Bağımsız Dijital İç Denetim - Veri Kurtarma Merkezi

Veri Kurtarma Merkezi markamızı kullanarak siz değerli müşterilerimizi aldatmaya yönelik kişi ve kurumlardan kaçınmanızı öneriyoruz.

Bağımsız Dijital İç Denetim

Bağımsız Dijital İç Denetim

Bilgisayarların hayatımızın parçası olduğu hatta giderek yapay zekânın, insan zekâsından çok daha fazla etkili olacağını düşünen bir yüzyılda yaşamaktayız. Sanal zekâ sistemlerinin son derece modern olduğu, hızlı ve pratik yararlarının olduğu gerçektir. Bu sistemlerin kullanılması, hem günlük işlerimizde, hem de resmi ya da mesleki işlerimizde işimizi gerçekten çok kolaylaştırmaktadır. Ancak yapa zekâ sistemlerinin birtakım olumsuzluklara açık olduğunu da unutmamak gerekir. Bu noktada, elektronik ve bilgisayar sistemlerinin yarattığı tehlikelerden korunmak için birtakım uzmanlara ve yardımcı sistemlere ihtiyaç olmaktadır. Siber saldırılar bilgisayarlar noktasında yaşayacağımız önemli sorunlardır. İnternet ve bilgisayar korsanları, hackerlar bu saldırı yaparlar ve son derece önemli bilgilerin çalınması, başka ellerde kullanılması söz konusu olabilir.

Siber güvenlik unsurlarının uzman tarafından uygulanması bu noktada önem kazanmaktadır. Firmamız, verikurtarmamerkezi.com, Veri Kurtarma Merkezi olarak, genel anlamda, siber güvenlik uygulamaları, özel anlamda bağımsız dijital iç denetim hizmetlerimizle sizlerleyiz. Siber güvenlik, donanımların siber saldırılardan korunması, saldırıların önlenmesi, zarar tespiti ve giderilmesini sağlayan önemli çalışmalardır. Bu noktada, firmamız, ülkemizin en kapsamlı ve başarılı çalışmalarına imza atan firmalardan biridir. Casus yazılım tespiti, siber olaylar konusunda eğitim ve müdahale işlemlerimiz, sızma testleri, bağımsız dijital iç denetim, ISO 27001 Danışmanlığı, bilgi güvenliği farkındalık eğitimleri, böceklerin aranması ve ortam dinleme cihazlarının tespit edilmesi hizmetlerimizle sizlerleyiz.

Dijital İç Denetim Gereksinimleri

Bağımsız dijital iç denetim, çalışma alanlarında, işyerlerinde son derece önemli bir etki sunmaktadır. Çalışma hayatında, elbette iş kriterleri ve hedefleri bulunmaktadır. Hem işverenlerin kendisi için, hem de çalışanlar için belirli iş amaçlarının, gelişme hedeflerinin olması çok önemlidir. Bu hedeflerin olmasının yanında, ayrıca, ne kadar etkili olmakta, amaçlanan gelişmesinin gerçekleşip gerçekleşmediği de kesinlikle analiz edilmelidir. Bağımsız dijital iç denetim, işyerinde, amaçlanan noktalara ulaşılması için performans analizlerini yapar, değerlendirmeleri saptar ve bilgi sunar. Bağımsız denetim çalışmaları, günümüzde bilgisayar donanımlı cihazların artması, işyerlerinde yaygın şekilde kullanılması ve sanal sistemde verilerin saklanmasından dolayı, dijital uygulamaları da eklemekte ve firmamız gibi, profesyonel firmalar tarafından dijital iç denetim hizmetleri verilmektedir.

Bu hizmetin sunulması, her veri kurtarma firması tarafından yapılamaz. Belirli bir donanım, altyapı, eleman ve yetkilerin alınmasını gerektirmektedir. Firmamız tarafından, T.C. Adalet Bakanlığımız tarafından onaylanan, alanlarında uzman bilirkişiler ile hizmet sunmakta olduğumuzu hemen belirtelim. Ayrıca hizmet standartlarımız hem yurdumuzdaki hem de uluslararası ölçülere uygundur. Çalışmalarımız, çok önemli kriterler olan, makul teminat (güvence) ile mesleki anlamda şüphecilik kriterlerine uygun olarak sürmektedir.

Kurum ve firmalar, şahıs şirketleri ya da tüzel kişiliği olan özel şirketler, veri kurtarma merkezi olarak sunduğumuz bağımsız dijital iç denetim çalışmalarımızdan yararlanabilir. Bankalar ve finans alanında çalışan kuruluşlar buna ihtiyaç duyabilir. Çeşitli sermaye şirketleri, tüm kamu kuruluşlarımız, ortaklıklar, ya da yeni ortak girilecek bir firma için şahıslar bu denetimlerin yapılmasını talep edebilirler. Danışanlarımız aklında, bu şekilde bir denetimin kendilerine nasıl bir yarar sağlayacağı sorusu oluşabilir. Bu çalışmaların beklentilerin de üzerinde faydaları olacaktır. Öncelikle, firma veya kurum içinde, bilgi akışının doğru ve verimli şekilde sağlanması söz konusu olmaktadır. Çalışanların yapabilecekleri yolsuzlukların, usulsüz işlemlerin, dışarıya bilgi sızdırılmasının ve hileli, kötü niyetli birtakım işlemlerin ortaya çıkarılması sağlanır. Çünkü kapsamlı bir denetim söz konusudur. Firmanın, kurumun dış etkenlerden etkilenmemesi ve gerekli tedbirlerin alınması için de bu denetim önemlidir.

