Veri Kurtarma Merkezi markamızı kullanarak siz değerli müşterilerimizi aldatmaya yönelik kişi ve kurumlardan kaçınmanızı öneriyoruz.

Bozuk Dosya Kurtarma

ileVeri Kurtarma Merkezi

Bozuk Dosya Kurtarma

Çeşitli sebepler ile hasar alan dosyaları kurtarmak için birçok farklı yol denenebilmektedir. Özellikle son yıllarda insanların bu konuda yaşadıkları zorlukları yenmelerine yardımcı olmak için içine veri kurtarma yazılımları da eklenen işletim sistemleri insanların işlerini kolaylaştırmaktadır. Artık windows işletim sistemi de içinde standart olarak sunduğu veri kurtarma seçeneği ile kullanıcılarına yardımcı olmaktadır. Özellikle bozuk dosya kurtarma konusunda her zaman bilgi sahibi olmak isteyen kişiler bazen çok önemli bilgilerin yer aldığı dosyalarında yaşadıkları sorunlar karşısında ciddi anlamda tedirginlik yaşadıklarını belirtmektedirler.

Bozuk dosyaları kurtarmak için bu konuda hazırlanmış olan birçok özel yazılımları kullanmak en doğru seçim olacaktır. Dosyalara kesinlikle zarar vermeyen ve her zaman istenen sonucu veren bu özel yazılımlar hakkında bilgi sahibi olabilmek için öncelikle çeşitli sitelerde insanlara sorular sormak ve ararştırmalar yapmak gerekmektedir. Bu yazılımların kimileri ücretli kimileri ise ücretsiz olacağı için seçilecek olan yazılım hakkında bilgi sahibi olmadan hareket geçmemek uzmanların en önemli uyarılarından biridir.

Bozuk dosyalarınızı kurtarmak için Talep Formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Bozuk ve Şifrelenmiş Dosyalardan Veri Kurtarma

Birçok farklı konuda insanların yardımına koşan bu yazılımlar özellikle bozuk dosya kurtarma konusunda yaşanan sorunların artık eskisi kadar ciddi sorunlar olmamalarına yardımcı olmuştur. Örneğin bir word dosyasını kurtarmak için bu dosyayı notepad dosyası biçiminde açmak ve daha sonra elde edilen bilgileri boş bir word dosyasına aktarıp kaydetmek çok kullanılan bir yöntemdir.Ancak bu işlem işe yaramaz ise o zaman word dosyalarını onarmak için özel olarak hazırlanan yazılımlar kullanılmaktadır.  Ancak bu yazılımların tüm sorunları kesin bir şekilde çözebileceği konusunda kesinlikle bir garanti verilmemektedir. Bu sebeple insanların beklentilerini büyük tutmamalarında fayda vardır.

Uzun zaman boyunca emek verilip hazırlanan dosyaların çeşitli sebepler ile bozulması her zaman için bilgisayar kullanıcılarının en çok korktukları ancak çok sık karşılaştıkları sorunlardan biridir. Bu sebeple her zaman için bozuk dosya kurtarma veya onarma işlemleri hakkında bilgi sahibi olmak yaşanan sorunların kısa zaman içinde çözülmesi için çok faydalı olmaktadır. Konu hakkında birçok farklı sitede birçok farklı bilginin yer alması da insanların çoğu zaman kendi işlerini kendilerinin çözmelerine yardımcı olmaktadır.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Bozuk Dosya Kurtarma
Author Rating
51star1star1star1star1star

Yazar hakkında

Veri Kurtarma Merkezi administrator

Veri kurtarma merkezi olarak, hem de dürüst ve profesyonel şekilde çalışmalarımız sürmektedir.

    Bir cevap yazın