Veri Kurtarma Merkezi markamızı kullanarak siz değerli müşterilerimizi aldatmaya yönelik kişi ve kurumlardan kaçınmanızı öneriyoruz.

Linux Veri Kurtarma

ileVeri Kurtarma Merkezi

Linux Veri Kurtarma

Veri kurtarma günümüzde sık sık kullanılan uygulamalardan biri haline geldi. Bilgi toplumu olarak yaşamaya başlamamızla birlikte akıllı cihazlar ve internet hayatımızın merkezine oturdu. Bu sebeple hem verilerin hem veri analizlerinin hayatımızdaki önemi giderek artmaya başladı. Elde olan tüm verilerin bilgisayar, notebook, akıllı telefon veya ipadlerde toplandığı düşünüldüğünde veri kurtarma hizmetlerinin de önemi ortaya çıkıyor.

Elektronik cihazlarda bulunan verilere herhangi bir sebepten ötürü ulaşılamadığında veri kurtarma işlemleri devreye sokulmaktadır. Veri kurtarma hizmeti çerçevesinde silinen, bozulan, kaybolan veya ulaşılamayan bilgiler özel yöntemler kullanılmak suretiyle tekrardan yerine getirilmektedir.

Veri kurtarma bilgi, deneyi ve yazılım tabanlı bir alt yapı gerektiren hizmetler bütünüdür. Bizler sizler için uzun yıllardan beri veri kurtarma alanında önemli hizmetler sunuyor. Gerekli bilgi birikimine sahip olduğumuzdan içiniz rahat bir şekilde verilerinizin kurtarılmasını bizlerden talep edebilirsiniz.

Linux dosyalarınızı hızlı bir şekilde kurtarmak için express analiz operasyonunu Talep Formunu doldurarak başlatın.

Linux Veri Kurtarma Yöntemleri

Linux programı sık sık kullanılmaktadır. Linux veri kurtarma yöntemleri çeşitlilik göstermektedir. Linux veri kurtarma için kullanılan en popüler yazılım Knoppix yazılımıdır. Donanımı otomatik olarak belirleyen kurtarma araçlarını kendi optimize ederek Linux verilerini kurtarmaya olanak sunuyor.

Linux veri kurtarma yöntemlerinden bir diğeri ise Trinity Kurtarma kitidir. Windows bilgisayarlardaki veya Linux sistemlerindeki verileri kurtarmak için kullanılan bu sistem  kurtarma araçlarını kendisi optimize edebilmektedir.

Linux veri kurtarma için kullanılan diğer bir yöntem ise Avira kurtarma sistemidir. Bu program çerçevesinde bilgisayarınızdaki hard drive’a giriş yapılır ve bozulmuş olan sistemini kurtarılır. Bozulmuş verilerde kurtarma imkanı sunan diğer bir program ise GParted Live programıdır.

System RescueCd programı  Linux sistemini kurtarmak için geliştirilmiş bir yazılım olma özelliğini taşıyor. Bütün Linux sistemlerini destekleyen System RescueCd sabit dik bölümü oluşturarak biçimlendirme ve ön bellek temizleme hizmeti yürütmektedir.

Ubuntu Rescue Remix programı veri kurtarma ve adli bir sistem olarak kullanılmaktadır. En son Ul komutlarını kullanan bu sistem düşük hardware konfigürasyonları için kullanılan en iyi sistemlerden biri olma özelliğini taşır.

Firmamız Linux veri kurtarma işlemlerini özenle yapar ve Linux veri kurtarma işlemleri gerçekleştirildikten sonra sizlere teslim eder.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Linux Veri Kurtarma
Author Rating
51star1star1star1star1star

Yazar hakkında

Veri Kurtarma Merkezi administrator

Veri kurtarma merkezi olarak, hem de dürüst ve profesyonel şekilde çalışmalarımız sürmektedir.

    Bir cevap yazın