte yandan, sizden belirli süre içinde talep gelmemesi durumunda, kesinlikle geri dönüşü olmayacak şekilde silinmektedir. Veri kurtarma hizmetimizin yanında, verilerin kopyalanması, şifre çözümü, arıza tamiri, cihaz bakımı gibi birçok çalışmalarımızla sizinleyiz. Cihazlarınızın takibi için sitemizden ya da çağrı merkezimizden devamlı olarak takip yapabilirsiniz. Kargo ile aynı şekilde, cihazlarınızın bakımı yapıldıktan sonra, adresinize güvenli olarak teslim edilmektedir. Ülkemizin her yerinden ürünlerinizi firmamıza gönderebilirsiniz. Ülke çapında hizmet yapan bir firmayız.

Sitemizden talep formunu doldurduktan sonra, en kısa zamanda sorun çözümü için sizinle iletişime geçeceğimizden emin olabilirsiniz. Öte yandan, sadece veri kurtarma için cihaz gönderimi değil, tüm sorularınız için de bize ulaşabilirsiniz. Sistemimizden cihazınız için başvurduğunuzda, incelemenin ve analizin ücretsiz şekilde yapılacağını da belirtelim. Cihazlarınızın korunması ve uzun ömürlü olması noktasında, kesinlikle steril ortamlarda tutmanız gerektiğini unutmamalısınız. Buna göre, tozlanan cihazlar ister bilgisayar, ister disk kısmı olsun çalışmayabilir ve önemli şekilde verilerin silinmesi söz konusu olabilir. Bu nedenle, korumalı ve bu noktalara dikkat etmelisiniz. Firmamız olarak cihazların açılması sırasında, steril bir ortam sağlamaktayız ve işlem yapan elemanlarımız da bu şekilde çalışmaktadır.