Ziyaretçi Defteri - Veri Kurtarma Merkezi

Veri Kurtarma Merkezi markamızı kullanarak siz değerli müşterilerimizi aldatmaya yönelik kişi ve kurumlardan kaçınmanızı öneriyoruz.

Ziyaretçi Defteri

Ziyaretçi Defteri

 
 
 
 
* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.
11 entries.
Barış Öztürk yazdı 4 Ekim 2017:
Harici diskimdeki tüm verilerin kurtarılmasını sağlayarak geçmiş tüm anılarıma tekrardan kavuşmam sebep olan ekibinize teşekkür ederim.
Yeşim yazdı 11 Ağustos 2017:
Yıllardır muhasebe sektöründe çalışıyorum ve birçok bilgisayar değiştirdim fakat hiçbirinde böyle bir sorunla karşılaşmamıştım. Bilgisayarımdaki veriler silinmişti. Birkaç veri kurtaran yerle görüştüm fakat pek güvenemedim açıkçası. Artık umudu kesmiştim. Bir hafta kadar hiç başka veri kurtarma şirketleri araştırmadım fakat sonra Veri Kurtarma Merkezini gördüm ve aradım. Çok sıcakkanlı ve güvenilir insanlar olduklarını anlamıştım ve bilgisayarımı hemen götürdüm. 4 yıllık verilerimi kurtarmışlardı. Eğer bir gün verilerinizle ilgili bir sıkıntı yaşarsanız hiç düşünmeden cihazınızı Veri Kurtarma Merkezine emanet edebilirsiniz.
Kemal yazdı 28 Temmuz 2017:
Bilgisayarıma gönderilen bir fidye virüsünü açtığımda dosyalarım şifrelenmişti ve verilerime ulaşamıyordum kurtarılacağına inanmıyordum sizinle iletişime geçene kadar ve sonra verilerime tekrardan ulaştım, bunu 2 saat için de çözdünüz bunun için çok teşekkür ederim, fiyat olarak da beklediğimden daha ucuz çıktı ve çok memnun oldum çok titiz ve çok disiplinli çalıştığınız da çok hoşuma gitti tekrardan çok teşekkür ederim.
Nesrin yazdı 25 Temmuz 2017:
Oğlumdan hatıra kalan eski fotoğraflarımız, yeni bilgisayarımızın SSD Diskinde bulunuyordu. Bir gün ansızın bilgisayarımı açmaya çalıştığımda, bilgisayarın açılmadığı farkettim, biraz endişeye kapılsam da hemen kendimi toparladım ve bu verilerin nasıl geri gelebileceğini araştırmaya başladım. İnternette bir çok veri kurtarma firması buldum fakat, bunların bir çoğu dolandırıcı çıktı ve fiyatları gerçekten pahalıydı, hatta bazı firmalar, müşteri ile anlaşamadığı zaman kullanıcının diskindeki verilerin bir daha kurtarılamaması için o diski çiziyorlarmış, ama işin güzel tarafı, veri kurtarma firmalarını ararken Veri Kurtarma Merkezi ile karşılaştım. Firma ile görüştükten sonra, son derece güvenilir olduğunu ve diskimdeki bütün hatıralarımı kurtarabileceklerini anladım. Çok kısa bir sürede bütün verilerim kurtarıldı, ve eski hatıralarıma geri kavuştum. Teşekkürler Veri Kurtarma Merkezi.
Mert yazdı 25 Temmuz 2017:
Ben bir Üniversite öğrencisiyim ve telefonuma kayıtlı olan verilerim benim için çok önemli, çünkü o verilerin içerisinde derslerimin, notlarımın ve kitaplarımın fotoğrafları var. Fakat bu kadar çok önemli ve değerli olan bir telefonum, ne yazık ki tatildeyken kullanılamaz hale geldi, kullanılmaz hale gelmesinden ziyade, doğal olarak verilerime hiç bir şekilde ulaşamaz oldum. Tatilde, telefonumu cebimde unutarak denize girmiştim. Neyseki bizim kampüsten birkaç arkadaşımın da başından bu tarz olaylar geçmiş, onlar da bana kendi başvurmuş oldukları veri kurtarma firmasını önerdiler. Yani Veri Kurtarma Merkezi. Firma bütün özellikleriyle çok iyi olan bir firma. Hem öğrenci olduğum için daha uygun bir fiyattan verilerimi kurtardılar, hem kısa sürede verilerimi kurtardılar, hem de hiç bir veri kaybı yaşamadık. Veri Kurtarma Merkezi' nin ekibine çok teşekkür ediyorum.
