SMMM'lere Özel - Veri Kurtarma Merkezi

Veri Kurtarma Merkezi markamızı kullanarak siz değerli müşterilerimizi aldatmaya yönelik kişi ve kurumlardan kaçınmanızı öneriyoruz.

SMMM’lere Özel

SMMM'lere Özel

Bilindiği gibi serbest muhasebeci mali müşavirler mükelleflerinin tüm defterlerini yıl boyunca özenli bir şekilde tutmakta ve vergi işlemlerini takip etmektedirler. Bu kişilerin yapacakları en basit hatalar dahi çok ciddi sıkıntıların ortaya çıkmasına neden olabilmektedir. Bu sebeple bu tarz işler de kesinlikle hata payı bulunmamaktadır. Özellikle verilerin dijital ortamlarda tutulması her zaman için çok ciddi risklerin oluşması anlamına gelmektedir. Kimi zaman kendi bilgilerinin dışında müşterilerinin bilgilerinden kayıp veya hasar oluşabilmesinden dolayı tüm mali müşavirler bu konuda gerekli tedbirleri önceden almış olmalıdırlar. Bu tarz konular hakkında her zaman müşterilerinin yanında olan firmamız sahip olduğu deneyim ile yaşanan her türlü veri kaybı olayında gerekli tüm işlemleri yaparak tüm verilerin yeniden kurtarılmasını sağlayabilmektedir. Bugüne kadar birçok kişi verdiğimiz hizmetlerimiz arasında özellikle SMMM’lere özel olarak verdiğimiz hizmetlerimiz yoğun ilgi görmektedir. Kontrol edilmesi son derece zor olan dijital veriler birçok farklı nedene bağlı olarak kaybolabilmekte ve silinebilmektedir.

Tüm veriler farklı diskler üzerinde yer aldığı için uygun teknik ve ekipmanlar ile bu verilerin geri alınabilmesi mümkün olabilmektedir. Bu tarz işlemlerin mutlaka güvenilir ve işinin ehli olan kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Firmamız sahip olduğu özel ekipmanlar ve gelişmiş laboratuvarları ile her türlü veri kurtarma işlemini çok kısa zaman içinde yapmakta ve aynı zamanda kayıp olan verilerin en az %99 oranında kurtarılmasını sağlamaktadır. Mali müşavirler için her zaman çok ciddi bir sorun olan veri kayıpları özellikle adli bir suç haline dahi gelebilmektedir. Bu sebeple yaşanan sorunların en kısa zaman içinde en gelişmiş teknikler ile çözülmesi gerekmektedir. Bu tarz işlemler yapılırken mutlaka gerekli işlemler sırası ile yapılmalıdır. Özellikle disklerin incelenme işlemleri mutlaka çok titiz bir şekilde yapılmalı ve atılan her adım bir rapor haline getirilmelidir. Mali müşavirler müşterilerine ait olan bilgilerin kayıp olduğunu anladıklarında yapmaları gereken ilk iş en yakın Cumhuriyet Başsavcılığına gitmek ve başvurularını yapmak olacaktır.

Müşteri Bilgilerinizi Güvenceye Alın

Savcılık durumu inceledikten sonra veri kaybına neden olan etkenlerin tam olarak belirlenebilmesi için resmi kurumlar tarafından onay almış olan firmaların verecekleri veri analiz raporunu istemektedirler. Bu raporlar mutlaka bizler gibi ISO belgelerine sahip olan ve aynı zamanda verdikleri raporlar tüm resmi kurumlar da tanınan firmalardan alınmalıdır. Bugüne kadar birçok kişiye yardımcı olan firmamız özellikle kullandığı özel teknikler ile her türlü veri analizini kısa zaman içinde yapabilmektedir. Bilindiği gibi bu alanda hizmet vermekte olan birçok farklı firma olmasına rağmen bu firmaların çoğu yeterli teknik ekipmana ve deneyime sahip değillerdir. Bu sebeple yaptıkları işlemler de genellikle insanların beklentilerini tam olarak karşılamamaktadır. Ancak bizler uzun zamandan bu yana bu alanda verdiği hizmetler ile gerekli deneyimleri kazanmış olan bir firma olarak hem SMMM’lere özel olarak verdiğimiz veri analiz hizmetlerimiz hem de diğer hizmetlerimiz ile sizlerin yanınızda olmaya devam ediyoruz. Veri kaybına neden olan her türlü sorunu hızlı bir şekilde tespit eden çalışanlarımız özellikle kullandıkları özel teknik ve ekipmanlar ile istenen raporları hazırlamakta ve en kısa zaman içinde talep sahibine iletmektedirler.

