Ağ ve Sunucu Adli Bilişim Hizmetleri - Veri Kurtarma Merkezi

Veri Kurtarma Merkezi markamızı kullanarak siz değerli müşterilerimizi aldatmaya yönelik kişi ve kurumlardan kaçınmanızı öneriyoruz.

Ağ ve Sunucu Adli Bilişim Hizmetleri

Ağ ve Sunucu Adli Bilişim Hizmetleri

Veri Kurtarma Merkezi olarak, hizmetlerimizle sizlerleyiz. Sitemiz verikurtarmamerkezi.com sitemizden hem firmamız hakkında bilgi alabilirsiniz, hem de hizmetlerimizi öğrenebilir ve iletişim kurabilirsiniz. Online iletişim sistemimiz her zaman günceldir, ayrıca iletişim hattımız 0 212 276 64 59 olarak aramanıza uygun durumdadır.  Başarılı çalışmalarımızı müşteri odaklı çalışmamıza ve profesyonel şekilde hizmet sunmaktayız. Referanslarımıza göz atabilirsiniz. Bugüne kadar birçok kişi ve firma ile kurum bazında çalışmalarımızı yürüttük ve yürütmeye devam etmekteyiz. Kaliteli hizmet sunmanın, en küçük işlerden, en kapsamlı işlere kadar herkesin hakkı olduğunu düşünüyoruz. Dikkatli ve %100 işimizin hakkını vererek hizmet sunmaktayız. Çalışmalarımızdan en yüksek verimi alacağınıza güveniniz ve inancınız tam olsun.

Firmamız olarak hizmetlerimizi sıralayalım. Veri kurtarma merkezi olarak, hard disk veri kurtarma, raid veri kurtarma, SSD solid state disk veri kurtarma, sunucu veri kurtarma, USB flash bellek veri kurtarma, NAS veri kurtarma, cryptolocker veri kurtarma, ATA veri kurtarma, hard disk donör işlemleri çalışmalarımızı mükemmel şekilde yürütmekteyiz. Öte yandan, firmamız olarak son derece önemli hizmetlerimizden biri de ağ ve sunucu adli bilişim incelemeleri kapsamında çalışmalarımızdır. Bu noktada, önemle eklemek istediğimiz bir detay, firmamızın sertifikalı ve yasal izinli olarak çalışmasıdır. Sertifikamıza sitemizden göz atabilirsiniz. Çalışmalarımızla, titizlik ve resmiyet bizim için çok önemlidir. Ağ ve sunucu adli bilişim incelemeleri noktasında da gerekli izinlerimiz ve yetkilerimiz sonuna kadar bulunmaktadır.

Adli Bilişim İncelemesi (Network Forensics Review)

Adli bilişim incelemeleri iki alanda yapılmaktadır. Bunlar ağ ve adli bilişim incelemeleri ve sunucu adli bilişim incelemeleridir. Çalışmalarımız her iki alanda da söz konusudur. Ağ adli bilişim yurtdışında, network forensics olarak adlandırılmaktadır. Genel anlamda, adli bilişim geniş bir konudur ve yetkin firmaların çalışması gereken alanlardır. Bir adli vakanın yaşanması durumunda, bunun altında yatan unsurlara bakılmalıdır. Vakanın oluşmasında ve suçun tespit edilmesinde bilgisayar ağlarının etkisi var mıdır bakılmalıdır. Günümüzde, bilgisayarlar üzerinden, internet kullanımı ile ya da internet kullanımı olmadan siber suçların işlendiği görülmektedir. Virüs saldırıları, hırsızlık, dolandırıcılık, hackleme, hakaret gibi çok çeşitli siber suçlar, bu kapsamda yer alabilir.

Ağ analiz bilişim incelemeleri nasıl yapılır? Firewall olarak adlandırılan güvenlik duvarı, saldırıların tespiti ve engellenmesi sistemi olan IPS/IDS sistemi, tuzak sunucular olarak ülkemizde kullanılan honeypot, sistemlerinin kayıtlarında detaylı olarak analizler ve incelemeler yapılmaktadır. Öte yandan, extranet yani dış ağlar ve intranet, iç ağlar üzerinde analizler de yapılmaktadır ve çalışmaların sonunda raporlama işlemleri yapılmaktadır. Ağ analiz bilişim çalışmalarımızdan yanında, firmamızın sunucu bilişim incelemelerinin de profesyonel ve titizlikle olduğunu belirtelim. Bu kapsamda, server olarak da adlandırılan sunucu üzerinde çalışmaların yapılması söz konusudur. Adli vakanın oluşmasından sonra, durumun tespiti için kurumların ya da firmaların log kayıtlarında incelemeler yapılmaktadır. Ağ paketleri incelenir, ilişkilendirmeler oluşturulur ve raporlanır. Active Directory, My Disk, Exchange Server, Domain, DNS, Web Server, gibi sunucularda incelemeler yapılır. İnceleme kapsamlı şekilde yapıldıktan sonra ise uzman görüşü rapor şeklinde bildirilir. Bu noktada, bilirkişi raporu hazırlama hizmetlerimizin olduğunu da ekleyelim.

Ağ ve Sunucu Adli Bilişim Hizmetleri

Dijital inceleme hizmetlerimiz, ağ ve sunucu adli bilişim incelemeleri yanında, farklı alanlarda çalışmalarımızı da kapsar. Bilgisayar üzerinde yapılan adli bilişim incelemeleri, mobil cihazlar ve özellikle, cep telefonları üzerinden yapılan incelemeler, optik medya incelemesi, suiistimal ile sanayi casusluğu incelemeleri, görüntü inceleme ve iyileştirme çalışmaları, ses inceleme ve iyileştirme hizmetleri, sosyal medya incelemesi, HTS baz istasyonu analizleri, kriminal inceleme hizmetlerimiz, adli belge inceleme çalışmalarımız sizlerledir.