Hakan yazdı 20 Temmuz 2017:
Her kişinin kafasında takıldığı gibi, benim de kafama takılan bir soru vardı, bu soru ise; Depolama aygıtımından silinen verilerim tamamen geri getirilebilir mi? Veri kurtarma üzerine çok firma araştırdım, çok firma ile konuştum fakat, hard diskimdeki verileri kurtarmak için hiç biriyle anlaşamadım, aradan kısa bir süre geçtikten sonra bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Veri Kurtarma Merkezi ile görüştüm. İyi ki de görüşmüşüm, hard diskimdeki 475 GB boyutundaki verilerden sadece 5 MB veri kaybı yaşayarak, geri kalan bütün verilerimi kurtardılar. Bu firmaya ne desem azdır, sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
Korkut Ali yazdı 18 Temmuz 2017:
Öncelikle çok iyi bir firma olduğunuzu ve her türlü verileri kurtarabileceğinize inanıyorum. Benim diskim elimden düşmüştü ve bilgisayara taktığım zaman verilerime ulaşamadım, bir çok veri bilgisayar teknik servislerine götürdüm ama daha ulaşamazsınız vs. sonra sizin şirketinizi internette gördüm hemen arayıp bilgiler aldım ve hemen gönderdikten sonra her gün haber vererek iş yaptıklarınız için daha çok hoşuma gitti ve 2 gün sonra verilerimin kurtarıldığını söylediniz, çok iyisiniz eğer başıma böyle bir şey gelirse tekrardan kapınızı çalacağım.
Poyraz yazdı 15 Temmuz 2017:
Harici hard diskimdeki verileri kurtarmak için sizden önce pek çok yerlere gittim 10-15 hem fiyat hemde zaman kaybı yaşadım ve verilerim kurtarılamadı, size müracaat ettikten hemen bir gün sonra bilgilendirme olarak ücret bilgisi ve öbür gün de verilerimi kurtardığınızın haberini verdiniz. Ofisiniz de çalışan işçileriniz de çok sıcak kanlı çok iyi karşılandım onlara da teşekkür ederim.
Faruk yazdı 11 Temmuz 2017:
Veri kurtarma hizmetinde oldukça başarılı ve tecrübeli bir ekip. Anında geri dönüş aldım. Veri Kurtarma Merekezi ekibine teşekkür ediyorum.
Başak yazdı 16 Haziran 2017:
Birkaç ay önce Harddisk'im bozulmuştu ve içinde çok önemli verilerim vardı. İlk başta verilerin kurtarılabildiğini bilmiyordum. Biraz araştırınca öğrendim ki veriler kurtarılabiliyormuş. Veri kurtaran birçok yerle irtibata geçtim ama bana en uygun fiyatlı ve en iyi müşteri memnuniyeti olan firma Veri Kurtarma Merkezi geldi.
Barış yazdı 3 Mayıs 2017:
Geçen yıl yeni telefon aldığımda eski telefonumu yeğenime vermiştim. Fakat telefondaki verilerimi almamıştım. Biraz kullandıktan sonra telefonu bozmuş kendisi. Bende bir arkadaşımın tavsiyesiyle Veri Kurtarma Merkezini aradım ve hiç düşünmeden telefonu götürdüm. Kısa bir süre sonra verilerim kurtarıldı. Herkese tavsiye ederim.
Summary
Review Date
Reviewed Item
Ziyaretçi Defteri
Author Rating
51star1star1star1star1star