Veri Kurtarma Merkezi Hizmet Politikası ve Danışmanlık

Firmamız Veri Kurtarma Merkezi olarak, veri kurtarma çalışmalarımız başta olmak üzere, tüm dijital işlemlerimizle sizlerleyiz. Kurulduğumuz ilk günden bu yana çalışmalarımızda titizliği ve dürüstlüğü kesinlikle elden bırakmadık. Sitemiz verikurtarmamerkezi.com 7/24 ulaşabileceğiniz bir adrestir. Her zaman aklınızdaki soruların yanıtlarını online destek hattımızdan alabilirsiniz. Çağrı merkezlerimizden de yararlanabilirsiniz. Okmeydanı, Şişli İstanbul’da bulunan firmamızın merkezinizi her zaman ziyaret edebilirsiniz. Alanında deneyimli ve özellikle veri kurtarma hizmetleri deyince akla ilk gelen firmayız. Bu noktada, ilk olduğumuz için bir olumsuzluğu da sizinle paylaşmak isteriz. Firmamız, yılların deneyimi ve özeni ile müşteri memnuniyetini sağlamış olduğundan, özellikle internet üzerinden veri kurtarma merkezi ismimizi kullanarak hizmet sunan birtakım mantar firmalar olduğunu da belirtelim. Bu firmalara kesinlikle güvenmeyiniz ve verikurtarmamerkezi.com sitesinden bize ulaşınız.

Bağımsız Dijital İç Denetim

Hem bireysel, hem de kurumsal çalışmalarımızla sizlerleyiz. Müşteri memnuniyetini esas alarak, hem danışanımız için özenle ve aynı ciddiyetle hizmet sunmaktayız. Eğitimli mühendislerimiz elektronik cihazlar ve bilgisayar donanımlı ürünler konusunda uzmandır. Veri kurtarma hizmetlerimiz olarak, hard disk, raid, server, sunucu, NAS, SAN, DAS, SSD solid state disk, USB flash bellek ile hafıza kartı, harici disk üzerinden veri kurtarma hizmetlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca, video kameralardan, veri tabanı, database, ticari programların kurtarılması, cryptolocker dosyalar, e defterler üzerinden berat silme raporu, cep telefonlarından, akıllı cihaz ve telefonlardan verilerin kurtarılması işlemlerimizle sizlerleyiz.

Veri kurtarma hizmetlerimiz yanında, verilerin silinmesi, kopyalama ve klonlama işlemlerinin yapılması, veri analizi ile şifre çözme işlemlerinin yapılması işlemlerimizle sizinleyiz. Hizmetlerimiz veri kurtarma çalışmalarımız dışında, giderek artmakta ve uzmanlarımız çok daha fazla başarılara imza atmaktadır. Dijital inceleme hizmetlerimizle de sizlere en iyisini sunmayı hedeflemekteyiz. Bilgisayarlar üzerinde adli bilişim incelemesi, cep telefonları üzerinde aynı incelemelerin yapılması, optik medya incelemesi işlemleri, sanayi casusluğu ve suiitimal alanında incelemeler, görüntüler üzerinde incelemeler ve iyileştirmeler, seslerin üzerinde aynı şekilde incelemelerin yapılması işlemlerimiz yapılmaktadır. Sosyal medya hesapları üzerinde incelemelerin yapılması, ağ ve sunucular üzerinde adli bilişim incelemelerinin yapılması, HTS baz istasyonlarında analiz yapılması, adli belge incelemesi ve kriminal inceleme de hizmetlerimiz arasında bulunmaktadır.

Veri Kurtarma Yapabilmek İçin Gerekli Yetkiler ve Evraklar

Danışanlarımızdan ricamız, bizimle çalışsınlar ya da çalışmasınlar, hizmetlerimizi sunduklarını belirten firmaların mutlaka yetkilerini de incelemeleridir. Sitemizde resmi ve onaylı, gerçeği ile birebir aynı olan sertifikamızı bulacaksınız. İçiniz rahat olarak inceleyebilirsiniz. Referanslarımıza da göz atabilirsiniz. Yıllardır alanımızda hizmet sunan bir firmayız. Dürüst ve ilkeli çalışmalarımızla, danışanlarımızı, müşterilerimizi bugüne kadar kesinlikle yanıltmadık, Ekonomik ve net bir fiyat politikamız bulunmaktadır. Müşterilerimize kesinlikle uçuk rakamlar değil, makul fiyatlandırma yapmaktayız. Öte yandan, cihazlarınızın söz verdiğimiz tarihte teslimi sağlamaktayız. Müşterilerimiz her zaman cihaz takip sistemimizden, cihazlarının hangi aşamada olduğunu da izleyebilirler.

Firmamızın merkezi, İstanbul’da bulunmakla birlikte, hem telefon hattımızdan, hem de sitemiz üzerinden, ülkemizin her yerinden temasa geçebilirsiniz. Başvurularınızı online başvuru sistemimizden yapabilirsiniz. Bir form yüklüdür ve kimlik, adres bilgileriniz ile cihazınızın durumunu anlatan bir not bırakınız. Elemanlarımız derhal size dönüş yapacaktır. Aynı durum telefon üzerinden olacak başvurularınız için de geçerlidir. Elemanlarımız size yol gösterecektir. Siz, bir sorunla karşılaşmanız durumunda, bir işlem yapmadan firmamızla iletişime geçiniz. Bu hem verilerin silinmesi, hem de bir siber saldırı durumunda kalmanız için geçerlidir. Cihazlarınızın gönderilmesi istendiğinde, güvenli şekilde kargo ile bunu yapınız. Cihaz teslimlerinden sonra, personelimiz hemen kayıt alarak ve cihazınız için gerekli işlemleri yapmaya başlayacaktır.