Çizilen Hard Diskten Veri Kurtarma - Veri Kurtarma Merkezi

Veri Kurtarma Merkezi markamızı kullanarak siz değerli müşterilerimizi aldatmaya yönelik kişi ve kurumlardan kaçınmanızı öneriyoruz.

Çizilen Hard Diskten Veri Kurtarma

ileVeri Kurtarma Merkezi

Çizilen Hard Diskten Veri Kurtarma

Neredeyse tüm sabit disklerde kurtarma işlemleri yapılabilir. Arıza tespitinin görülen hataya göre diskinizden veri kurtarma işleminin yapılıp yapılamayacağı anlaşılabilir. Veri kurtarma hizmeti. Hard disk, ssd disk, usb bellek, hafıza kartı, ana kartı yanan akıllı telefon, yere düşen hard disk, taşınabilir harici hard disk tüm veri depolama cihazları gibi cihazlarda yapılabilir.

Çizilmiş Plakalardan Veri Kurtarma

Çizikli plaklardan veri kurtarımı yapılabilir. Çizik olan plakaların veri kurtarım oranı belli miktar kısıtlıdır. Yani kısmi veri kurtarımı yapılmaktadır. Veri kurtarma işlemine başlamadan önce müşteriye istediği klasör, dosya isimleri sorulur ve istenilen verilerin kurtarılmasına dikkat edilir.

Plak çizikleri okuyucu diski içersin de kırılıp plak yüzeyinde dönmesi sonucunda oluşmakta olan bir etkendir. Genelde de hard disklerimiz yere düşme sonucunda okuyucu kafa, plak kısmına çarparak kafa kırılması dediğimiz arıza ortaya çıkmaktadır. Bazı müşteriler sorun esnasında bilinçsiz bir şekilde diski onarmak için içini açmaktadır bunu yapmamanız ve bir uzmana başvurmanız daha iyi olur. Hard disk amatörce bir şekilde kesinlikle açılmamalıdır. Veri kurtarma uzmanlık ve özel imkanlar, bilgi gerektiren bir işlemdir. Genellikle çizilen plakadan veri kurtarım işlemi hem maliyetli olacaktır hem de verinin tamamının kurtarılmasını zorlaştıracaktır. Aşırı derin çiziklerde maalesef veri kurtarımı yapılamamaktadır. Acil veri kurtarma olarak ücretsiz disk hasar tespiti hizmetimizden yararlanıp diskinizin sorununu öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yazar hakkında

Veri Kurtarma Merkezi administrator

Veri kurtarma merkezi olarak, hem de dürüst ve profesyonel şekilde çalışmalarımız sürmektedir.

    Bir cevap yazın