Veri Depolama ve Veri Kaybı - Veri Kurtarma Merkezi

Veri Kurtarma Merkezi markamızı kullanarak siz değerli müşterilerimizi aldatmaya yönelik kişi ve kurumlardan kaçınmanızı öneriyoruz.

Veri Depolama ve Veri Kaybı

ileVeri Kurtarma Merkezi

Veri Depolama ve Veri Kaybı

Verilerin kağıtlarda, dosyalarda, ağır klasörlerde saklanması artık geçmişte kaldı. Bunun yerine tüm kayıtlar bilgisayar donanımlarında saklanmaktadır. Sanal ortamda saklanan verilerin depolanması hem zaman, hem de yer tasarrufu sunmaktadır. Firmaların, kişilerin ve kurumların verilerini sanal ortam dışında saklamaları neredeyse yok denecek kadar azdır diyebiliriz. Ancak, elektronik ortamın da bir takım detay noktaları bulunmaktadır. Veri depolama ve veri kaybı durumları zaman zaman karşımıza çıkabilir. Veri depolama içinde ne tür veriler olabilir, bunlar dilekçeler ve bu şekilde yazılı belge örnekleri, fotoğraflar, video çekimleri, listeler,faturalar gibi birçok farklı veri bu şekilde saklanabilir. Verilerin sadece bilgisayar ortamında değil, veri saklama ve taşıma cihazlarında rahatlıkla taşınması da mümkündür.

Veri kurtarma işlemi için, talep formunu eksiksiz doldurun. Hemen sizinle iletişim geçelim!

Veri depolama aygıtları arasında, ilk olarak hard diskler gelmektedir. Hard disk içinde çeşitli nedenlerle yaşanan veri kayıpları noktasında, veri kurtarma için firmamıza danışabilirsiniz. Teslim edilen hard disklerin durumu, temiz oda, clean room sistemimizde açılarak veri kurtarma çalışması yapılmaktadır. Bir diğer veri depolama aygıtı ise cd ile dvd ler olmaktadır. Flash disk, bellek kartları da bu işlevde olan cihazlardır. Elektronik cihazlar olmaları bakımından, bu aygıtların hasar, darbe alma, düşme gibi nedenlerle zarar görmesi söz konusu olabilir. Virüs kaynaklı yazılımlar da verilere son derece önemli şekilde zarar vermektedir. Verilere ulaşılamaması durumunda, durum tespitini yapınız ve hiçbir müdahale yapmadan, ivedilikle firmamızla iletişime geçiniz. İnternet üzerinden web sitemizden ya da çağrı merkezimizden arama ile başvurularınızı yapabilirsiniz.

Cihazın firmamıza tesliminden sonra, uzmanlarımız gereken işlemleri yapmaya başlayacaktır. Veri depolama sistemini yapan cihaz üzerinden bir arıza meydana gelebilir. Verilerde birtakım nedenlerle dahili kaynaklı bozulmalar olabilir. Virüslerin zarar vermesi söz konusu olabilir. Fiziksel kaynaklı bir bozulma veri saklama sisteminde meydana gelebilir. Bu durumlarda panik yapmak yerine, firmamıza ulaşabilirsiniz. Rehberlik almak, danışmak için de sitemizden ve uzmanlarımızdan elbette yararlanabilirsiniz. Her zaman sorularınıza sağlıklı yanıtları alacaksınız. Referanslarımızı inceleyebilirsiniz. Çalışma sertifikalarımız ve yetki belgelerimiz de mevcuttur ve yüzde yüz donanımlı bir firmayız. Bize güvenebilirsiniz.

Yazar hakkında

Veri Kurtarma Merkezi administrator

Veri kurtarma merkezi olarak, hem de dürüst ve profesyonel şekilde çalışmalarımız sürmektedir.

    Bir cevap yazın