Veri Kurtarma Merkezi markamızı kullanarak siz değerli müşterilerimizi aldatmaya yönelik kişi ve kurumlardan kaçınmanızı öneriyoruz.

Sony SxS Bellek Kartı Veri Kurtarma

ileVeri Kurtarma Merkezi

Sony SxS Bellek Kartı Veri Kurtarma

Veri Kurtarma Merkezi olarak bizler, sizlere sunmuş olduğumuz hizmetler arasına bir yenisini daha ekleyerek SD kartlarınızdan silinen kaza sonucu kaybolan verilerinizi Sony SxS cihazını kullanarak verilerinizi kurtarma işleminizi sağlamaktayız. Firmamız teknolojiyi takip ederek sizlere son teknolojinin verdiği imkânlar ve yılların tecrübesini kullanarak hizmetini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Sony SxS cihazımızı kullanarak sizlerin her türlü kaybolan verilerinizi kısa süre içerisinde yüzeye çıkarmaktayız. SD kartınızdan bir şey silindiğinde veya hasar var ise SD kartınızın üzerine tekrardan veri yazmamanız verilerinizin kurtarıla bilme şansını arttırmaktadır. Sony SxS cihazı şuan kullanılan teknolojilerin başında yer almaktadır, en yüksek teknolojiyi kullanmamız nedeniyle verileriniz en sağlıklı şekilde bizim firmamız tarafından kurtarılabilir. Tecrübesiz ve güvenilir olmayan firmaları tercih etmeniz durumunda kurtarılabilir olan verileriniz yanlış işlem sonrası zarar görebilir ve kurtarılmaz hale gelmesi kaçınılmazdır.

Sony SxS Bellek Kartında veri kurtarma hizmeti için Talep Formunu doldurun.

Kimse anılarının yok olmasını istemez fakat maalesef bu tür veri depolama cihazlarında sıkıntılar yaşanabilmektedir. Yanlışlıkla sildiğiniz görseller, cihazların darbe alıp çalışmaması, su ile temas etme gibi durumlarda resimleriniz silinir, fakat endişelenmenize gerek yok bize ulaşarak hasar gören SD kartınızı göndere bilirsiniz. Sony SxS cihanımız ile gelen SD kartlarınızın analizini yapıp sizlere bilgi vermekteyiz. Siz onay vermediğiniz takdirde kurtarma işlemine başlamamaktayız. Verileriniz yaklaşık olarak 1 iş günü içerisinde kurtarılmaktadır dosya boyutu yüksek ise 2 gün olabilmektedir.

Firmamız gelen cihazların ilk önce inceleyip fiziksel müdahale gerekip gerekmediğine dair karar vermektedir. Ücretsiz analiz yapılarak verilerin kurtarılması durumunda sizlere fiyatı belirterek kurtarılması için onay beklemekteyiz. Onay vermediğiniz takdirde SD kartınızı sizlere aynı şekilde teslim etmekteyiz. Bir çok firma fiyat teklifinden sonra verilere zarar verip göndermektedir o nedenle güvenilir bir Veri Kurtarma Merkezi hizmeti veren bir firma tercih etmelisiniz. Bizler Veri Kurtarma Merkezi olarak 10 yılı aşkındır bu sektörde hizmetimizi sürdürmekteyiz. Bu süre zarfında her türlü sorun ile karşılaşıp çözüm üreterek tecrübe kazandık.

SxS Bellek Kartı Modelleri

SXS Pro Plus Bellek Kartı

Sony’nin iş akışı verimliliğini artıran SxS bellek kartı serisi, profesyonel video kameralar ve doğrusal olmayan video düzenleme sistemleri için yüksek performans ve güvenilirlik sunar.

64 GB, 128 GB ve 256 GB Pro+ Serisi Bellek Kartı

SXS Pro Plus Bellek Kartı 64 GB, 128 GB ve 256 GB Pro+ Serisi Bellek Kartı

SXS-1 Serisi Bellek Kartı

32 GB, 64 GB ve 128 GB SxS-1 Serisi Bellek Kartı

SXS-1 Serisi Bellek Kartı 32 GB, 64 GB ve 128 GB SxS-1 Serisi Bellek Kartı

Summary
Review Date
Reviewed Item
Sony SxS Bellek Kartı Veri Kurtarma
Author Rating
51star1star1star1star1star

Yazar hakkında

Veri Kurtarma Merkezi administrator

Veri kurtarma merkezi olarak, hem de dürüst ve profesyonel şekilde çalışmalarımız sürmektedir.

    Bir cevap yazın