Veri Kurtarma Merkezi markamızı kullanarak siz değerli müşterilerimizi aldatmaya yönelik kişi ve kurumlardan kaçınmanızı öneriyoruz.

iPhone Veri Kurtarma

ileVeri Kurtarma Merkezi

iPhone Veri Kurtarma

iPhone markalı telefonlar herkesin çok sevdiği ve kullandığı telefon markalarından biri olma özelliğini taşımaktadır. iPhone veri kurtarabilmek için ve yanlışlıkla sildiğiniz verileri geri getirebilmek için Tenorshare iPhone Data Recovery aracı kullanılmaktadır. iPhone üzerinden silinen her bilgiyi kurtarabilme imkanı sunan bu sistem sayesinde tüm kaybolan veriler tekrar geri gelebilmektedir. iPhone veri kurtarma yaparken iPhone markalı telefonunuzun ekran kilidini dahi açmadan tüm verilerinizi kurtarma imkanına sahip olabilirsiniz.

Tenorshare iPhone Data Recovery sistemini kullanacaklar iPhone telefonunu bilgisayara bağlayarak verileri kurtarma imkanına sahip olabilir. Bu yöntem ile iPhone telefonunundaki verilerini kurtarmak isteyenler  için sunulan diğer bir yöntem ise verileri iTunes yedeği aracılığıyla getirmek veya iCloud yedeklerini kullanarak verilerin tekrar gelmesini sağlamaktadır.

Iphone’unuzdaki silinen verileri kurtarmak için Talep Formunu doldurun.

Kesinlikle Bir Program Denemeyin

iPhone veri kurtarma için çok tercih edilen bir çok program ücretsiz olarak sunuluyor. Bu tür veri kurtarma programları verilerinizi tamamen kaybetmenize, geri getirme ihtimalini büyük oranda düşürmesini sağlar. Veri kurtarma programlarından başarılı bir sonuç alma ihtimali çok düşüktür. Bunun yerine profesyonel bir veri kurtarma firmasından destek almanızı öneriyoruz.

Tenorshare iPhone Data Recovery programı iPhone veri kurtarma için üretilen geniş kapsamlı bir program olma özelliğini taşıyor. Tenorshare iPhone Data Recovery sayesinde marketten edindiğinizi parti uygulamaları dahi desteklenmektedir. Tenorshare iPhone Data Recovery yazılımını kullanarak kurtarabileceğini uygulamalar oldukça çeşitlidir. Tenorshare iPhone Data Recovery kapsamında kurtarabileceğiniz uygulamalar; telefon aramaları, kişiler, safari tarayıcısı, notlar ve içerikleri, mesajlar ve içerikleri, hatırlatıcılar, takvim, video, fotoğraf, sesli e-mailler, ses kayıtları, Tango, viber, watsApp, üçüncü parti uygulamaları ve Facebook Messenger yer almaktadır.

iPhone Cihaz Bağlamadan Veri Kurtarma

İPhone veri kurtarma için doğrudan telefon üzerinden veri kurtarmak da mümkündür. İndirme bağlantısı ile indirebileceğinizi ve pc’ye yüklemek suretiyle açaileceğiniz Free Trial butonunu ücretsiz sürümünü kullanarak telefonunuzdaki tüm verileri kurtarabilirsiniz. iPhone cihazınızı bilgisayara bağladığınızda yazılım otomatik olarak tanınacak ve ekranda bulunan verilerin kurtarılmasını isteyip istemediğinize dair bir soru yöneltilecek. Evet seçeneğini tıkladığınızda iPhone telefonunuzdaki bilgileri kurtarabilirsiniz.

iPhone iTunes uygulamasını sık sık kullananlar iPhone telefonlarındaki verileri bu uygulama ile kurtarma fırsatı yakalıyor.  iTunes otomatik olarak cihazın bir yedeğini alır. iPhone iTunes uygulaması sayesinde telefonunuzda silinmiş verileri kurtarma imkanı sunar.

Summary
Review Date
Reviewed Item
iPhone Veri Kurtarma
Author Rating
51star1star1star1star1star

Yazar hakkında

Veri Kurtarma Merkezi administrator

Veri kurtarma merkezi olarak, hem de dürüst ve profesyonel şekilde çalışmalarımız sürmektedir.

    Bir cevap yazın