Veri Kurtarma Merkezi markamızı kullanarak siz değerli müşterilerimizi aldatmaya yönelik kişi ve kurumlardan kaçınmanızı öneriyoruz.

Mac OS Veri Kurtarma

ileVeri Kurtarma Merkezi

Mac OS Veri Kurtarma

Veri kurtarma son zamanlarda hayatımızda önemli bir yer edindi. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte  her şey bilgisayarlarda ve akıllı cihazlarda depolanmaya başladı. Bu sebeple verilerin korunabilmesi için hali hazırda programlar da önem kazandı.  Herhangi bir sebepten dolayı veri kaybının meydana gelmesi halinde veri kurtarma hizmetleri kullanılmaktadır. Uzun yıllardan beri gerekli deneyim ve bilgi birikiminden yola çıkarak veri kurtarma hizmetleri veriyoruz. Gerekli bilgi birikimi ve teknik alt yapıya sahip olduğumuzdan dolayı veri kurtarma hizmetini en iyi şekilde sunmayı amaçlamaktadır. Alanında uzman ve profesyonel teknik ekibimiz her gün yeni cihazlar ve sistemler için veri kurtarma hizmeti sunmaya devam ediyor.

Mac Os veri kurtarma hizmeti alabilmek için bizleri tercih edebilirsiniz. Mac Os veri kurtarma hizmetlerimiz çerçevesinde Time Machine’den geri yükleme işlemleri yapıyor, Mac Os’u yeniden yüklüyor, çevrimiçi yardım alıyor ya da sabit bir diski onarıyor veya siliyoruz.

Veri analizi için Talep Formunu doldurun.

Mac Os veri kurtarma işlemleri Mac’deki yerleşik kurtarma sisteminin bir parçası olduğunu söyleyebiliriz. Mac’deki belli yazılım sorunlarından kurtulmak ve Mac’de başka işlemler gerçekleştirebilmek için de Mac Os veri kurtarma işlemleri sık sık gerçekleştirilmektedir.

Mac Veri Kurtarma Nasıl Yapılır

Mac’inizin açtıktan ya da yeni başlattıktan sonra  Command (⌘)-R ve Option-Command-R tuşlarından birini basılı tutmanız gerekir. Apple logosu görüldüğünde bu tuşları tutmaya devam etmezsiniz. Command (⌘)-R tuşu Mac’deki yerleşik kurtarma sisteminden başlatmak için kullanılır. Option-Command-R tuşu ise interneti kullanmak suretiyle Macos internet kurtarma sistemi üzerinden programı başlatmanıza yardımcı olur.

Ancak Mac Os veri kurtarma işlemlerini profesyonel bir şekilde almak için firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Firmamız Mac Os sistemlerinin kurtarma işlemlerini yürütürken izlediği bazı yöntemler bulunmaktadır.

Time Machine Yedeklenmesinden Geri Yükle, Mac Os’i yeniden yükle, Çevrimiçi yardım al ve disk izlencesi yöntemleri Mac Os sistemini kurtarabilmek için kullandığımız yöntemler arasında yer almaktadır. Mac Os sisteminizi kurtarmak ve eski şekilde çalışmasını sağlamak için bizleri tercih edebilirsiniz. En kısa süre içerisinde çözüm üreten teknik ekibimiz Mac Os kurtarma işlemleri sayesinde eski programınızı rahatlıkla kullanabilmenize imkan sunar.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Mac OS Veri Kurtarma
Author Rating
51star1star1star1star1star

Yazar hakkında

Veri Kurtarma Merkezi administrator

Veri kurtarma merkezi olarak, hem de dürüst ve profesyonel şekilde çalışmalarımız sürmektedir.

    Bir cevap yazın