Veri Kurtarma Merkezi markamızı kullanarak siz değerli müşterilerimizi aldatmaya yönelik kişi ve kurumlardan kaçınmanızı öneriyoruz.

Hard Diskiniz Kafa Vuruyorsa Ne Yapmalısınız?

ileVeri Kurtarma Merkezi

Hard Diskiniz Kafa Vuruyorsa Ne Yapmalısınız?

Hard disk bilgisayar cihazlarının en önemli parçalarından biridir. Hard diski bu cihazların deposu, saklama alanı ve çalışması için çok etkili işlevi olarak kumandası şekliden tanımlayabiliriz. Hard disk ile ilgili zaman zaman çalışmasına ilişkin sorunlar yaşanabilir. Bunların birçok nedeni olabilir. Yaşanan sorunlardan şüphesiz ki en önemlisi hard diskin kafa vurmasıdır. Hard disk çalışmaya başladığında, işlev görmez ve tak tak şeklinde bir ses gelir. Bu nedenle, kafa vurması olarak ifade edilmektedir. Hard diskiniz kafa vuruyorsa ne yapmalısınız? Bu önemli bir sorudur. Dikkat edilmesi gereken bir durumdur.

Diskinizden veri kurtarılabilme durumunu hızlıca öğrenin. Ücretsiz analizden faydalanın.

Hard diskiniz kafa vuruyorsa ne yapmalısınız sorusunun kesinlikle en hızlı cevabı, veri kurtarma konusunda profesyonel bir firma ile iletişime geçmektir. Bu şekilde bir sorunla karşılaşmanız durumunda, firmamızla iletişime geçmeniz mümkündür. Hard disk de sorun giderilmesi için mühendislerimiz tarafından cihazın elimize geçmesinden itibaren inceleme yapılacaktır. Bu incelemenin tozdan arınmış ortamda, temiz oda şeklindeki laboratuarımızda yapılacağını belirtelim. Toz geçirmeyen steril çalışma alanında, durum incelenerek, gerekli ise donör diskin temini tarafımızdan yapılır. Benzer diskin kullanılması çok önemlidir. Bu süreçte müşterilerimize detaylar paylaşılmakta ve onlardan aksi bir talep gelmedikçe, yedek disk temini firmamız tarafından yapılmaktadır. Oldukça zengin disk bankamız bulunmakta olup, yurtdışından da önemli kaynaklardan temin imkânımız bulunmaktadır.

Hard disk düzeltilmesi için diski açacak özel malzemelerin ve aletlerin olması gerekmektedir. Uzman ekibimizle ve donanımlı ekipmanlarımızla bunu gerçekleştirmekteyiz. Bu süreçte kesinlikle hard diskin zarar görmemesi gerekir. Çok hassas işlemlerden bahsediyoruz. Hard diskiniz kafa vuruyorsa ne yapmalısınız sorusunun yanıtın kesinlikle firmamız gibi profesyonel bir firmadan yardım almaktır. Bu konuda dikkatli olmakta fayda var. Hard disk önemli bilgilerin saklandığı bir cihazdır ve amatör ellerde geri dönüşü olmayacak şekilde verilerin kaybolması riski yaşanabilir. Bu nedenle, kendiniz ilk anda panikle diski açmaya çalışmayınız. Bu işlemin kesinlikle profesyonel ellerde yapılması gerekmektedir. Hemen firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Çağrı merkezimizden ya da internet sitemizden ulaşmanız mümkündür. İnternet sitemizde bulunan başvuru bölümünden durumunuzu anlatarak bize iletebilirsiniz.

Firmamızın donanımlı ortamlarında açılan hard diskin durumu saptanmakta ve gerekli parçaların değiştirilmesi işlemi yapılmaktadır. Bilgilerin yani verilerin kurtarılması için de diske aktarma işlemlerimiz yapılmaktadır. Bunların hangisinin seçileceği ve yapılma işlemleri mühendislerimiz tarafından belirlenmektedir. Çok sayıda cihazın ve çok önemli bilgilerin kurtarılmasını bugüne kadar gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Hard disk, solid state disk, flash bellek, cryptolocker dosyalar gibi birçok cihaz ve uygulama üzerinden veri kurtarma çalışmalarımız devam etmektedir. Bilgisayar, cep telefonu ve video kamera cihazlarından veri kurtarma işlemleri yapmaktayız. Veri kurtarma, veri silme, şifre analizleri, verilerin kopyalanması çalışmalarımızla her zaman sizlerleyiz. Çalışmalarımız %100 profesyonel ve etkili, müşteri memnuniyetini ön planda tutacak şekilde özenle gerçekleştirilmektedir.

Veri kurtarma ve diğer hizmetlerimiz konusunda sorularınız da olabilir. Bunları çekinmeden bizlere iletebilirsiniz. Gerek internet sitemizden, gerekse telefon hatlarımız üzerinden her zaman iletişime geçebilirsiniz. Cihazlarınızın gönderimi gerekmeyebilir, sizleri dinleyerek ya da taleplerinizi okuyarak cihaz açılmadan da çözüm sağlayabiliriz. Ödeme yapılsın diye işlem yapan bir firma değiliz. Müşterilerimizin hizmetlerimizden yararlanması bizim için ilk sırada gelmektedir. Her türlü cihazlarınızla ilgili çalışma ve performans danışmanlıklarımızla da sizinleyiz. Cihazlarınızın uzun ömürlü olması ve verilerinizin sizinle kalması için yardımlarımızdan yararlanabilirsiniz. Sitemizde birçok bilgilendirici içerik bulacaksınız. Ayrıca her zaman steril ortamda cihazlarınızı kullanmaya özellikle tozlardan uzak tutmaya dikkat etmelisiniz. Anti virüs programlarını yüklemeyi de ihmal etmeyiniz.

Yazar hakkında

Veri Kurtarma Merkezi administrator

Veri kurtarma merkezi olarak, hem de dürüst ve profesyonel şekilde çalışmalarımız sürmektedir.

    Bir cevap yazın