Mali müşavirler de bizlerden aldıkları bu rapor ile yaşanan tüm sorunların tamamen kendi bilgilerinin dışında olduğunu anlayabilmekte ve resmi kurumlar karşısında kendilerini aklayabilmektedirler. Birçok kişinin başına gelebilen bu sorun kimi zaman çok daha ciddi sorunları beraberinde getirebilmektedir. Bu sebeple uzmanlar bu tarz sorunlar yaşayan kişilere her zaman için çok dikkatli olmalarını ve kesinlikle bizler gibi resmi kurumlar tarafından verilen hizmetlerin kullanılmasını önermektedirler. Deneyimli çalışanlarımız analiz edilen verilerin veya belleklerin son durumlarını öğrendikten sonra gerekli tüm işlemleri yapmakta ve verilerin maksimum oranda kurtarılması için ellerinden gelen gayreti göstermektedirler. Çok farklı sebeplerden dolayı yaşanabilmekte olan bu veri kayıpları hakkında bilgi sahibi olan kişiler bu tarz olaylar yaşadıkları zaman gerekli adımları çok daha bilinçli bir şekilde atabilmektedirler. Firmamız bu tarz işlemler hakkında talep aldığı zaman hem ekipmanların analizlerini hem de diğer işlemleri son derece gelişmiş sistemlerden oluşan laboratuvarlarında özel olarak yapmaktadır.

Kısa Zaman İçinde En Doğru Güvenlik Tedbirleri

Burada yapılan işlemler de kesinlikle hata payı olmaması sebebi ile özellikle SMMM’lere özel olarak verdiğimiz hizmetlerimiz de çok ciddi bir şekilde ilgi görmektedirler. Çok sık yaşanabilen bu sorunlar hakkında her zaman uzman desteği almaları gerektiğini bilen insanlar özellikle adli konularda sorun yaşamamak için mutlaka bizlerden alacakları resmi evraklara ihtiyaçları olduğunu da bilmelidirler. Uzun zamandan bu yana bu alanda verdiği hizmetler ile tanınmakta olan firmamız da isteyen herkes için son derece kaliteli ve güvenilir hizmetler verilmektedir. Tüm çalışanlarımız kendi alanlarında son derece gelişmiş bilgilere sahip olan ve uzmanlaşan kişilerdir. Özellikle verilerin kayıp olma veya silinme nedenlerinin çok farklı olabileceğini bilen çalışanlarımız bu alanda sahip oldukları deneyimler ile tüm sorunların çok kısa zaman içinde çözebilmektedirler. Bilindiği gibi veriler hangi ortamda tutulursa tutulsun siber saldırı, virüs, sistem arızası veya ekipman arızası gibi nedenlerden dolayı hasar görebilmektedir. Bu sebeple insanlar her zaman çok dikkatli olmalı ve kesinlikle risk almadan en doğru firmalar ile çalışmaya özen göstermelidirler. Bizler de artık veri kurtarma işlemlerinde insanların akıllarına gelen ilk seçeneklerden biri olduğumuz için birçok kişi yaşadıkları sorunların çözümleri için mutlaka bizleri seçmektedirler.

Gelen her türlü talep karşısında son derece hassas ve güvenli bir şekilde çalışmaya başlayan ekiplerimiz özellikle sahip oldukları tüm olanakları kullanarak istenen sonucu çok kısa zaman içinde alabilmektedirler. Hazırladıkları raporlar da veri kaybına neden olan etkenler, depolama ekipmanlarının son durumu ve veri kurtarma işlemlerinin sonuçları hakkında gerekli tüm bilgiler yer almaktadır. Doğal olarak bu raporlar tüm resmi kurumlar da ve tüm resmi işlemler de kullanılabilmektedir. Özellikle firmamızın Maliye Bakanlığının ilgili birimleri tarafından verilmekte olan ISO belgesine sahip olması da insanların her zaman için bizlere güvenmelerine neden olmaktadır. SMMM’lere özel olarak verdiğimiz hizmetlerin de yoğun bir şekilde ilgi görmesi ile insanlar her zaman için firmamıza güvenmekte ve genellikle yaşadıkları tüm sorunlarda öncelikle bizlerle iletişime geçerek gerekli hizmetleri almaktadırlar. Veri kaybı sorunlarında özellikle Maliye Bakanlığı ve emniyet birimleri ile çok ciddi sorunlar yaşama ihtimalleri olan mali müşavirler bu tarz sorunlar yaşadıkları zaman durumu kesinlikle ihmal etmemeli ve en kısa zaman içinde bizlerle iletişime geçerek savcılık tarafından istenecek olan resmi raporları temin etmelidirler. Çünkü bu rapor olmadan tam olarak ne olduğunu anlamak veya kanıtlamak olanaksız olacaktır. Ancak bu raporun her zaman için bizler gibi ISO belgeli veri kurtarma merkezlerinden alınması gerektiğini de bilmek gerekmektedir. Aksi takdirde resmi kurumlar bu raporları kabul etmeme hakkına sahiptirler. Sizde müşterilerinizin verilerinde yaşadığınız beklenmedik sorunların tespiti ve verilerin kurtarılması için en kısa zaman içinde bizimle iletişime geçin ve SMMM’lere özel olarak verdiğimiz hizmetlerin keyfini çıkarın.