Adli Bilişim Raporu Nasıl Hazırlanır, Kim Tarafından Yapılmalı?

Adli bilişim çalışmalarımız kapsamında bugüne kadar birçok firmamın ve kurumun hizmetinde olduk, olmaya da devam ediyoruz. Dijital inceleme alanında profesyonel bir firma olduğumuzu çalışmalarımızdan anlayabilirsiniz. Bu konu gerçekten uzman ellerde çalışılmasını gerektirmektedir. Ağ ve sunucu adli bilişim incelemeleri açısından, personelimizin son derece donanımlı olduğunu ekleyelim. Ağların ve sunucuların üzerinde çalışmaların yapılması uzmanlık ister. Personelimizin bilgisayar ve bilişim çalışmaları konularında mükemmel eğitimlidir. Bilgisayar ve elektrik elektronik mühendisleri liderliğinde, çalışmalarımız teknikerlerimizin de asistanlığı ile donanımlı bir ekip tarafından yürütülmektedir. Hizmetlerimiz, belirli aşamalardan oluşmaktadır. Olaya müdahale etme ve muhafaza etme adımlarından sonra, verilerin elde edilmesi, ardından, inceleme ile analizlerin yapılması adımları devreye girer. Bundan sonra, raporlama ile sunumlarımızın yapılması ile hizmetlerimiz şekilledir.

Ekibimizin işini sevmesi, profesyonel olması ve eğitimlerinin, deneyimlerinin kapsamlı olması son derece önemli çalışmalara imza atmamızı sağlamaktadır. Sadece ağ ve sunucu adli bilişim incelemeleri kapsamında değil, siber güvenlik hizmetlerinde de beklentilerinizi karşılar nitelikteyiz. Casus yazılım tespiti, siber olaylara müdahale edilmesi ve bu işlemlerin eğitimi, sızma testleri, bağımsız şekilde yapılan dijital iç denetim, ISO 270001 Danışmanlığı, Bilgi güvenliği farkındalık eğitimi, fiziksel güvenlik danışmanlığı, böcek araması ve ortam dinleme cihazları tespiti gibi son derece önemli siber güvenlik hizmetleri çalışmalarımızı da sizlere sunmaktayız.

Veri kurtarma çalışmaları, ağ ve sunucu adli bilişim incelemesi ve diğer hizmetlerimizden yararlanmak isteyebilirsiniz. Hem online başvuru sistemimizden, hem de çağrı merkezimizden firmamızla bağlantıya geçerek bunu yapabilirsiniz. Değerli danışanlarımız, veri kurtarma merkezi adı altında hizmet sunduğunu iddia eden mantar firmalara lütfen itibar etmeyiniz. Veri kurtarma ve bilişim hizmetleri alanında yıllardır hizmet sunan, en köklü firmayız. Sitemizden yetki belgemize bakmanızı ısrarla önermekteyiz, bu şekilde firmamızın orijinal olduğundan emin olabilirsiniz.

Veri Kurtarma Raporu Başvuru ve Bilgi Formu

Online başvurularınızda, özel başvuru formlarımızı doldurabilirsiniz. Ekibimiz hemen size dönüş yapacaktır. Bundan sonra, cihazınızın firmamıza gönderilmesi aşaması ve teslimi olur. Uzmanlarımız, temiz oda olarak adlandırılan, tamamen steril ortamda cihazları açarlar. Bu odanın özel yapısı sayesinde, cihazların kesinlikle tozlanmaması sağlanır. Öte yandan, gerekli kurtarma ya da inceleme işlemleri yapıldıktan sonra, cihaz orijinali gibi kapatılır. Asla cihazın orijinal dokusuna bir zarar verilmez. Çağrı merkezimizden de durumu anlatabilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz. Bundan sonra, cihazınızın kargo ile firmamıza gönderilmelidir. Hem online, hem de çağrı merkezinden cihazların teslimini yapabilirsiniz.

Veri Kurtarma Merkezi Talep Formu

Uygun fiyatlarımız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız, profesyonel hizmetlerimizle en iyisini sunmak üzere sizlerleyiz. Firmamızın merkezi İstanbul’da bulunmaktadır. Ancak ülkemizin her yerinden alımlar ve gönderimler yapılmaktadır. Ülkemizin veri kurtarma ve ağ ile sunucu adli bilişim incelemesi hizmetleri bakımından, beklentileri fazlasıyla karşılayacak bir firmayız. Altyapımız son derece gelişmiştir ve personelimizle, altyapımızla birlikte, teknoloji takibi, malzeme ve donanım açısından firmamıza son derece güvenmekteyiz. Sizlerin de güveninizi ve müşteri memnuniyetini kazanmak en önemli amacımızdır. Modernizasyon firmamızın en önem verdiği konulardan biridir. Cihazlarımızın ve işlemleri yaptığımız özel laboratuvarımızın ülkemizdeki en kapsamlı çalışma alanlarından biri olduğunu biliyoruz. Sizlerin de uygun fiyatlarımızdan ve özenli hizmetlerimizden yararlanmasını isteriz.

Elektronik ve bilgisayar donanımlı cihazların özenle incelenmesi, bu cihazlar üzerinde yapılacak işlemlerin de özenle yapılması çok önemlidir. Aksi takdirde yüksek rakamlar ödeyerek alınan, içeriğinde çok fazla bilgiler olan bu cihazların önemli zarar alması söz konusu olur. Bu nedenle, cihazlarınızı güvenilir ellere teslim etmeye çok özen göstermelisiniz.