Kaybolan Verileri Kurtarma - Veri Kurtarma Merkezi

Veri Kurtarma Merkezi markamızı kullanarak siz değerli müşterilerimizi aldatmaya yönelik kişi ve kurumlardan kaçınmanızı öneriyoruz.

Kaybolan Verileri Kurtarma

ileVeri Kurtarma Merkezi

Kaybolan Verileri Kurtarma

Veri kurtarma hizmetlerimizle sizlerleyiz. Uzun yıllardır veri kurtarma alanında hizmet sunan firmamız olarak, tüm ülke çapında hizmet sunma kapasitemiz bulunmaktadır. Kaybolan verileri kurtarma hizmetlerimize her zaman ihtiyaç duyabilirsiniz. Bilgisayarınızı açtığınız bir anda, her şeyin yolunda gitmesini beklerken, verilerinizin artık olmadığını, siz bir işlem yapmamanıza rağmen silindiğini görebilirsiniz. Belki de bilgisayarınızın kesinlikle açılmaması da söz konusu olabilir. Disklerin düşme ya da darbe sonucunda çalışmaması, hasar görmesi gibi nedenlerle verilere ulaşamamanız şeklinde durumlar da yaşayabilirsiniz. Bu durumda kurtarma işlemleri kesinlikle bireysel anlamda yapmaya çalışmamalı ve firmamızla iletişime geçmelisiniz. Uzman olmayan birinin kurtarma işlemleri yapması, çok daha önemli zararların yaşanmasına neden olabilir.

Veri kurtarma işlemi için, talep formunu eksiksiz doldurun. Hemen sizinle iletişim geçelim!

Firmamız olarak, tam bir profesyonellikle çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Buna göre, ülkemizde ve genel anlamda dünya çapında veri kurtarma hizmeti sunan firmaların sayılı olanında bulunan temiz oda, clean room sistemi ile çalışmaktayız. Yüzde yüz steril olan bir laboratuar sisteminde, uzmanlarımız da steril olacak şekilde donanımlı olarak cihazların açılımlarını yapar ve veri kurtarma çalışmalarını gerçekleştirirler, bundan sonra cihazlar orijinali gibi kapatılır ve teslime hazırlanır. Sorun yaşamanız halinde, derhal internet sitemiz üzerinden ya da çağrı merkezimizden iletişime geçebilirsiniz. Bundan sonra cihaz teslimi için gönderim yapmalısınız. Cihazlarınızın işlem sıralarını ve teslim tarihlerini cihaz takip sistemimiz ile izleyebilirsiniz. Firmamız her zaman işlemler hakkında bilgi verir, teslim tarihi bellidir ve ücretlendirme disiplinimiz ile fiyatlarımız da sabittir.

Veri kurtarma çalışmalarımız kapsamında, hard disk veri kurtarma, raid ve sunucu kurtarma, cryptolocker çözümleri, flash disk veri kurtarma, nas ve sunucu kurtarma, scsı ve sas disklerden beri kurtarma kapsamında çalışmalarımızla sizlerleyiz. Veri tabanı kurtarma, server sunucu kurtarma, hizmetlerimiz de çalışmalarımız arasında yer almaktadır. Referanslarımıza göz atmak için web sitemizden bilgi alabilirsiniz. Bugüne kadar birçok firma, kurum ve bireysel anlamda başvuruları yanıtladık ve çalışmalarımız özenle, ilkeli olarak devam etmektedir. Yetki belgeli, sertifikalı olarak hizmet sunan bir firmamız ve personelimiz de uzman isimlerdir. Ülke çapında cihazlarınız için firmamıza güvenebilirsiniz, cihazlarınız emin ellerde olacak.

Yazar hakkında

Veri Kurtarma Merkezi administrator

Veri kurtarma merkezi olarak, hem de dürüst ve profesyonel şekilde çalışmalarımız sürmektedir.

    Bir cevap yazın