Veri Kurtarma Merkezi markamızı kullanarak siz değerli müşterilerimizi aldatmaya yönelik kişi ve kurumlardan kaçınmanızı öneriyoruz.

İphone Veri Kurtarma

ileVeri Kurtarma Merkezi

İphone Veri Kurtarma

iPhone markalı telefonlar herkesin çok sevdiği ve kullandığı telefon markalarından biri olma özelliğini taşımaktadır. iPhone veri kurtarabilmek için ve yanlışlıkla sildiğiniz verileri geri getirebilmek için Tenorshare iPhone Data Recovery aracı kullanılmaktadır. iPhone üzerinden silinen her bilgiyi kurtarabilme imkanı sunan bu sistem sayesinde tüm kaybolan veriler tekrar geri gelebilmektedir. iPhone veri kurtarma yaparken iPhone markalı telefonunuzun ekran kilidini dahi açmadan tüm verilerinizi kurtarma imkanına sahip olabilirsiniz.

Tenorshare iPhone Data Recovery sistemini kullanacaklar iPhone telefonunu bilgisayara bağlayarak verileri kurtarma imkanına sahip olabilir. Bu yöntem ile iPhone telefonunundaki verilerini kurtarmak isteyenler  için sunulan diğer bir yöntem ise verileri iTunes yedeği aracılığıyla getirmek veya iCloud yedeklerini kullanarak verilerin tekrar gelmesini sağlamaktadır.

Iphone’unuzdaki silinen verileri kurtarmak için Talep Formunu doldurun.

iPhone veri kurtarma için çok tercih edilen programlardan biri olan Tenorshare iPhone Data Recovery ücretsiz dene sürümü sayesinde sizlere sunuluyor. Ücretsiz deneme sürümü sonrası memnun kalanlar bu programı satın alabiliyor.

Tenorshare iPhone Data Recovery programı ipHone veri kurtarma için üretilen geniş kapsamlı bir program olma özelliğini taşıyor. Tenorshare iPhone Data Recovery sayesinde marketten edindiğinizi parti uygulamaları dahi desteklenmektedir. Tenorshare iPhone Data Recovery yazılımını kullanarak kırtarabileceğini uygulamalar oldukça çeşitlidir. Tenorshare iPhone Data Recovery kapsamında kurtarabileceğiniz uygulamalar; telefon aramaları, kişiler, safari tarayıcısı, notlar ve içerikleri, mesajlar ve içerikleri, hatırlatıcılar, takvim, video, fotoğraf, sesli e-mailler, ses kayıtları, Tango, viber, watsApp, üçüncü parti uygulamaları ve Facebook Messenger yer almaktadır.

İphone veri kurtarma için doğrudan telefon üzerinden veri kurtarmak da mümkündür. İndirme bağlantısı ile indirebileceğinizi ve pc’ye yüklemek suretiyle açaileceğiniz Free Trial butonunu ücretsiz sürümünü kullanarak telefonunuzdaki tüm verileri kurtarabilirsiniz. iPhone cihazınızı bilgisayara bağladığınızda yazılım otomatik olarak tanınacak ve ekranda bulunan verilerin kurtarılmasını isteyip istemediğinize dair bir soru yöneltilecek. Evet seçeneğini tıkladığınızda ipHone telefonunuzdaki bilgileri kurtarabilirsiniz.

iPhone iTunes uygulamasını sık sık kullananlar iPhone telefonlarındaki verileri bu uygulama ile kurtarma fırsatı yakalıyor.  iTunes otomatik olarak cihazın bir yedeğini alır. iPhone iTunes uygulaması sayesinde telefonunuzda silinmiş verileri kurtarma imkanı sunar.

Yazar hakkında

Veri Kurtarma Merkezi administrator

Veri kurtarma merkezi olarak, hem de dürüst ve profesyonel şekilde çalışmalarımız sürmektedir.

Bir cevap yazın